Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vay kaptanım gurur duydum bol bol yağ atalım hepimiz kazanalııımmm

öyle mis kokusu gulüsü hicbirseyi unutmak istemiyorum insan donup bakınca unutuyor ya video foto
Aynn öyle oluyor anı birikimi yapmak lazım
Yeni gün yeni umut o yüzden geriye takılmadan bu gün duzelerek devam
Günaydın hanımlar mutlu pazarlarınız olsun
Günaydın kaptanicem

Ben yorumlara baktım böbrek ağrısı yapmış hep almadım :/ maydanoz suyu içiyorum onun yerime ya da ananas yerim arasıra

Yok yorulma canım video filanda baktım sarmadı sanırım salağa yatıyor olabilirim. Sonunda hiii diyicem sadece
Dur özetleyeceğim: kendimizi alıştırdığımız şekliyle vücudumuzun enerji kaynağı glukoz, bu da şekerde, meyvede, karbonhidratlarda var. Ama enerji kaynağı değiştirilebilir, ketojenik diyette enerji kaynağımızı ketonlara döndürüyoruz. Böylelikle en kötü hastalıkların kaynağı sayılan şeker bağımlılığını vücuttan atmış oluyoruz, daha sağlıklı hücrelere kavuşuyoruz. Ayrıca 1 gr glikoz yada 1 gr karbonhidrat 4 kalorilik enerji verirken, 1 gr yağ parçalandığında 9 kalorilik enerji açığa çıkar. Yani birey daha enerjik olur. Alınan yağlar tabiki sağlıklı olacak, çiğ kuruyemişler, soğuk sıkım zeytinyağ/avokado/hindistan cevizi yağı yada güvenilirliğinden emin olduğun tereyağ/iç yağ gibi. Böyle

Ben diz kapağımdaki ödem için kullandım, akşam aklıma geldiğinde 1 tane içtim ama kiloya destek amacıyla bende sabah/akşam yemeklerden yarım saat önce diye biliyorum

Ya canımsın çok teşekkür ediyorum
Olur mu canım hepimiz çok iyi anneleriz kendine haksızlık etme lütfen

Yani bende tam soracaktim ki siz anlatmışsınız hani o kadar yağ ağırlıkli beslenip bu yaglarimizin nasıl gideceğini hiç anlamadım ben nette de araştırdım biraz sağlıklı yağlar filan diyor sizde yazmışsınız hatta tereyağı yani hani bana ok ozaman tereyağı oturup çiğ çiğ tükettim

Selam kızlar yıllar olmus buraya ugramayali herkesler değişmişti. Bugun tekrar yükledimde kadinlar kulubu sitesini bir uğrayayım dedim Mutlu pazarlar diliyorum, eski tanidiklardan kimse farkını aceba
Hoşgeldin
Zipzip- kaptanım yok. Cordelia arada geldiğini umuyorum. Akrep vardı sanırım o zamanlar nick değişimleri oldu tabiki
Yenilerde eskiler gibi güzel

Aykırı bir diyetisyen sonuçta herşey çıkabilir
ben dedim zaten ona bu hafta iş stresim ve yoğunluğum falan diye. canım hep hamur işi istiyor dedim. memnun değilim ama oluyor dedim. arada olur normal dedi. toplayacağız artık napalım. adım istedi benden telafi için.
ama çok şükür gerçekten iyi bir diyetisyen. başarılı

Canım ciddi hesaplama istiyor ama. Mesela ben 1200 kcal alacağım günlük, %70 yağ, 25 protein ve 5 carb. Bu da 93 gr yağ, 75 gr protein ve 15 gr karb ediyor net olarak. 100 gr kuzu eti yedin mesela, içinde; 23,59 gr yağ, 14,97 gr protein ve 0 karbonhidrat var. Uygulama üstünden 1 kaşık yağı bile hesaplaman gerekiyor. Yağ miktarını giderek azaltıyorsun, böylece vücut yağ yakarak enerji almaya alıştığı için dışarıdan gelmeyen enerji kaynağını içimizdeki (özellikle karın bölgesi) yağlarını eriterek sağlıyor. Ama önce keton üretmeye başlamak lazım

Hoşgeldin
Zipzip- kaptanım yok. Cordelia arada geldiğini umuyorum. Akrep vardı sanırım o zamanlar nick değişimleri oldu tabiki
Yenilerde eskiler gibi güzel
Aa zıpzıp im kaptanım yokmu, ben çoğu 8isimleri unuttum zaten, siz hatırladınız galiba beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…