Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım :KK200:

Günaydın maviş kaptanım :KK200:

Gidemedim canım yoldan geri döndüm canım acil işi çıkmış dr un

Günaydın canım az bir şey hemencecik gider :KK200:

Gidiyordum yoldan döndüm işi çıkmış dr un sonra aradılar p.tesiye kadar izin almış başka dr a değil kendi dr uma bir gideceğim önce ilaç işe yaramıyor belki değiştirir. Yine olmazsa İstanbul kazan ben kepçe gezeceğim dr ları :KK14:

Önce bir kendi dr uma gideyim durumu anlatayım çünkü gittikçe kötüleşiyor gibi olmadı başka dr lar artık
Çok geçmiş olsun kaptanımmm :KK200: :KK200:

Geçen cumartesi:87,0
27 ağustos salı: 87,700
Regl olacağım bu sebeple tartı biraz üzdü cumartesi yoluna girer diye umuyorum kaptanım Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
Regl şişkinliğine yapacak birşey yok canım üzülme devamm :KK200:
💝💝💝Herkese günaydınn💝💝💝

Cumartesi: 96,8
Bugün: 96,7
LenaG LenaG

Kaptanım rahatsizlanmissiniz galiba. Çok geçmiş olsun 🌼
tebrik ederim canım teşekkür ederim.:KK200:
Hayırlı sabahlar kızlar 🥰🥰🥰

Cumartesi 79.100
Bugün 79.100
En azından artı deyilim, dün bacaklarımdan yana çok kötü geçti, bugünden umutluyum 🤲🏼🤲🏼

LenaG LenaG
Sabit kalmak da önemli :KK200:

Selam canım :) yaz sezonunu kapatır kapatmaz geleceğim döneceğim :))

💐🩵🎊🌿🌱🍀Günaydınnn herkeseee🍀🩵🌿🌱💐🍀

Dogum günün kutlu olsun canım

Allahımmm gençliğin baharları 🥰 rabbim sevdiklerinle nice yaşlar geçirmeni nasip etsin. Her geçen senen bir öncekini kıskançlıktan çatlatacak güzellikte olsun 🎉

Efenin_Annesi Efenin_Annesi doğum günün kutlu olsun canım :KK68:

İnşallah canım💕

Birden gidecek inşallah💕

Hayırlı yaşların olsun❤️

Nice mutlu, sağlıklı, uzun yıllar dilerim canım
Doğum günün kutlu olsun 😘😘
O kadar çok alıntı yaptım ki hepsini bir mesajda cevaplayıp yazmak istiyorum Sabah sabah beni çok mutlu ettiniz Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah sevdiklerimizle sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirmemizi nasip etsin hepimize her şeyin başı sağlık sağlığımızı daim etsin Rabbim Gerisi hallolur buranın bana kattığı güzel insanlar hepinizin yüreğine sağlık :KK68: :KK68: :KK68:

Selamlar. Çok çok eskiden bende master fit ile kilo verenlerdenim. Eskilerden kimler var bilmiyorum ama misafir yarışmacı olarak katılmak istesem benide kabul eder misiniz? @60kiloyum çok davet etti beni hep reddettim ama beklemeninde faydası yok. Eylül sonu eşimin kardeşinin düğünü var, kilo almayıp 2 3 kg versem fena olmaz benim için ✨🌼
Hoşgeldinnnn kuzumm 🤗🤗🤗🤗

Eklentiler

• 1000146045.jpg
    1000146045.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 13
X