Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canım izne alalım seni.
Senin için kuruyemiş ve meyve yerine ya bir alternatif bulmak lazım ya da biraz porsiyonları düşürek lazım sanki

Canım wc sorununa rağmen eksi gelmiş tebrik ederim.
Dün 71 dim bugün 71 in altını görürüm kesin dedim. Sabah sporumu ve yürüyüş sonrası tartıldım işte kabız olunca niye öyle oldu bilmiyorum

Günaydın canım kadınlar 10 gün annemde kaldım bütün direncim kırıldı, ağzıma çikolata sokmuyordum canım bile istemiyordu anneme gittim geldim canım hep tatlı ve çikolata istiyor tekrar direnmem lazım, geldiğimden beri dikkat etmeye çalışıyorum ama sanki ilk bir ay gibi değilim ne yapmam lazım biraz destek please Dün gece migrenim tuttu uyuyamadım ağrıdan, gece ve sabah namazından sonra ağrı kesici içtim acaba etki eder mi kiloma. Tuvalete de çıkamıyorum kafayı yiyeceğim yine girdim kısır döngüye. 70 kiloda hep böyle oluyorum

Yanlız değilsin. Yemekle değil ama tatlı atakları sebebiyle bende bocalamistim ve verdiğim bı kısım kiloyu hızla geri almama sebep olmuştu.
Çok şükür toparladım.
Yapilcak pek bişey yok sadece geçmiş emeklerini düşün ve motivasyonunu kendin geri getir. İradeli olmazsak başa doneriz.

Biz güçlü kadınlarız , hadi bakalım 60 lari göreceksin.

dönem dönem hepimiz boyleyiz canımm ama gaza gelmek için burdayız birbirimizi motive ediyoruz. annemize gittigimizde hepimiz cosuyoruz ne kadar kalicaksın orda canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…