Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben yorumlara baktım böbrek ağrısı yapmış hep almadım :/ maydanoz suyu içiyorum onun yerime ya da ananas yerim arasıra
Aldım valla denemek istiyorum. Bakalım nasıl etki edecek. Yeşil çayı kiraz sapı zaten içiyorum. Bi de bunu da deneyeyim. Çok şiş hissediyorum kendimi. Ellerim falan.
Ben diz kapağımdaki ödem için kullandım, akşam aklıma geldiğinde 1 tane içtim ama kiloya destek amacıyla bende sabah/akşam yemeklerden yarım saat önce diye biliyorum
Teşekkür ederim canım ben de baktım aç karna sabah akşam yazıyor. Ama sürekli mi kullanmak lazım. Sadece şiş olduğumuz zamanlar mı onu anlamadım

Eğer vücudun sürekli ödem tutuyorsa, mesela benim gibi bakliyat/süt/gluten yediğinde şişim şişim şişiyorsan düzenli kullanmak gerekiyormuş en azından 1 ay. Ama dönemlik ödemlerin oluyorsa yolculuk/regl sonrası gibi düzenli kullanmak bir işe yaramıyor.

Bugün denize gidiyoruz görümcemlerle yüze yüze atarım inşallah kaptanım, kırılmadım bu arada son alındım diye geçen hafta kilo alan az kişi vardı zaten sona kalmam normaldi, kendime gelmemi sağladı.
Koca bile baş ağrısı dinlemiyor kızz Şaka bir yana tam üç gündür geçmeyen bir baş ağrısıyla uğraşıyorum + ishal + bulantı mahvetti beni, geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkürler Bazen çiğköfte günü, bazen etli ekmek günü bazen mercimek badı günü yapıyorlar, akşam sadece yaptıkları şeyleri yiyorlar eşim tarafı. Elimden geldiğince kendime göre ayarlamaya çalışıyorum ben de

Çok teşekkür ederimmm

Kesinlikle daha. İyi olacağız Allah İn izniyle
Benim sitedeki emoji ler kapalı kullanamıyorum neden acaba
insa
aa neden acab nerde oldugunu biliyor musun mesaj bolumunde ustte B ile baslayan bir kısım var orda ikinci üclu noktayı tıklayınca emoji isareti var
sagol canim benimmm
Bende daha yok kahvaltı öncesi pazara gittik gitmeden öncesi sirkeli ılık su içtim yarım kupa filtre kahve simdi kahvaltı zamanı
harikasınnnn
menu süper olmuş spor yapabiliyor musun canım eklesen bugun daha guzel olur
hedefim 83 hocam yaş 35 boy 168 baslangıc 86.3
Evet canim hep öyle yapıyorum yenisin bilemeyebilirsin

listene uyabiliyor musun canımm

ah allahım ne guzel bilgiler
Ben Dr.Aysegul Coruhlunun kitaplarıni aldım bayıla bayıla okudum çok severim

Benim kürüm spor kaptanım. Fiziksel olarak maalesef çok elverişli değilim ama minik minik başlayacağım artık
harikasın canım yavas yavas baslayalımm
bir yerin falan mı agrıyor canım durumun nasıl
Vay kaptanım gurur duydum bol bol yağ atalım hepimiz kazanalııımmm
kapışmalı olacak canim kaptanımmm
çicek gibi özet
ohhhh ohh afiyet sifa olsun gitsin yaglar gelsin eksiler
aman kuzum hamur isleri bas belası bir yedik mi en az 1 hafta etkiliyor istegin oldugunda yaz buraya basaracağız

Şimdi spor kombosu yapmaya gidiyorum. 15 dk hiit kardiyo, 20 dk hiit yürüyüş ve 10 dk titreşimli egzersiz aletiyle 600 kalori yakıp geleyim
bravo canımmmm
Canım önceki mesajında 3 çocukla dışarı çıkmak yazmışsın sandım senin 3 çocuk var. Ozaman benden bahsettiğini anladım ama emin olmak için sordum. Benim 3 değil 4 çocuğum var
masallah yaslari kac Asya
canım benim inan kim ne kadar vermis bakmadan liste olusturdum hizli hızlı çook opüyorum bu hafta guzel eksiler gelicek insa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…