Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15 agustos perşembe

Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 12.00
.2 yumurtalı yulaflı semizotlu omlet
4 zeytin
1 salatalık
Kimyonlu rezene çayı

15.00
Tarçınlı türk kahvesi

Akşam
19.00
1 tabak dolusu kabak yemeği
Kefir

3 litre su

@Efenin_Annesi Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 @Asya89 LenaG LenaG
Kusursuz afiyet olsun balım :KK60:

Gunaydınnn😵‍💫

wake-up-morning.gif

Dun sadece yüyüyüş 21000 adım total 27000 adım
Bugün yüyüyüş ( 😂) 12000 adım
Mthn83 Mthn83 Nergis 35 Nergis 35
27 bin mi benim gözlerim dogrumu goruyor ikibin yediyuz olabilir mi o🤣27 bin adim icin 3 saat yurumen lazim ne yaptin sen kardes uzun ince bir yoldayim diye yollara mi ciktin😅

Dun sadece yüyüyüş 21000 adım total 27000 adım
Bugün yüyüyüş ( 😂) 12000 adım
Mthn83 Mthn83 Nergis 35 Nergis 35
Kız bugün pert olman lazım nasıl yürüyeceksin dinlen dinlen
O da bugün rahatsız hissediyordu kendini. Nergis 35 Nergis 35 nasıl oldun canım
İyiyim canım sagolasin
Arada oluyor öyle insanın her günü bir olmuyor iyi yapmışsin yarın daha dinç olur yürüyüş yaparsın☺️🌸
Aynenn canım
Teşekkür ederim canım benim ama bugün iyiyim yürüyüşe çıkacam
Bilmiyorum ki canım hatta diyet değil artık koruma yap dedi biraz biraz aç listeni dedi ama ben iki hafta daha devam edicem gibi bakalım🤭 bide sporu birakayimmi yürüyüşü filan dedim asla bırakma sporu dedi zaten yürüyüş spor değil günlük hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası dedi bilmem ne ülkesinde insanlar 100yasina kadar yasiyormus da yürüyüş yaptığı için Muş🤣 ama hafif hafif koşular yapmami istedi diye sordum nedenini kasları güçlendirirmis bugün sorduğum doktorda dedi yani öyle işte balım bende hafadis bukadaa🤓
Vücuttaki yağ oranı azalınca vücut kaslardaki yağı kullanırmis o yüzden kaslar güçlensin diye ara ara koşu diyorlar
Aa bak Sitare55 Sitare55 havuç taratoru da sordum çok yiyorsun diyorlar dedim yoğurdu başka türlü yiyemiyorum dedim zararlı mı dedim değil dedi koca bir kase yesem bilemi dedim evet değil dedi konserve mısır salâtalarina koyabilirsin dedi ama glisemik oranı yüksek oluyormus dedim senin şekerin yok yi Didi bağa 🤣 ama ben unuttum yaa LenaG LenaG kaptanım senden bir ricam olacaktı senin diyetisyene sorabilir misin doktir neden böyle demiş olabilir diye herkesin sonuçta fazlası zarar dediği bir şeye o yiyebilirsin diyince bir görüş daha almak istedim açıkçası benim için sorabilir misin🙈 bugün sana yazacaktım da unuttumm
Canlar ayça Kaya dan dinlemiştim bende demişti ki iste sadece salata yiyorum ama kilo veremiyorum diyenler için koca bir kase salatanın içine işte mısır ceviz nar kornison falan filan saymisti o salatanın değeri bilmem kaç olmustu çok kalori oluyor demesti sekerle bende bi bağlantı bulamadım şimdi ama
Sitare55 Sitare55 nergis canısı anlar seni merak etme 🙄😅🤪
Öyle iyi anlıyorum ki siterenin yazdıkları ne ki benim yanimda🤭🤭
Buralarda olması gerekiyor kuzum❤️
Kendimi çok yorgun ve aylardır uyumamış gibi hissediyorum, gözümü zor açıyorum, her fırsatta yatıyorum 🥰
Sen nasılsın?
Memleket yorgunluğu ve hava değişimi ancak toparlanirsin canım
Akşam anca işim bitti 23:00 ten sonra yürüyüşe çıktım. Misafirler ile birlikte az önce eve geldim

Kız Sitare55 Sitare55 ne taktın yoğunlukta unutuk diye😂aşk olsun 4 çocuk evin bütün yükü derken yediğimi unuttum ben😂
🏃‍♂️🏃‍♂️👏👏
Misafirler hadi çıkalım dediler. Bende öyle bir anda tamam dedim. Keşke çıkmasaydım ya😏

Bebeğimi uyutmuştum. Diğerleri öğlen uykusuna yattıkları için uykuları yoktu. Öf bilmiyorum ya çocuklar küçük oldumu zor ya.
Aşırı canım sıkıldı☹️
Gece gece bizim burada hayatta çıkılmaz o saate
Eşim de zaten hep der çocuklarımız küçük son anda arayan misafirleri kabul etme diye. Benim bu huyum iyi mi kötü mü bilmiyorum kimseye asla hayır demiyorum. kendimi çok yıpratıyorum misafirlere asla gelmeyin diyemiyorum😔
Sen kendine yapıyorsun canım misafir seni düşünmez kadının bebeleri var düzeni bozulur çocuklar in demez ler ben cocuklarim küçükken hic kabul etmezdim hele okul zamanı .sadece hafta hafta sonlari
Hadi kalk işlerini hallet o zaman . Sana kolay gelsin. Bende azıcık daha uyuyayım. Ufaklık kaç yaşında. Seni zorluyorsa artık ve zamanı gelmişse kesmek mantıklı canım sütten.
Gece neden uyumuyorsunuz kizzzz
Gunaydınlaaarr :KK36:
Ben yuyumeye :emir_bebek:
Günaydın kızlar 🌼
Günaydın larr 🥰💐

15 Agustos Perşembe Menum
12 :00 Kahvalti
1 tabak menemen
2 Dilim ekmek

Ara 16:30
1 kupa filtre kahve
10 badem 3 hurma

19:30
4 kasik bulgur pilavi
4 kasik et sote
1 bardak ayran
Su 2 litre
Spor yok🙈🙈🙈
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım
27 bin mi benim gözlerim dogrumu goruyor ikibin yediyuz olabilir mi o🤣27 bin adim icin 3 saat yurumen lazim ne yaptin sen kardes uzun ince bir yoldayim diye yollara mi ciktin😅
Aralıklı yürümüş tek seferde değil

İyi akşamlar kızlar,yine anca gelebildim
15.08.24
11.00 sütlü kahve,1 avuç leblebi
12.30
4 YK menemen, salatalık domates,1 dilim peynir, 1 dilim ekmek

17.00
Az birşey kabak çekirdeği, 1 top dondurma( hatta daha az)
19.30
Avuç içi kadar güveç eti, 3 YK pilav, salata

Şu:3 lt yakın
Adım :6400. LenaG LenaG @Asya89 Mthn83 Mthn83
Masallah herkesin menusunde sular nerdeyse 3 litre ben zorlauarak 2 yspiyorum havalar sicak herhalde orda😊

Telefonda olmayınca kendımı yollara wurdum :KK70: yurumeyı sewıyotum ya hareketi daha dogrusu 🥰
Ayyy bir saattir sayfaları okudum ancak Günaydın diyebiliyorum Sitare55 Sitare55 doldurmuş sayfaları
Günaydınlar hanımlar 🥰
Herkes bana cok konusuyorsun diyor 🙄
Bu arada buğun de 12 000 adım oldu hadi bakim sen kac yapacaksın beni de etıketleyıwer ❤️

X