Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi ; 72.7
bugün ; 72.3
-400 gram
busaate kadar bekleyeyim dedim sütüm dolu dolu tartarken halim 🤗 kiloşlar8 veda etmeye devammm

IMG-20240921-WA0007.jpg

Efenin_Annesi Efenin_Annesi LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Beni mahvettin kaptaniçem şuan yazdığını okurken ve sana yazarken iki yanağımdan akan göz yaşlarımı göstermek isterdim koynuma geldiğinde avuç içi kadardı gözleri açılmamıştı çay tabağı kadardı koynumda büyüdü ablasıyla büyüdü yaşını hiç söylemiyorum kaptaniçem korkuyorum nazar değiyor 1.5 buçuk yıldır ağlıyorum o boyutunu düşünmek istemiyorum tarifi yok kişilik olarakta çok çok hassas biriyim ve benimle dalga geçenler çok oluyor kızıma olan düşkünlüğümle onun tek kılı olamayan çok insan biliyorum çok sağol canım anladığını çok iyi biliyorum herşey için çok sağol :KK74:
Merhametinden dolayı tebrik ederim seni 🥰
Geçen haftalarda kabızlıktan dolayı sürekli halsiz ve mide bulantısıyla dolandı😔
Gece bile düzgün uyuyamadım
Çoğu insandan daha çok arzuluyorum onları, dışarda olsam eve geleyim diye can atıyorum, cücüklerim bekliyor diye
Rabbim hepsine uzun, sağlıklı ömürler versin 🤲🏼

Maşallah maşallah kiminnn kaptaniii beeeww😍⭐⭐⭐🤌⭐🤌⭐🤌

Tamam cnm teşekkür ediyorum
Ayy teşşekkür ederim canım benim :KK5::KK36:
Kaptanıma bak beee maşallah kız sana :nazar:tebrik ederim canım :KK200:
Canım kaptanım takdirin benim için aşırı önemli :KK60::KK68:
Eki Görüntüle 3481579 Geçen hafta cumartesi 99.9 kg
Bugün 98.9 kg
Fark-1kg

LenaG LenaG
Jou Jou
Sitare55 Sitare55
( SALI GÜNÜ 100.7 KG GELMISTIM TOTALDE -1.800 KG KAYBIM VAR AMA CUMARTESIDEN CUMARTESIYE GORE SONUC VERDIGIMIZ ICIN 1KG KAYBETMISIM):nazar::KK200::KK49::KK59::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK76::KK76::KK76:
Artı verilmiş eksiye geçilmiş ohhh harika canım çok tebrik ederim :KK60:💙🥳
Cumartesi 76
Bugün 75.5
Fark -500😍
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
4.5 aydır adet görmüydum yeni oldum belki birazda ondan fark fazla çıkmamıştırEki Görüntüle 3481582
500 az mı ayy tebrik edeirm süpersin canım 🥳💙🥰

Ayy teşşekkür ederim canım benim :KK5::KK36:

Canım kaptanım takdirin benim için aşırı önemli :KK60::KK68:

Artı verilmiş eksiye geçilmiş ohhh harika canım çok tebrik ederim :KK60:💙🥳

500 az mı ayy tebrik edeirm süpersin canım 🥳💙🥰
Ama sen çok güzel kaptanlık yaptın canım asıl bn sana teşekkür ederim 😘

Ama sen çok güzel kaptanlık yaptın canım asıl bn sana teşekkür ederim 😘
Sana bir şey söyleyeyim o kadar çok nefis mücadelesi verdim ki anlatamam. Kaptan olmadan önce papatya ya demiştim hatta çarşamba gün toplantısında kendime ödül verecem diye ama kaptan olunca eksisi az olanı ben telafi ederim diye hiç salamadım. Ama çok mutluyum çabama değdi herkes eksi bildirim verdi kazanırız veya kaybederiz benim için bu saatten sonra çok önemli değil 🥳💙

X