Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya benim gözüm aç demekki gene de afiyet şifa olsun balım bence ekşi gelirsin tecil cay iç ödem atar

Bende öyle hissediyorum
Yarını planladım istersen sende yap

sabah yulaf lapası ins içinde 2 kuru kayısı fındık veya fıstık ezmesi 1.5 bardak süt azıcık haslıyorum tarcın la oh mis.

Arada hutma badem falan turk kahvesi

Akşamda kabak yogurtlu yapacam iki cevizli 4 kasık yogurtlu

İnş hepimiz güzel rajamlar görürüz

Kabağı haşlayıp yoğurt mu dökücun üstüne tam tarif Verde bizde yaparuk belki ama ben bugün mücver yedim gerçi yarına karnabahar yapmayı planlıyorum dolapta duruyordu haşlanmış üzerine sarımsaklı yoğurt mu yoksa kıymalı yemeğini mi yapsam bilemedim ama karnabahar benn yanii

Insallahh insaallahh tek temennimm yaa hahahaha güldürdün beni yaavvvvv
Ama acıkmaya başladım tabi hemen yatışa

Afiyet olsun canım böylr özenilmiş tabaklar benim hem gözümü hem mifemi doyuruyor kendim de böyle yapmaya çalışıyorum bu sefer evin kalan ahalisi benim tabağıma sulanıyor
Bebelerede sunum lütfenn kendinize yormayınn looo haklılarda boyle güzell tabak sunuma kim hayır der

Ayy midem kötü oldu ne tarifi görünce zaten haşlanmış yumurta yemem yağda bile gönülsüz yiyorum bunlar tatlı yapmiss ayyy sırf yumurtadan yapılır diye mayonezin tadını bilmem ben
Sen de mi haslanmis yumurta yiyemiyorsun? Ben de oyleyim ya tüm diyet tavada yumurta ile geciyor

Ben de öğlenleyin 2 kaşık menemen ve salata yiyip
Arada türk kahvesi ve 1 kuru kayısı
Akşam da tavuk haşlayıp yanına da yoğurt yesem.
Canım uzun zamandır brokoli çekiyor ama çıkmadı bi türlü miss gibi detoks olurdu

Karnabaharı tavada suyu kalmayana kadar pişirdikten sonra kıymalı domatesli sosu üzerine döküp en üste de kaşar rendeleyip fırına verince efsane oluyorrr

Canım rendeleyip öldürüupruz ya azıcık yagla sonra dereotunu ekle. İçine iki ceviz parcala ve 4 kasık yogurtla buluştur mmmm nefis

Baş ağrısı bitirdi beni ya kaç gün oldu 4 mü 5 mi sayamadım hala geçmiyor. Benimkileri parka yolladım kafam dinlensin diye misafir toplayıp döndüler. Nevrim döndü iyice. Yemek yapamadım diye dışarıdan söyledik bugün.
Kahvaltı 13.00
Bir buçuk dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet +2 salatalık +1 kk peynir +4 yeşil zeytin
Ara Öğün 15.00
1 tüysüz şeftali
Ara Öğün 17.00
1 Tam Tahıllı Bar
Akşam yemeği 19.30
1 şiş Urfa+ 1bardak ayran + sumaklı soğan+ bolca yeşillik + 2 küçük parça kesilmiş lavaş
2,5- 3 lt arası su + 1 lt dukan
Spor : 30 dk eliptik (20-25km/h, 10 km yol) + 30 adet mekik çektim.
LenaG Tutku44

Eklentiler

• IMG20240829175649.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG20240829175630.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG20240829175559.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 12
Günaydınlar hayırlı cumalar kızlar dun misafir bastırdı menümü yazamadım
29 ağustos menüsü
Sabah
Tam buğday ekmeği ile tost
Ogle aralarda
Kahve Soda Kefir
1 elma
Akşam 18.00
5 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav
Bol yeşil salata
Su 3.litre
Spor yok evde tadilat vardı tüm gun ayakta ve temizlik le geçti
Tutku44 LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…