Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güneşin batışi ne kadar güzel gorunmus 😍valla sitarecim sen yurudukce bsna da acayip heves geliyor ama sadece geliyor o kadar😅henuz harekete geçemedim inşallah yagmur yagmazsa yarin yuruyeyim ya .Bugun gun bitmeden spor yapacam diye söz verdim ama yapamadim :kızgın:Yarin yeni bir umut 🤷‍♀️eger yuruyuse cikarsam ben de foto atarim .Sen bol bol yürüyüş fotisi at bacim en azindan gaza geliyorum 😅

Burda o incecik 60 70 yaşındaki teyzelerin şıkır şıkır taytlarini çekip fildir fildir yurumelerini bi görseniz kendimden utaniyorum.Kosu yapan ,yuruyen ,bisiklet suren o kadar çok insan vsrki ozellikle yaslilar çok hareketli otobuste yer versen yüzüne garip garip bakar ne münasebet diye😅
Yurt diisnda misin canim? Ablam da yurt disinda diyor ki yaz kis demiyorlar hep disarda yuruyus kosu bisiklet yapiyo diyor.
Tabi canim paylaşırım her sabah yaziyotum buraua birileri de gaza gelir diye o_O

Afiyet olsun canım su ve spor muhteşem

Bazen geliyorlar öyle özellikle kilo verimi durunca heves mi kaçıyor ne neyse sıkıntılı bir şey olmasında

Güneşin dogusuyla temiz havayla misss gibi en sevdiğim saatler ben henüz yeni uyandım çıkacam bakalım üşeniyorum o güzel yürüdüğüm yer bana biraz uzak yol gözümde büyüyor yakın yer var orasına güneş çok sıcak neyse bi hamlede kalmayın bari
Evet canim valla sirf bu manzara icin erken geliyorum goreyim diye ama degiyor.
bu arada 12500 adim :halay: sen de ciktin mi :KK68:

Güneşin batışi ne kadar güzel gorunmus 😍valla sitarecim sen yurudukce bsna da acayip heves geliyor ama sadece geliyor o kadar😅henuz harekete geçemedim inşallah yagmur yagmazsa yarin yuruyeyim ya .Bugun gun bitmeden spor yapacam diye söz verdim ama yapamadim :kızgın:Yarin yeni bir umut 🤷‍♀️eger yuruyuse cikarsam ben de foto atarim .Sen bol bol yürüyüş fotisi at bacim en azindan gaza geliyorum 😅
Kız ne batışı 🥲🙈😂

Afiyet olsun canım incir tahin biraz kaçamak olmuş 🤭❤️

Afiyet olsun gayet iyi ❤️

Afiyet olsun diyetisyen listesi miydi çünkü kahvaltı da yulaf ceviz badem smothie kendi başına kahvaltı zaten ayrıca yumurta ekmek fazla geldi ama emziren diyetinde olabiliyor ❤️

Evet biraz kaçırmışız kaptanım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️
Yok kuzumm açkarna içmiştim 4 saat sonra hayli hayli acıktırdı benim aslinda kahvaltım smoothieydi sonrada yumurta yedim işte öyle oldu o ekmekte büyük degil bide baya küçük ondan 2

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ❤️
LenaG LenaG kaptanım ben bu hafta takımlara gireyim diyorum. Bi deneyeyim bakayım. Bu hafta şehirdışı programım yok şükür. Dünkü menümü de paylaşayım
Sabah 10:00
Türk kahvesi

Öğle 12:20
1 tane tavuk but ızgara
Az mercimek çorbası

Akşam 18:15
2 yemek kaşığı kavurma et
1 kase çoban salata

2 lt su
1 bardak kiraz saplı limonlu yeşil çay
8000 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

1000056999.jpg
benim manzaradan da günaydın hedefim 13.bin adım @sitarre55

A hurma detoksu gibiydi listen halsiz miydin hmm neyse ben normal besleneyim 😅 zaten maks 2 gün yapabilirim ben de 1 gün yapsam bile çok iyi derim fazlasını yapamıyorum
Canım kabızlığı çözüyor sabah tartıda eksi gördüm pek açlık çekmedim.Halsizligimde yok.bugunde uygulamayı düşünüyorum ben son 1 haftadır sporu çok arttırdım onun verdiği yorgunluğa bağlıyorum dünü

Bunu su an yürüyüşteyken okumam bile bi gulme getirdi :süslü:

Ne hazırlığı acaba iki hafta once yeniden listeye girdin ya :KK4:
ahahah Sitare55 Sitare55 balımm yaa daha aktif olmalısın asya bize taşı dün attı ahahahah :KK70: ben tek yetişemiyorum karşı takıma beni yalnız bırakma çiçeeemmm :KK76: Mthn83 Mthn83 bencede kuzuu yeni girdin daha takımlaraa nereye hazırlığa gidiyon otur oturduğun yerdee:sinirli:

senden de yürüyüş bekliyorum duymayayım duymayayımm takımımdakiler sporsuz olmayacakk :sinirli:

Afiyet olsun ❤️ inşallah nutella yememişsindir 🙏

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️ pastadan mesela 1 dilim ayırıp ödül gününde yesek ne güzel olurdu 🙈

Afiyet olsun ama her güzel eksi geldiğinde alışkanlık olmasın valla yoksa :sinirli:

Afiyet olsun gayet güzel menü ve spor ❤️

Mina cım çok güzel afiyet olsun ❤️

Kız haftanın ortasında mı söylenir c.tesi diyeydin ya 🤭 menü atmasan olur ama c.tesi tartı atmaya çalış canım ❤️
Bende kaptanımm

X