Popüler Konu LenaG ile MasterFit

100 gr. 'dan eksimi olur ondan öyle kafa salladım darısı cumartesi ye
Kaptaniçem geldin demi hastaneden

Ben de tatil sonrası düzen tutturamadım maalesef. Öncesinde çok güzel gidiyordu. Neyse düzelecek inşallah
İnşallah canım
niye acaba ya canım benim ki sorun cumartesi sabah ile pazar sabahı arası baya artıya geçtim. Menülerimi görüyorsunuz ben kıstıkça kilolar üstüme yapışıyor sanki
Birden gidecek inşallah
BUGÜN BENIM DOGUM GÜNÜM HOSGELDIN YENI YAŞIM 30
Hayırlı yaşların olsun

En iyisi kuzum, başka doktorlara da git, bizim bir yakını 3 kez ameliyat ettiler, meğer boşuna etmişler, çocuğun ameliyatlık bir durumu yokmuş

Hoşgeldin canım

Cumartesi: 69.10
Salı: 68.75
Fark: -350g
LenaG
Tebrik ederim canım
Günaydınnn herkeseee
Günaydın maviş kaptanım
100 gr. 'dan eksimi olur ondan öyle kafa salladım darısı cumartesi ye
Kaptaniçem geldin demi hastaneden
Gidemedim canım yoldan geri döndüm canım acil işi çıkmış dr un
Gunaydın
Ctesi:661
Salı:66.2
Fark: +100
LenaG Tutku44
Günaydın canım az bir şey hemencecik gider
LenaG doktora gidecektin naptın canım benim
Gidiyordum yoldan döndüm işi çıkmış dr un sonra aradılar p.tesiye kadar izin almış başka dr a değil kendi dr uma bir gideceğim önce ilaç işe yaramıyor belki değiştirir. Yine olmazsa İstanbul kazan ben kepçe gezeceğim dr ları
En iyisi kuzum, başka doktorlara da git, bizim bir yakını 3 kez ameliyat ettiler, meğer boşuna etmişler, çocuğun ameliyatlık bir durumu yokmuş
Önce bir kendi dr uma gideyim durumu anlatayım çünkü gittikçe kötüleşiyor gibi olmadı başka dr lar artık

Eti, eti, eti
yaşım belli oldu mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…