Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 Agustos Salı
8.30
1 kuru kayısi
10.30
1 haslanmıs zeytinyagli baharatli yumurta, marul bolca, maydonoz salatalik domates ,1 dilim ekmek, 3 zeytin , 2 dilim peynir
13.00
1 seftali, 1 kuru kayisi, yarim avuc ici kayisi cekirdegi
15.00
1 kase kıymalı sehriye corbası
18.30
1 kase kiymalı sehriye cor. , 1 tane biber dolması, 1 jase yogurt, buyuk boy kase salata

1.5 lt

20 dk eliptik*7 ....140 puan
5 dk bolgesel *10...50 puan
Toplam 190 puan

D Deltavealfa
LenaG

Yok kaptanim yemedim şükür size yazdigim menüye sadık kaldım ama henüz çok erken gec yatiyorum gece 2 de falan aksam yemegini 5 bucukta yedim en buyuk korkum aksam bir yeme atağı gecirmem.Cunku 2 yilda 20 kilo almamın en buyuk sebebi aksam atistirmalari abur cuburlari hedefim sporu tamsmlayip aksami bitki çayı ile tamamlamak inşallah

Merhaba canım yoğurt filan yesen :)

Bizmkisi plansız oldu kaptan daha dikkatli olmaya çalışırım

Menemen yaptım kavonozladim
Herkes iyidir inşallah
Bugün spor13 adım (dün )
Yaptım
Sabah 1 YK menemen 1 dlm ekmek salatalık yedim
Öğlen tavuk şiş 3 YK pilav domates çorbası salata
Saat 15.30 da 4 tane patatesli içli köfte (spor oncesi)
Saat 19.30 da dondurma
3 lt civarı su içtim

Meyve aciktirmiyormu
Ben acikiyorum yada psikolojik olarak acikacagim diye şartlandım

Sitare55 Y yosunlupapatya siz biraz yiyin kız öyle aç aç olmazbu hafta yiyin haftaya verirsiniz. Hem yosunlupapatya sen niye diyetisyenini dinlemiyorsun azcuk ye gızz
Bunu su an yürüyüşteyken okumam bile bi gulme getirdi

Bu haftayı bitirip biraz hazırlığa geçmeyi planlıyorum. Şu ara bi içime çekildim.
Şükür can sıkıntısı yok
Ne hazırlığı acaba iki hafta once yeniden listeye girdin ya

Bu da benim yürümeye giderken ki manzaram Nergis 35 Y yosunlupapatya
Güneşin batışi ne kadar güzel gorunmus valla sitarecim sen yurudukce bsna da acayip heves geliyor ama sadece geliyor o kadarhenuz harekete geçemedim inşallah yagmur yagmazsa yarin yuruyeyim ya .Bugun gun bitmeden spor yapacam diye söz verdim ama yapamadim Yarin yeni bir umut eger yuruyuse cikarsam ben de foto atarim .Sen bol bol yürüyüş fotisi at bacim en azindan gaza geliyorum

Son düzenleme:
Su an 60 yas civarinda bi amca bana tur bindirdi oysa ki hızlı yürüyorum
Burda o incecik 60 70 yaşındaki teyzelerin şıkır şıkır taytlarini çekip fildir fildir yurumelerini bi görseniz kendimden utaniyorum.Kosu yapan ,yuruyen ,bisiklet suren o kadar çok insan vsrki ozellikle yaslilar çok hareketli otobuste yer versen yüzüne garip garip bakar ne münasebet diye

Afiyet olsun canım su ve spor muhteşem
Bilmiyorum canım çok yazasim gelmiyor.
Bu haftayı bitirip biraz hazırlığa geçmeyi planlıyorum. Şu ara bi içime çekildim.
Şükür can sıkıntısı yok
Bazen geliyorlar öyle özellikle kilo verimi durunca heves mi kaçıyor ne neyse sıkıntılı bir şey olmasında
Bu da benim yürümeye giderken ki manzaram Nergis 35 Y yosunlupapatya
Güneşin dogusuyla temiz havayla misss gibi en sevdiğim saatler ben henüz yeni uyandım çıkacam bakalım üşeniyorum o güzel yürüdüğüm yer bana biraz uzak yol gözümde büyüyor yakın yer var orasına güneş çok sıcak neyse bi hamlede kalmayın bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…