Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta: 52.55
Bu hafta 51.5
-1.05
LenaG LenaG D Deltavealfa
Sen iyice yok oldun sanki kaptanım 🤭
dönem dönem hepimiz boyleyiz canımm ama gaza gelmek için burdayız birbirimizi motive ediyoruz. annemize gittigimizde hepimiz cosuyoruz ne kadar kalicaksın orda canım
Döndüm salı günü, evdeki tartıda 74 gördüm koskoca bir 74 doğru değildi tabi başka tartıda 71 çıktı ama o 74 moralimi bozdu. Tatlı krizi yaşıyorum bildiğiniz aş eriyorum sanki öyle böyle değil. Uyku düzenim de bozuldu. Onun da etkisi vardır. Acil düzene sokmam lazım kendimi.

Döndüm salı günü, evdeki tartıda 74 gördüm koskoca bir 74 doğru değildi tabi başka tartıda 71 çıktı ama o 74 moralimi bozdu. Tatlı krizi yaşıyorum bildiğiniz aş eriyorum sanki öyle böyle değil. Uyku düzenim de bozuldu. Onun da etkisi vardır. Acil düzene sokmam lazım kendimi.
Bugün atmışımdir ama yediklerimden sonra🤣

IMG_20240824_122248.jpg
Geçen hafta 76.5
Bu hafta 76
Fark -500gr
LenaG LenaG D Deltavealfa Mthn83 Mthn83
Kaptanlarim yazliktayim burda eski bir tartı buldum tardildim 🙂

canım yemek istediginde hemen yaz buraya bi sekilde ikna ederiz senin🤗🤗🌿🌿

Geçen Cts 60.55 kg
Salı:59.2 kg
Bugün: 59.2 kg
Fark: -1.35 kg
Salıdan bu yana vermeyi planlıyordum. Çünkü dikkat de ettim. Umarım duraksama dönemine girmemişimdir. Kendime bromelain aldım. Ödem falan varsa götürsün. Wc problemim de kalıcı değildir umarım.
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3470426
5 ler gelmiş hoşgelmiş👏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️👏👏👏👏 tebrik ederim 👏👏👏💐

Mthn83 Mthn83
Canım ben unutmuşum hedef kilomu senin mesajını görene kadar. Ben ay sonu hedefimi geçtim. Geçen haftadan sözün vardı hem hedefi geçtiğim için hem kaptan olduğum için hemde tek başıma çocuklara bakıp buraya zaman ayırdığım için bana 2 kupa verecektin
Canım sıkkın bari moral olsun 🫣

Günaydın canım kadınlar 10 gün annemde kaldım bütün direncim kırıldı, ağzıma çikolata sokmuyordum canım bile istemiyordu anneme gittim geldim canım hep tatlı ve çikolata istiyor tekrar direnmem lazım, geldiğimden beri dikkat etmeye çalışıyorum ama sanki ilk bir ay gibi değilim ne yapmam lazım biraz destek please 🫣 Dün gece migrenim tuttu uyuyamadım ağrıdan, gece ve sabah namazından sonra ağrı kesici içtim acaba etki eder mi kiloma. Tuvalete de çıkamıyorum kafayı yiyeceğim yine girdim kısır döngüye. 70 kiloda hep böyle oluyorum 😔😪
Bende Türkiye’den sonra toparlayamadım
Hergün yeni bir gün, yeni umutlar, pes etmek yok 😉

İzinli olmama rağmen bende bildirim yapayım. Ama kahvaltı yaptım su da içtim. Onca ilaca ve hareketsizlige rağmen kilo almamışım sevindim.
Cumartesi 71.45
Bugün 71.30
Fark -150 bence daha fazla.

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-24-13-20-45-291_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2024-08-24-13-20-45-291_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 8
Yapamıyorum canım, bacaklarım hala ağrıyor.
Türkiye’den geldim geleli dışarı çıkmadım 😔
ah canım niye o kadar kotu oldular
Benimde abimler geldi Turkiyeden 20 gun bizde kaldılar
Oostende den tut Giethorn Zaanse ye kadar her yeri gezdik ben bebe ile biraz yoruldum

X