Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben geldim.
45 dklık program ve 10 dakika da titreşimli egzersiz aleti ile 55 dklık sporumu tamamladım.

Elimizden geldiğince aktif olalım kızlar, su içmeyi ihmal etmeyelim. Gün boyunca lifli gıdalara öncelik ve ağırlık verelim 🥰

LenaG LenaG
@Jou
@Mina45
@Cakinin Gelini
sibel_84 sibel_84
G Goklerce
@Bravequeen
@leyl76
I irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
@malahit
@Makaron23
@Ellssa

Hepinize güvenim tam :rapci:
Kaptanım ben tatil dönüşü daha yeni evi toparlayacagm ama kafam hiç yerinde değil, kafamı kaldıramıyorum bir iş ya da spor bişi yapayım, şimdi bir ağrı kesici içeyim bari, çok yoruldum bu yaz dönemi ya, köye git gel,ise git her haftasonu birsey çıkıyor vs vs off normal hayatıma dönsem diycem haftaya annemler gelecek yanıma, neyse annem de diyette 😁 inşallah biraz kış hazilirigmi yapar annem de sonrasında rahat ederim
Bugün kızım ‘son tatil günü’ psikolojisinde olduğu için sürekli bişeyler yapmak istiyor, fırsat bulmuşken biraz motivasyon yayayım;

Ben 1 bardak süt içsem, 1 kaşık nohut yesem göbeğim 3 gün şişiyor ama yakın bir arkadaşım yazın baklagilli yoğurt çorbasıyla dünyanın kilosunu verdi.

Ben 3 ana ve üstüne ara öğünler yaptığımda asla kilo veremiyorum ve açlığımı kontrol edemiyorum ama bir arkadaşım 5 öğün yiyerek 20 günde 6 kilo verdi.

Ben telafi yapamıyorum, ‘aman canım şunu istedi, yiyeyim de akşam yemem’ olmuyor bende, ‘diyet bozuldu, bugün ne istersen ye de yarın yeniden başlarsın’ şeklinde çalışıyor beynim. Ama çok arkadaşım telafi yöntemiyle ciddi kilo verdi ki bence en sürdürülebilir olan da bu.

Demem o ki herkesin vücut yapısı, düşünce şekli, alışkanlıkları farklı ve içten içe hepimiz biliyoruz aslında bize neyin iyi geleceğini. Ne istediğinize iyi odaklanın, istediğiniz özgürce yiyip içmekse okey, boşuna uğraşmaya gerilmeye gerek yok o zaman ama sağlık, sıhhat, fit bir görünüm istiyorsak kendimizi biraz dinleyelim. Ara öğün iyi gelmiyorsa yapmayın, bazı besin guruplarına hassasiyetiniz varsa en azından hedefe yaklaşana kadar yemeyin, kaçamakların telafisini yapamıyorsanız kaçamak yapmayın. Bir kilo hedefi koyun kendinize, ya da zaman ve o güne kadar inat edin. Gözlerinizi kapatıp kendinizi olmak istediğiniz vücutta hayal edin, alışverişe gittiğinizi, tatilde olduğunuzu, çocuklarınızla koşturduğunuzu düşünün. Olmayacak şeyler değil, sadece biraz sabır ve irade. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır 🥰
Kesinlikle haklısın, ben ödül telafi yöntemiyle kilo verdim, sonra hepsini almadım hormon bozukluğu vs birazını aldım ama o yöntem daha kolay göründü bana ve gerçekten zafere giden yolda en önemli şey sabır ❤️😍
Moralim o kadar bozuk ki, kendimi size açayım dedim. Belki aranızda benzer durum yaşayan vardır da içime bıraz su serper. Kızım 3 yaşında. 3.haftaya gireceğiz nedeni bilinmeyen yüksek ateş var. Yani doktor ateş dışında herhangi bi bulgu bulamadı tüm tahlillerde. Sadece CRP değeri 64 çıktı. Kanda enfeksiyon yüksek olduğu için 1 hafta hastanede damardan 4 gün de evde antibiyotik tedavisi aldık . Ama hala ateşimiz devam etmekte. Geceleri 37,5 üstü ateşi. İlaç vermezsem uyuduktan sonra daha da artıyor. Ben de rahat uyuması için uyku öncesi Calpol verip öyle uyutuyom. Dün biraz internette arastiyim dedim hiç de iyi şeyler okumadım ve beni bı ağlamak tuttu. Çok korkuyorum. Var mı aranızda benzer bı duruma şahit olan😔
Çok geçmiş olsun canım, internete bakma baş ağrısına tümör diyor sonuçta, bol su icir kızına bazen ateş uzun sürebiliyor belki de hastanede kullandığınız antibiyotige direncliydi kızın ya da basit bir enfeksiyon odağı var, bol bol su icir ama çok fazla ateşi çok güzel dusuruyor, düzelmezse başka bir dra götür bazen birseye odaklaninca basit başka birşey gözden kaçabilir insan sonuçta hepsio yüzden başka bir gözün gormesinde fayda var
Kızlar çocuğu anaokuluna başlayacak olan var mı aranızda. Uyum haftası olacak mı yoksa 9 eylulde mi baslayacaklar. Okuldan da bı msj gelmedi.
Canım anaokulu uyum haftası genelde iki gün falan oluyor Perşembe cuma olur büyük ihtimalle, öğretmen wp grubu kurunca haber veriyor, bizim anaokulunda öğretmenler yarın belli olacakmis

Moralim o kadar bozuk ki, kendimi size açayım dedim. Belki aranızda benzer durum yaşayan vardır da içime bıraz su serper. Kızım 3 yaşında. 3.haftaya gireceğiz nedeni bilinmeyen yüksek ateş var. Yani doktor ateş dışında herhangi bi bulgu bulamadı tüm tahlillerde. Sadece CRP değeri 64 çıktı. Kanda enfeksiyon yüksek olduğu için 1 hafta hastanede damardan 4 gün de evde antibiyotik tedavisi aldık . Ama hala ateşimiz devam etmekte. Geceleri 37,5 üstü ateşi. İlaç vermezsem uyuduktan sonra daha da artıyor. Ben de rahat uyuması için uyku öncesi Calpol verip öyle uyutuyom. Dün biraz internette arastiyim dedim hiç de iyi şeyler okumadım ve beni bı ağlamak tuttu. Çok korkuyorum. Var mı aranızda benzer bı duruma şahit olan😔
Çok geçmiş olsun canım. Vücutta enfeksiyon var. Benim oğlum 1.5 yaşındayken hatırlıyorum neredeyse 45 gün gibi bir sürede ateşli oluyordu. 1 gün ateşi düştü diyelim akşama ani ateş yükseliyordu. Ozamanlar çocuk doktorumuz böyle bir salgın var çocuklar arasında diye. Bende ozamanlar çok korkmuştum gece gündüz ağlıyordum. Hatta artık ateş o kadar oldu ki ağız içi yara diş etlerde morarma dişlerde kanama vardı. Bende aynı hatayı yapıp internete yazmıştım aman Allahım neler neler çıkıyordu.

Enfeksiyon vücuttan temizlenene kadar ateş olur.
Korkma sen Allah korusun tehlikeli birşey olsaydı illa yanında bir belirti olurdu.
Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun inşallah kimseyi evlat acısıyla sınamasın bizleride sınamasın 🤲

Enfeksiyon ateş yapar. Son dönemlerde inatçı ateşin eşlik ettiği hastalıklara yakalanıyor çocuklar maalesef. Kızım da geçtiğimiz kış böyle bir durum yaşamıştık. Duşa sokuyordum düşüyordu 10 dk sonra tekrar yükseliyordu. Günlerce geçmedi. Sanırım 10 günü geçmişti. Gece nüksediyordu. Gecelerce başında bekliyordum çünkü aniden 40-41 e çıkıyordu. İğne kullandık biz. O şekilde düzelmeye başlamıştı. Geçmiş olsun

Kız sen yesene o şifayı ilk sende görelim😂hem bize bilgi verirsin😂😃şifa olup olmadığına
Benim canım kabak salatalık falan cekiypr onlar dan şifalanıyom :KK53: senin şimdi piknikteki mamaları canım çeker :sus:
Onaylamaz isen iptal oluyor canım. Bana da bugün ki sınav çıkmıştı. Oalnaylamadim.
Onayladım gitti dün buradaki kırtasiye masraflarını okuyunca 😂
he canım he tabi :KK11::KK11:
rakip takım oluverdin demi :cry:
Damarlarımı kesseler kırmızı akar ❤️😂
Kaptanım seni de çok seviyom ki ben🌸
hem alsaydın niye almadın :KK64::63:

Kızlar napiyorsunuz?
Yolculuktu evi temizlemeydi sağı solu düzeltmeydi bayağı yorulmuşumm
Kalktığımda beri bu seferde çamaşırlar mutfağa giriştim tezgahti ocakti bulaşık makinesini bosaltmaydi çamaşır sermeydi derken zamanın hızına yetisilmiyor gerçekten.

X