Popüler Konu LenaG ile MasterFit

28 Agustos Salı Menü ve Spor
8.30
1 adet kuru kayısı
10.30
2 tane yumurtali avokadolu salata, 3 dilim ekmek,3 siyah zeytin, 1 lokma bal, 1 siyah cay
12.30
1 fincan turk kahvesi
15.00
2 yk etli turlu, 6 yk yogurtlu semizotu
18.00
5 yk etli turlu, 3 yk bulgur,4 tane kavun
21.00 yarım elma kakaolu

adım 2050
Hastalığımin 1.günü karnım agriyor spor yapamadım malesef
su 2lt

LenaG

Sitare55
bilgeyogii
nabersiniz kızlar

pazartesi menulerinizi ve sporlarinızı bulamadımmmm

firsat bulamamıs olabilirsiniz şimdi atin gari

bende dun gece atamadım şimdi yazdım
Aaa kaptanim hemen atıyorum 2 günün menülerini
26 Ağustos pazartesi
Sabah
Filtre kahve
1 avuç ceviz

Öğle
1 yumurta haşlama
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
2 bardak çay

Akşam
Tavuklu sebze salatası
3 litre su
Spor: yok

27 agustos salı
Sabah
2 yumurtalı sade omlet
1 dilim mercimek ekmek
5 yeşil zeytin
1 dilim peynir

Öğle
2 bardak yeşil cay
1 adet zuber

Akşam
1 tabak bamya yemeği
1 büyük kase salata
1 dilim mercimek ekmek
Spor : 7000 adım

kaptanlarim Tutku44 LenaG Mthn83
Herkese İyi geceler kızlar

Tarçınlı elma da güzel fikir olmuş canım yarın da gundüz vaktı 10 veya 14 gr gibi bitter yiyebilirsin kahveyle
1 tane grissini kaç gr? Bugün yedim aşırı merak ettim. Pakette de yazmıyor. Bu arada menüne böyle baktım
Kalın grissiniler 25 gr canım
Benim yediklerim ince olanlardandı mutfak tartısında tarttım 6 tanesi falan 22 23 gr oldu. Tesekkur ederim canım
Bende ya direkt canım ekmek falan cekiyor veya makarna yarım paket falan yesem beni ancak kesiyor

Kabak çorbasi yaptım canım yarın kabaktan detoks çorbasıyla devam inşallah
Bende kaç gündür üşendim az önce yapıyım dedim mutfağa gittim geldim yine üşendim yarın derhal bende yapıyorum vee birlikte cumartesi gününe kadar kabak çorbası içelim mi sabah akşam ne dersin

Canım senin menün ne kaaa az tek göze batanlar grissiniler onu da genelde diyetiayenler 2 adet veriyor. Diğer yedipin seyler tadına bakmalık gibi olmuş

27 Ağustos menü
07.30 1 bardak sirkeli ve chiali su
09.30 2 fincan kahve,3 hurma
10.30 2 dilim peynir ile yeşil salata, 2 dilim tb ekmek, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 3 incik, söğüş salata, 1 maden suyu
16.30 1 salatalık 1 wasa 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık zeytinyağlı kabak yemeği, 1 kase semizotu cacığı, 1 dilim tb ekmek, sadece 1 kaşık makarna
21.00 1 bardak kefir, 1 galeta
3 litre su 30 dk yürüyüş
LenaG Tutku44 Mthn83

Afiyet olsun kaptanm

Benimkiler de uyumuşken ben de spor yapam azıcık
Güncelleme yapıyorum.
2×30 sn plank(30sn bir yaptım, her şey bittikten sonra bir 30 sn daha yaptım) + 30 mekik + 31 dk eliptik bisiklet (20-28 km/h arası - 11 km yol) + 10 dk da bölgesel hareket
LenaG Tutku44

Eklentiler

• IMG20240828011235.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG20240828011224.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240828011221.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 9
Güncelleme
30 dk Eliptic
30 dk bölgesel
4 saat ev temizliği
Yarım saat de düşük tempolu yürüyüş
Saatimi takmayı unuttum

İyigeceler akşam halsizlik çöktü uyuyup kalmışım şimdi de uykumu almış uyandım zaten erken kalkacaktim torunum okul açılmadan denize gidelim dedi hazırlık yapacağım
Şaheser menümü yazayım
Sabah
Ilık sirkeli su
Filtre kahve
Saat 11
Çeyrek simit
6 zeytin peynir salatalık 2 ceviz
Ogle
Kahve komşu ıslak kek getirdi 2 çatal aldım
Akşam 19.00
1 kase çorba
1 tabak kıymalı makarna
Bi Saat sonra çay ile 8 adet fıstık
Yediklerim fazla idi biliyorum çünkü çok göbek cok şişti rahatsız oldum ama hala aklım mutfakta idi
Su 4 litre
Spor 8.bin adım yürüyüş
LenaG Tutku44 Mthn83

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım
Teşekkür ediyorum cnm bnm
Hep burdayım kaptanimm
Bugün onu düşündüm biliyor musun insallah sağlıklı bir şekilde olur.
Yaaaw. Sen harikasın baby
Günaydın kızlar enerjik ve dengeleri sasirmadigimiz kendimiz için güzel şeyler yaptığımız bir gün olsun
Ne güzel bir mesaj günayyydıiiinnnn

Dün sabah kahvaltim kabak pizza ididenenmeli tavsiye ederim .
Akşam yemegimide dışarıda yedim ama sağlıklı bir tabak seçtim patatesleri yemedim. Yanında da sade soda içtim.benim yemeğim bu diğeri kremalı yanlış anlaşılmasın diye bunu yakından çekmişim atayım dedim içinde izgara tavuk mısır mantar acı biber mısır Meksika fasulyesi kırmızı kapya biber var salatayı yedim patatesi yemedim.
Tutku44
Jou
LenaG

Canım senin menün ne kaaa az tek göze batanlar grissiniler onu da genelde diyetiayenler 2 adet veriyor. Diğer yedipin seyler tadına bakmalık gibi olmuş
Dün o kadar tıkandım ki. Hiçbir şey yiyecek yerim kalmıyor şu aralar. Midem küçüldü sanırım.
Benim vücut da dengesiz Bazen önümde yemek güzelse tabakların dibini sıyırana kadar yerim. Midem tamam dur ben sus biraz daha ye derim.Ben biraz gözüm aç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…