Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Köye geldim
Çok çekmiyor. Mesaj alintiladim ama tel takılıyor. Bugün beni mazur görün. Akşama dönüş sağlarım inşallah
Bugün ki menüm
1/4 yufkanın arasına haşlanmış yumurta ve yeşillik koydum onu yedim sabah.
Arada ceviz yedim
1 dlm kek yedim
Akşama da mangal var salata ayran

Dolma yaprken diyetisyenim iç harcında bulgur ve pirinci az kıymayı bol tut derdi
Menün güzel Canım, afiyet olsun
Evet bulgurla yaptim 1 avuç koydum sadece gerisi kiymaydi kabağı sevmiyorum ama bari böyle tüketeyim dedim

Sanırım biraz artılarla gelicem tartılamıyorum kendimi şiş hissediyorum piskolojim bozuldu ceren moray sen bi tık kilomu aldın diyo
Hepsi dal gibi ince gerci siz de zayifsiniz da yinede o camiada kilolu kadin olmak zordur herhalde ya çünkü biraz görsel bi iş ve herkes buna önem veriyor orda olmak istemezdim yani

Afiyet olsun canım öğle yemeği saati 7 de mi oluyor anlamadım pek ama spor da eklesen güzel olurmuş su miktarı nekadar

Eki Görüntüle 3467391 Anlık kanıt resmi atıyorum size kirli sepeti dizisi hazırlık karavanından sesleniyorum
Yaaa cokk seviyorum o diziyidee noldu zengin olan ceren değil mi kocasindan kesin miras kaldı isimlerini unuttum şimdi abla dediklerini Zengin ettiler kendileri hizmetçi kılığına girmiş

Afiyet olsun canım öğle yemeği saati 7 de mi oluyor anlamadım pek ama spor da eklesen güzel olurmuş su miktarı nekadar
Şimdi yedim yemek bizim çalışınca saatler değişik kahvaltıyı 12 de yaptım mesela 6 saatte bi yiyoruz 3 kaşık bulgur pilavı 2 kaçık patlıcan musakka yedim malesef 2 de kemal paşa akşamları yürüyüş yapıyorum paydosta 2,5 /3 km kadar

Hepsi dal gibi ince gerci siz de zayifsiniz da yinede o camiada kilolu kadin olmak zordur herhalde ya çünkü biraz görsel bi iş ve herkes buna önem veriyor orda olmak istemezdim yani
Yok yaa zayıf değilim 65/66 kg falanım 1,56 da boyum bayaa yusyuvarlak tostoparlak bi kadınım

Yürüyüş bayağı iyiymiş de tatlı keşke geç saate yemeseymişsin bu arada azıcık spoiler ver lütfen ya

Allahım köydeki o lezzet hicbir yerde yok
afiyet olsun abla

Afiyet olsun ama sarmanın içinde zaten ekmek yerine geçen yiyecek olduğu için ekmeğe gerek yok.
Afiyet olsun canım akşam 4 kabak dolması fazla kaçmış 2 yeterli ve hepsini geçtim neye takıldım biliyor musun kendine diyetzede demene. Öyle görme kendini sen sağlıklı bir bedene ulaşmak için bir yoldasın bu bize ceza değil ki öyle görürsen eziyet gibi gelir
Afiyet olsun canım gayet güzel
Afiyet olsun canım gayet iyi
İnşallah kontrol altına alınır da ciğerlerimiz yeniden nefes alır
Dünkü menüm
Sabah: tam buğday ekmeği ile Sandwich

Öğle: yoğurt içine 1 şeftali+ tarçın

Akşam: domates çorbası ve 3 kaşık makarna
LenaG kaptanımi bulamadım ben
Afiyet olsun canım protein ve sebze yok biraz eklesek mi
Başlangıcın hayırlı olsun
Afiyet olsun kendin zaten bildiğin için bişi demiyorum
Afiyet olsun kaptanım akşam az olmuş
Afiyet olsun güzel ama maviş kaptanım aslında o tart bu menüye yabancı kalmış
Afiyet olsun mercimek köftesi maks.5 olmalı diyollaa
Afiyet olsun çok iyi
Tamam canım c.tesi listeye alırım
Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…