Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiaksamlar
Sabah 10.30
2 haşlanmış yumurta
Salatalık 3 zeytin peynir
Ogle
Soda. Kahve yeşil çay
Eti form çörek otlu
Akşam 18.00
1 kase yoğurt çorbası
2 köfte
Karışık sebze fırında (dünden kalmıştı)
Bugün Hem yürüyüş Hem konserve yapimi çok yoruldum
Su 4 u bulacak
LenaG Tutku44 Mthn83
Spor 17.bin adim

canım üzüldüm yaa okuyunca. saat ötünce dur çalış mı oluyordu? önce sana bu ilacı veren doktorla konuşsan nasıl olur?

26 agustos pazartesi

Açkarna ; 1litre su - türk kahve

Kahvaltı : 12.15
5 kaşık menemen
Salatalık
4 zeytin
2 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

Akşam : 19.00
1 porsiyon karides
2 dilim çavdar küçük
Bolca karışım yeşil salata

2.5 litre su

Aaayyyy yarın cooook heyecanlı

Efenin_Annesi Elhan LenaG
.

Saat neden ötüyor canım. Eşinden saklamak yerine onu haberdar etmelisin bence. Sen olsan öyle isterdin diye düşünüyorum. Sorun nedir tam olarak
Allah şifa versin inşallah

Afiyet olsun karides mutfağımızın güzide besini tabii şaka bi yana kalorisi var mı ki onun ben karides ya da kalamar yiyince hiçbir şey yememiş gibi hissediyorum

hay maşallah bebişlerine
Hepimizin yavrularının güzel günlerini görelim inşallah

oruç falan tut da bu kadar saat açlık heba olmasın bari araya birkaç sevap point ekle
Vücudun ödem tutuyor olabilir. Detoks suyu içebilirsin. Bende son 1 haftadır çok ödem var ama benimki uykusuzluktan muhtemelen. Sen de sebebini bulabilirsin. Ha hiçbiri değildir kenafir birinin gözüdür onu bilemem
Bir lokma yiyen ve orda dur diyen insanlara ben aşırı saygı duyuyorum önünde falan eğiliyorum o derece. Tabağın dibini sıyırmadan kalkmayan biri olarak
Magnumla mis gibi listeyi azcık mundar etmişsin ama canın sağ olsun

Çok geçmiş olsun canım

Kenafir gözlü maalesef.

Bu gün ananas yedim. Sabah maydanoz limon salatalık kaynattım o suyu içe içe bitirdim. Ama tartı hala artıda ya hemde öyle böyle değilyaw bu nasıl oluyor gerçekten anlamıyorum bazen böyle oluyor ve aşırı sinir bozucu oluyor
Kaçamak yapsam içim rahat yedim derdim oda yok

Afiyet olsun karides mutfağımızın güzide besini tabii şaka bi yana kalorisi var mı ki onun ben karides ya da kalamar yiyince hiçbir şey yememiş gibi hissediyorum
Kızzz kalorisi 1porsiyon 375 yazıyodu yanlışmı baktım bilmiyorum ama ne şekeri var ne birşeyi var proteini iyi evett ben ilkkez yaptım masterchef izledim bukadar sevilecek ne ki bu dedim kocam ertesi gun aldı geldi bugün yaptım yedim begendim yerim ama aramam yanii balık gibi lezzeti yok tatsız tuzsuz değişik damak tadima uydu sarımsakla maydanoz etmezsen birişe yaramıcağını anladımm diyet için uygun bak kalamarı hiç yemedimm onudamı denesem kııaaazzzz

Kalamar da lastik gibi bi şey onun da tadı tuzu yok valla bi ya ak yiyorum pırasa yesem daha tok hissederim ama delisi var bu yemeklerin ben anlamıyorum ki neyi kaçırıyorum

Şimdiki şöyle bu saatte tartılmaz. Sabah aç karna kalkıcan anadan üryan soyunup tartıya çıkıcan ki net ne çıkıyor gör yani di mi

Kalamar da lastik gibi bi şey onun da tadı tuzu yok valla bi ya ak yiyorum pırasa yesem daha tok hissederim ama delisi var bu yemeklerin ben anlamıyorum ki neyi kaçırıyorum
Kızzzz evett yaaa nasıl bayıla bayıla yiyolar anlamayrumm ama proteini yüksek

İyi Akşamlar Kızlar
26.08.2024 Pazartesi

10:30 (sadece iki yudum) tereyağlı çeyrek krep arasına 4 yeşil zeytin 1tk.büyüklüğünde peynir,
1sb.yağsız sütün içine 1küçük şeftali, 1küçük muz, 4yk.yulaf ezmesi, 2tk.chia tohumu, 1yk.ceviz, 3çk, bal,

Ara, 1kupa sade şekersiz filtre kahve,
500ml.mısır püskülü, zencefil, kiraz sapı çayı

19:00 Akşam yemeği bitti.
1kase yy. yoğurt içine 1tk.chia tohumu, 3yk.yulaf ezmesi, 2çk.bal, 1şeftali,
150gr.az yağda tavuk ciğeri, 1yk.mantar, biber
1büyük fincan dibek kahvesi şekersiz

3.5 litre su
Spor 4324 adım
LenaG Mthn83

Eklentiler

• 1000017630.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 8
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…