Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba canım hoşgeldin belki lisbets dersem hatırlarsın beni isim değiştirmiştim. Tabii ki aramıza katılmana çok seviniriz. Yarın kontrol tartı günümüz sabahtan kilo bildirimi yapıp hazırlık grubundan devam edersin istersen sonra takımlara da girersin

Aaaa çok sevindimmm, nasılsın? Kaptan oldun demek diyetle mi veriyosun ameliyat oldunmu

LenaG Mthn83 Tutku44
26 Ağustos Pazartesi

Kahvaltı 10.00
1 haşlanmış yumurta
8 adet yeşil zeytin,
domates

12.00
Ara: 1 fincan kahve + 2 bardak su

Öğle 14.00
: 120 gr sotelenmiş tavuk, yeşil yapraklı salata (limonlu)

Ara16.00
1 magnum dondurma

Akşam 18.25
fırında patlıcan, biber,kapya biber , domates, soğan 5yk
3yk kase yoğurt +3 YK salata
3lt su
Spor yok

İyi akşamlar kızlar. Yemek işini bitirdim, hemen menülerimi yazayım;

26 Ağustos Pazartesi
Öğlen 13.00
2 kabak gondol ve 1 yk süzme yoğurt (gondollarımı bitirdim sonunda)

18.00 itibariyle
15 dk hiit kardiyo,
15 dk hiit koşu,
10 dk titreşimli egzersiz aleti
(Saatimi takmadığım için adım bilemiyorum ama telefonum şu an 8.384 diyor)

Akşam 19.00
1 kase ilikli kemik suyuyla kabak çorbası,
150-200 gr kuzu eti(tereyağıyla),
Limonlu marul ve salatalık

Su:2,5 lt Tutku44 LenaG

Ya kaptanım ben kaptan olduğum haftalarda hep zaten menülerinde görüyordum yorumluyordum kahveyi biraz fazla içme sen bu kadar diye.. söylediğinden beri hep aklımda inan ki hiç çıkmadı aklımda her menünu gördüğümde Allah'ım inşallah kalbine bir zarar olmaz kahvenin diyorum kahveyi çok sevdiğini biliyorum ama ne olursun en azından ona biraz dikkat et kaptanın çarpıntı yapabiliyor çünkü en ufak da bir nokta kadar dahi olsa sana zararı olmasını istemem neticede sağlığınız her şeyden daha önemli çok dikkat et kendine lütfen

Geçmiş olsun kaptanım. Ben konunun başını yakalayamadım, ne dediler problemin için?

Kız korkma benim koca komple yeniliyor. Geçen dedim vay canına dişlerin 0 km ha
Ay evet soylemiştin hatırladım canım. Yengeme de ust cene komple implant verdi
Nasıl istersen öyle hitap edebilirsin
Sonuçta geceleri saymıyoru yaş alırken
Yani 25 olacağım kısmetse
Öyle deyilmi @Elhan
Oh be o zaman bildiğim yoldan devam canım, fezam
Bir daha kimseye diyetten bahsetmeyeceğim ya gerçekten yeterince sorun yokmuş gibi güç bele verdiğimizi bir öğünde geri alıyoruz
Beni de cok etkiliyor ya yıldızım çok düşük
Kııızzz içime su serptin Allah iyiliğini versin
Ama sonuc itibari ile 20 lik = kilo verme
Çok yürüme ruzgar neyim cıkar mazaallah

İyiyim canım Yok canım ameliyattan son anda vazgeçtim diyetisyenle devam ediyorum. Yavaştan yavaştan gidiyor.
Canım sen dikkat et beslenmene diyetisyenin önerilerine ben gececegine inanıyorum ve tabiki dua canını hiç sıkma canım

Afiyet olsun gayet güzel magnumla bile
Sabah
1 kupa filtre kahve

Öğlen
2 haşlanmış yumurta
Biraz peynir

İkindi
1 tane nektarin

Akşam
Ton balıklı salata

Gece

1 kase yoğurt

*3 lt su

LenaG
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım spor da çok iyi
Canım dr 2 kupa ya izin verdiği için onu içiyorum sütlü olarak onun yerine açık çay içiyorum ona da süt ekliyorum. Çarpıntı yapsa da attığını anlasam benimki yavaş atıyor insan tempolu yürüyünce 90-100 atar dimi eskiden mezdeke oynardım spor olsun diye 120-130 atardı şimdi benim en fazla 85 falan atıyor nefes nefese kalıyorum asla ritmim yükselmiyor. Tek endişem bayılma yaparmış normalden düşük ritim koşu bandında yürüyorum ben bir an kendimden geçerim diye korkuyorum.
Geçmiş olsun kaptanım. Ben konunun başını yakalayamadım, ne dediler problemin için?
Ritim bozukluğu ve brikardi var canım bende

İnşallah şifanı tez zamanda bulursun canım kaptanım benim

Kaptanım istanbul’da mısın bilmiyorum ama İstanbul’daysan bilirsin zaten siyami ersek kalp hastanesini. Orada iyi dr’lar var. Tavsiye ederim. İnşallah sağlığına kavuşursun Arkadaşlar da yazmış zaten kahve çarpıntıya neden oluyor

Akşam sporumu yazayım. menümü yazayım şimdi. Normal rutinime ek şimdi yürüyüşe gidiyorum iş çıkışı özendirdiniz. adımlarımı akşam atayım.
Sabah 10:00
Türk kahvesi

Öğle 12:30
1 tabuz but ızgara

Ara 15:00
Eti lifalif kırmızı meyveli bar

Akşam 17:30
2.5-3 yemek kaşığı taze fasulye
2 yemek kaşığı yoğurt
3 kaşık çoban salata( yaptığım salatayı yiyemedim anca bu kadar yedim midem patlayacak gibi şu an hala sindiremedim)

1 kupa ananas kabuklu kiraz saplı limonlu yeşil çay
2 lt suya tamamlıcam

Tutku44
LenaG
Mthn83

Yemek faslı anca bitti.
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği +2 salatalık +1 yumurtadan sucuklu omlet + peynir+6 yeşil zeytin
Ara Öğün 14.00
2 kırmızı erik
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali
Ara Öğün 18.00
2 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.30
1 kase sulu köfte + bolca salata (şu köfte bitemedi gitti, sonu geldi şükür)
2lt su (şimdilik) + 1 lt dukan
Spor yapmadım şimdilik evdekiler yatınca bisiklet süreceğim. Bildirim yaparım tekrar.
LenaG Tutku44

ooooooo kimler gelmişşşşşşşşş

Dişçiye gittim bir sürü yapılacak sey saydı
Korkuyorum diyorum anlamıyor
Tek ilgimi çeken 20 lik diş cekilmesi 10 gr 10 grdır
En korktugum şeydir diş doktoru ve koltugu
İnşallah iyi bir doktor bulursun bie an öncede sağlığina kavuşursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…