Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanlarin kaptanı motivasyonu süper kaptanım
Ben 76 kiloya küstüm onu görmek istemiyorum

direkt 75.9 görebilir miyim

Sevgili beynim kaslarım yağlarım midem bağirsaklarım duydunuz mu haadi bakalım çalışmalar baslasın
Tebrikler canım.spor birincisi

27.08 menüm Tutku44

12:30 1 kabak 3 dilim kaşar ile kabak pizzası yapmaya çalıştım burda görünce canım çekti 1 salatalık 1 domates

15:30 8-9 fındık 3 kuru kayısı 2 züber top kahve

18:30 2 küçül haşlanmış tavuk but

1/2 kase çorba 1 kase yoğurt

Spor
15 dk bisiklet
10 dk squat ağırlıklı bu iyi geldi bacaklarım ağrıyor
10 dk yoga esneme

Su az içtim 1litre daha içmem gerekiyor

İyi Akşamlar Kızlar

27.08.2024 Salı
10:30 2yumurta, 1kabak, 1biber, 1yk.yoğurt ve 2yk.yulaf ezmesinden oluşan tost arasına 28gr.kaşar peyniri, yanında salatalık, biber, 8zeytin, 35gr.lor peyniri, 14gr.daha kaşar ve 2 parça şarküteri ürünü, çokca şekersiz çay

Elma sirkeli su
18:30 Akşam yemeği
8 yk. haşlanmış taze fasulye üzerine iyice süzülmüş 160gr.konserve balık, yanında bolca salatalık, domates, acur, acı biber

Şimdi büyük kupa, şekersiz sade filtre kahve

3.5 litre su
Spora gelince ispatım yok ispat edemiyorum çünkü eve geleli 1saat olduu kendimi unuturdum telefonumu unutmazdım ama maalesef evde unutmuşum bu yüzden adımlarımı ispat edemeyeceğim ortalama 6,7 bin civarı
LenaG Mthn83
Gecede dukan birası içicem

Menümü de yazayım görümceme gideceğim, 6 tane görümce olunca bir gün birine bir gün diğerine
27 Ağustos
Kahvaltı 13.00
Bir buçuk dilim çavdar ekmeği+ 1 yumurtadan omlet + 2 salatalık + 6 yeşil zeytin +1 kk peynir
Ara Öğün 15.00
1 şeftali +1 kırmızı erik
Ara Öğün 17.00
1 tam Tahıllı Bar
Akşam yemeği 19.00
1 kepçe mercimek çorbası + 3 yk yogurtlu mantı + bolca salata
2 lt ye yakın su + 1 lt dukan (içeceğim)
Spor şimdilik yok geldikten sonra yapabilirsem yaparım, yaparsam bildiririm kaptanlarım.
LenaG Tutku44

müsmükemmel menu görüyorum yine masallah

afiyet sifa olsun eksiler getirsin insa
afiyet şifa olsun harika bir menu insa guzel bir sporda nasip olur

canım kusura bakma valla işten eve gelirken yolda aklım ageldi bildirim yapmadığım. o kadar yoğunum ki bu aralar anlatamam.
sabah 85.9 geldim. çok artım var LenaG Mthn83

Vira bismillah
Menü yazmaya başlıyorum nihayet. Cmt girdim gruplara ama alışmadık popoda kıyafet durmaz misali bi türlü menü yazamadım

Bugün tüm gün bağ evindeydik

Aralıklarla 1.5 kıymalı pide, baya mevsim salatası,2 bardak kola 1 kase çekirdek yedim. Saatler tam belli değil. Dediğim gibi bütün gün oradaydık ve acıktıkça yedik

Bugün spora da başlamayı düşünüyorum inşallah bakalım
Planım 30 dk Eliptic
Yaparsam yazarım. Hoşgörün apır sapır yazmamı cidden adaptasyon sorunu yaşıyorum düzelecek inşallah

LenaG
Tutku44

LenaG
27 Ağustos menü

Kahvaltı 11:30 1 yumurtanın yarısı 8,9 patates kızartması 1 dilim ekmek 1 dilim peynir

Ara Türk kahvesi 1 tk f.ezmesi
Ara 1 bardak ayran

Akşam 19:15 1 servis spagetti yanında 1,2 parça tavuk 3 yk yoğurt
Su 3 litre
Akşama kadar temizlik yaptığım için pek menüme özenenedim yoksa aklımda hiç makarna yoktu

ikindi vakti hastalandım kızlar ve canımm aşırı neden tatlı istiyor anladımm
allahım dolaptaki cikilotalalar neden bitmiyorlar bitirin artık ev ahalisiii ey ev ahalisi

ne yesem ki
gideyim salatalık yiyeyim
neyin ustune kakao doksem ki
elmaya yakısır mi tarcın olur ama kakao istiyorum

Hayırlı akşamlar
Misafirlerim vardı
11.30
1 dilim ekmek
4,5 catal köy peynir
2tatlı k labne
Bir lokma menemen

16.00
5,6 sıkım çiğ köfte
1b ayran
Salata, marul

17.00
Kahve, 2 cezerye, 3 bademli şeker

19.00
Bir küçük muz, yarım şeftali, 5 üzüm

Çok fazla oldu farkındayım
Yarın tüm gün protein günü yapıcam.

Yarım saat yürüyüş
3 lt su
Tutku44
LenaG

afiyet olsun canım çok özenli harika bir menuu

misafirlere ragmen bence iyi atlatmışsın günu canım yarına bol sporla bence toparlarsın

1 tane grissini kaç gr? Bugün yedim aşırı merak ettim. Pakette de yazmıyor. Bu arada menüne böyle baktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…