Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizde salı carşamba persembe seminer var mesela. Pazartesi okul kurul toplantısı
Bizde de yarın kurul varmış. Az önce müdür bey gruptan yazmış saat 10 da bakan beyin konusmasi var. 10 buçukta da kurul toplantısı. Müdür yardımcısına yazdım rapor alma çok kötü değilsen diye. Bir saat kalırsın rahatsizlanirsan göndeririz eve dedi.

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:31
BOYUNUZ:158
KİLONUZ:77.7
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:bol bol yemek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:doğum sonrası toparlanmaEki Görüntüle 3473387
Kimi etiketlicem bilemedim🤦🏼‍♀️Kaptan kim
Hoşgeldin canım
Moralim o kadar bozuk ki, kendimi size açayım dedim. Belki aranızda benzer durum yaşayan vardır da içime bıraz su serper. Kızım 3 yaşında. 3.haftaya gireceğiz nedeni bilinmeyen yüksek ateş var. Yani doktor ateş dışında herhangi bi bulgu bulamadı tüm tahlillerde. Sadece CRP değeri 64 çıktı. Kanda enfeksiyon yüksek olduğu için 1 hafta hastanede damardan 4 gün de evde antibiyotik tedavisi aldık . Ama hala ateşimiz devam etmekte. Geceleri 37,5 üstü ateşi. İlaç vermezsem uyuduktan sonra daha da artıyor. Ben de rahat uyuması için uyku öncesi Calpol verip öyle uyutuyom. Dün biraz internette arastiyim dedim hiç de iyi şeyler okumadım ve beni bı ağlamak tuttu. Çok korkuyorum. Var mı aranızda benzer bı duruma şahit olan😔
Geçmiş olsun canım enfeksiyon var demekki mutlaka sürekli ateş varsa bi enfeksiyon doktoruna göster bi an önce Allah şifa versin canım kıyamam nasıl da solar şimdi o
Çok çok geçmiş olsun canım
Allah acil şifalar versin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Az önce bir yazıya denk geldim, kanda crp yüksekliğine karşı kuru dut öneriyordu, biraz araştır istersen, sonra yedirebilirsen yedirmeye çalış
Maalesef biz anneler söz konusu çocuklar olunca dayanamıyoruz
Benim oğlumun da trombosit değerleri düşüyor, sebep belli deyil, kullandığı ilaçların farklı yan tesirlerini görüyoruz
Şifa Rabbimizden, bizleri de mahrum bırakmaz elbet🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Ayy moda oldu sankii tövbe yarabbim benim yengemin de aşırı yüksek çıkıyor belinden ilik alacaklar onunda senin oğlan gibi sebep belli değil Allah şifa versin inşallah herkese 🤲🤲
LenaG LenaG kaptanım bi ses versen, bugün nasılsın ?
Ses seda yok inşallah iyidir 🤲🤲

Ben geldim.
45 dklık program ve 10 dakika da titreşimli egzersiz aleti ile 55 dklık sporumu tamamladım.

Elimizden geldiğince aktif olalım kızlar, su içmeyi ihmal etmeyelim. Gün boyunca lifli gıdalara öncelik ve ağırlık verelim 🥰

LenaG LenaG
@Jou
@Mina45
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
sibel_84 sibel_84
@Goklerce
@Bravequeen
@leyl76
@irmaknehirgol
Sitare55 Sitare55
@malahit
@Makaron23
@Ellssa

Hepinize güvenim tam :rapci:
Kız bilseydik seni daha önce kaptan yapardık. Kadının içinden canavar çıktı😂kel Mahmut gibi gece gündüz kontrol ediyor😂

Kız bilseydik seni daha önce kaptan yapardık. Kadının içinden canavar çıktı😂kel Mahmut gibi gece gündüz kontrol ediyor😂
hiç dmee:olamaz:

coştu coştu maşallah :KK53::KK53:

rakip takımm canaavaarr gibi başladı kızlaarre aman diyim haa agzimıza birsey almayalim bundan birsey olmaz demeyelimm :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

X