Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım ben tatil dönüşü daha yeni evi toparlayacagm ama kafam hiç yerinde değil, kafamı kaldıramıyorum bir iş ya da spor bişi yapayım, şimdi bir ağrı kesici içeyim bari, çok yoruldum bu yaz dönemi ya, köye git gel,ise git her haftasonu birsey çıkıyor vs vs off normal hayatıma dönsem diycem haftaya annemler gelecek yanıma, neyse annem de diyette inşallah biraz kış hazilirigmi yapar annem de sonrasında rahat ederim
Kesinlikle haklısın, ben ödül telafi yöntemiyle kilo verdim, sonra hepsini almadım hormon bozukluğu vs birazını aldım ama o yöntem daha kolay göründü bana ve gerçekten zafere giden yolda en önemli şey sabır
Çok geçmiş olsun canım, internete bakma baş ağrısına tümör diyor sonuçta, bol su icir kızına bazen ateş uzun sürebiliyor belki de hastanede kullandığınız antibiyotige direncliydi kızın ya da basit bir enfeksiyon odağı var, bol bol su icir ama çok fazla ateşi çok güzel dusuruyor, düzelmezse başka bir dra götür bazen birseye odaklaninca basit başka birşey gözden kaçabilir insan sonuçta hepsio yüzden başka bir gözün gormesinde fayda var
Kızlar çocuğu anaokuluna başlayacak olan var mı aranızda. Uyum haftası olacak mı yoksa 9 eylulde mi baslayacaklar. Okuldan da bı msj gelmedi.
Canım anaokulu uyum haftası genelde iki gün falan oluyor Perşembe cuma olur büyük ihtimalle, öğretmen wp grubu kurunca haber veriyor, bizim anaokulunda öğretmenler yarın belli olacakmis

Çok geçmiş olsun canım. Vücutta enfeksiyon var. Benim oğlum 1.5 yaşındayken hatırlıyorum neredeyse 45 gün gibi bir sürede ateşli oluyordu. 1 gün ateşi düştü diyelim akşama ani ateş yükseliyordu. Ozamanlar çocuk doktorumuz böyle bir salgın var çocuklar arasında diye. Bende ozamanlar çok korkmuştum gece gündüz ağlıyordum. Hatta artık ateş o kadar oldu ki ağız içi yara diş etlerde morarma dişlerde kanama vardı. Bende aynı hatayı yapıp internete yazmıştım aman Allahım neler neler çıkıyordu.

Enfeksiyon vücuttan temizlenene kadar ateş olur.
Korkma sen Allah korusun tehlikeli birşey olsaydı illa yanında bir belirti olurdu.
Rabbim cümlemizin evlatlarını korusun inşallah kimseyi evlat acısıyla sınamasın bizleride sınamasın

Enfeksiyon ateş yapar. Son dönemlerde inatçı ateşin eşlik ettiği hastalıklara yakalanıyor çocuklar maalesef. Kızım da geçtiğimiz kış böyle bir durum yaşamıştık. Duşa sokuyordum düşüyordu 10 dk sonra tekrar yükseliyordu. Günlerce geçmedi. Sanırım 10 günü geçmişti. Gece nüksediyordu. Gecelerce başında bekliyordum çünkü aniden 40-41 e çıkıyordu. İğne kullandık biz. O şekilde düzelmeye başlamıştı. Geçmiş olsun

Kız sen yesene o şifayı ilk sende görelimhem bize bilgi verirsinşifa olup olmadığına
Benim canım kabak salatalık falan cekiypr onlar dan şifalanıyom senin şimdi piknikteki mamaları canım çeker
Onaylamaz isen iptal oluyor canım. Bana da bugün ki sınav çıkmıştı. Oalnaylamadim.
Onayladım gitti dün buradaki kırtasiye masraflarını okuyunca
he canım he tabi
rakip takım oluverdin demi
Damarlarımı kesseler kırmızı akar
Kaptanım seni de çok seviyom ki ben
hem alsaydın niye almadın

Kızlar napiyorsunuz?
Yolculuktu evi temizlemeydi sağı solu düzeltmeydi bayağı yorulmuşumm
Kalktığımda beri bu seferde çamaşırlar mutfağa giriştim tezgahti ocakti bulaşık makinesini bosaltmaydi çamaşır sermeydi derken zamanın hızına yetisilmiyor gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…