Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende onu diyecektim canım ya ciddi erken kapatıyorsun günü iyi acıkmadan durabiliyorsun helal vallahi sana
Canım biraz geç yedim mi bütün hafta artı çıkıyorum. Buda çok canımı sıkıyor moralimi bozuyor.

İnan hazımsızlıktan daha çok açlığı seviyorum.
Bu gün öğle yemeğinden sonra sanki mideme öküz oturmuş gibi bir hal var. Erken bitirdim ki mide rahatlasın

ya tabiki geç saat hepimizi rahatsız eder ama hani 6 7 aralığı hadi 5 olsun iyi gibi geliyor bana sanki hem sen 2,30 da yersen 12de de yatsan 10 saat uyumaya kadar aç kalıyorsun canım dikkat et yani daha zararlı olmasın da sana

Bence nazar var kızlar gerçekten.
Cumartesi sabah tartıldım buraya attım.
Sonra bir arkadaşım aradı konu diyete geldi en son görüştüğümüzde beri kaç kilo verdin dedi bende bilmiyorum ama şimdi 79.10 dedim vay canına nasıl vermişsin en az 6/7 kilo gitmiş görüşmemizden sonra.
Cumartesi tatlı falan yemedim evde hamburger yaptım kendime çok küçük bir hamburger yaptım onunda yarısını yedim geri kalan salata yedim akşam tartıya bir çıktım 82.40 ya gerçekten bir türlü anlam veremiyorum o günden beri dahada azaltım ama bir türlü 79.10 göremedim

Hayırlı akşamlar

11.00
2 dilim ekmek
2tatlı k labne
Bir lokma salçalı yumurta

13.00
2 Salatalık, bir incir, yarım erik

15.00
Yarım lahmacun. (çok acıkıyorum midemi bastırmak için nasıl lüplettim bilemiyorum)

17.00
3 para h tavuk
Acı biber
Ayran

17.30
6,7 üzüm

3lt su
Yarım saat yürüyüş yapıcam fazlasını yaparsam yazarım.
Tutku44 LenaG

Bir daha kimseye diyetten bahsetmeyeceğim ya gerçekten yeterince sorun yokmuş gibi güç bele verdiğimizi bir öğünde geri alıyoruz
kesinlikle diyette oldugumu bende soyledigimde konu cok uzuyor ve israr artıyor
*canim istemiyor
*daha sonra alayım şimdi degil
*bebek varsa bebekle cocukla oyalanma
*su cay icme
ne bileyim ya bu kadar ısrar dogru degil ki

Kusacak gibi oluyor, kusamıyor, midesinden tuhaf sesler geliyor, gözleri sulanıyor
Ah canım benim inşallah iyileşir hemen
Ellerine sağlık canım.
Dün oğlumda kızımda hastaydı, hastanede geçti günüm, karışık ne bulduysam yedim.
Bugunden yazıcam inşallah
Canım ikisine de geçmiş olsun
Afiyet olsun canım gayet iyi
Afiyet olsun canım çok güzel

Selam kızlar ne güzel muhabbet ediyorsunuz maşallah
kalple ilgili sorunum devam ediyor eşime çaktırmıyorum ama kolumdaki saat ötüp duruyor akşamları çıkarıyorum kolumdan ki ötmesin o zaman panik yapıyor sabahtan beri farklı bir görüş için dr arıyorum. Verdikleri ilaç işe yaramıyor sanırım

kesinlikle diyette oldugumu bende soyledigimde konu cok uzuyor ve israr artıyor
*canim istemiyor
*daha sonra alayım şimdi degil
*bebek varsa bebekle cocukla oyalanma
*su cay icme
ne bileyim ya bu kadar ısrar dogru degil ki
Ya aynen ya. Birde herşeyden doya doya yiyorlar. Gece gündüz fark etmez tatlı tuzlu ama verdiğimiz kiloları görünce ay ne güzel vermişsin ben veremiyorumorda tam diyeceğim sende aç gez verirsin diye ama işte her doğru her yerde söylenmiyor

Dişçiye gittim bir sürü yapılacak sey saydı
Korkuyorum diyorum anlamıyor
Tek ilgimi çeken 20 lik diş cekilmesi 10 gr 10 grdır
Ayyy yirmilik deme yaa, 19 yaşımda diş yapısını bozuyor ve ağrı yapıyor diye sol alt yirmiliğimi çektirdim. Sonrası felakett. 20-25 gün ağrısından duramadım. Pelikan gibi oldu boynuma kadar uzandı şişliği. Çenem kilitlenmişti su bile içememiştim. 5 kilo vermiştim ama çektiğim acı cabasıydı yani. O yüzden yirmilik dediler mi tüylerim diken diken oluyor.
Kaptanım inşallah tez zamanda doktorunu da çözümünü de bulursun.

Sevgili Masterfit ailesi yarın tartı bildirimlerimizi 14:00 e kadar kaptanları etiketleyerek yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotoğraflı tartı bildirimlerini özelden bana göndereceklerdir. Transfer hakkı bakalım hangi kaptanın olacak

Hepimize bol eksiler diliyorum

Öpüyorum sizii

Masterfit 130.Etap24.0827.08Fark
KIRMIZI TAKIM
LenaG Kırmızı takım kaptanı91.50
Oran
Y yosunlupapatya 51.50
@Bravequeen69.10
@Mina4596.80
A Asya89 79.10
@Beyaz leylak83.60
@Jou75
@trueliving_67.60
@irmaknehirgol69.60
@bluegreeneyes76
@Jasminium8462
@nurovic57.20
@Cakinin Gelini87.70
MAVİ TAKIM
Oran
Tutku44 Mavi takım kaptanı84.40
Sitare55 77.30
@Nergis 3566.30
@Efenin_Annesi103.60
@bilgeyogii87
@Deltavealfa67.50
@Lotus123495.80
@Ellssa71.20
M Makaron23 66.10
60kiloyum 84.70
@malahit59.20
@Hallederiz88
Boncuk2307 71.10
HAZIRLIK
gezegenfeza 79.10
@Tesnim1903
@leyl76
@Mthn8373.60
@serap911
@Diyet Salata70.70

Selamlar. Çok çok eskiden bende master fit ile kilo verenlerdenim. Eskilerden kimler var bilmiyorum ama misafir yarışmacı olarak katılmak istesem benide kabul eder misiniz? 60kiloyum çok davet etti beni hep reddettim ama beklemeninde faydası yok. Eylül sonu eşimin kardeşinin düğünü var, kilo almayıp 2 3 kg versem fena olmaz benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…