Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kusursuz afiyet olsun balım

Dun sadece yüyüyüş 21000 adım total 27000 adım
Bugün yüyüyüş ( ) 12000 adım
Mthn83 Nergis 35
27 bin mi benim gözlerim dogrumu goruyor ikibin yediyuz olabilir mi o27 bin adim icin 3 saat yurumen lazim ne yaptin sen kardes uzun ince bir yoldayim diye yollara mi ciktin

Dun sadece yüyüyüş 21000 adım total 27000 adım
Bugün yüyüyüş ( ) 12000 adım
Mthn83 Nergis 35
Kız bugün pert olman lazım nasıl yürüyeceksin dinlen dinlen
O da bugün rahatsız hissediyordu kendini. Nergis 35 nasıl oldun canım
İyiyim canım sagolasin
Arada oluyor öyle insanın her günü bir olmuyor iyi yapmışsin yarın daha dinç olur yürüyüş yaparsın
Aynenn canım
Teşekkür ederim canım benim ama bugün iyiyim yürüyüşe çıkacam
Vücuttaki yağ oranı azalınca vücut kaslardaki yağı kullanırmis o yüzden kaslar güçlensin diye ara ara koşu diyorlar
Canlar ayça Kaya dan dinlemiştim bende demişti ki iste sadece salata yiyorum ama kilo veremiyorum diyenler için koca bir kase salatanın içine işte mısır ceviz nar kornison falan filan saymisti o salatanın değeri bilmem kaç olmustu çok kalori oluyor demesti sekerle bende bi bağlantı bulamadım şimdi ama
Sitare55 nergis canısı anlar seni merak etme
Öyle iyi anlıyorum ki siterenin yazdıkları ne ki benim yanimda
Buralarda olması gerekiyor kuzum
Kendimi çok yorgun ve aylardır uyumamış gibi hissediyorum, gözümü zor açıyorum, her fırsatta yatıyorum
Sen nasılsın?
Memleket yorgunluğu ve hava değişimi ancak toparlanirsin canım

Gece gece bizim burada hayatta çıkılmaz o saate
Sen kendine yapıyorsun canım misafir seni düşünmez kadının bebeleri var düzeni bozulur çocuklar in demez ler ben cocuklarim küçükken hic kabul etmezdim hele okul zamanı .sadece hafta hafta sonlari
Hadi kalk işlerini hallet o zaman . Sana kolay gelsin. Bende azıcık daha uyuyayım. Ufaklık kaç yaşında. Seni zorluyorsa artık ve zamanı gelmişse kesmek mantıklı canım sütten.
Gece neden uyumuyorsunuz kizzzz
Gunaydınlaaarr
Ben yuyumeye
Günaydın kızlar
Günaydın larr

15 Agustos Perşembe Menum
12 :00 Kahvalti
1 tabak menemen
2 Dilim ekmek

Ara 16:30
1 kupa filtre kahve
10 badem 3 hurma

19:30
4 kasik bulgur pilavi
4 kasik et sote
1 bardak ayran
Su 2 litre
Spor yok
LenaG Mthn83
Afiyet olsun canım
27 bin mi benim gözlerim dogrumu goruyor ikibin yediyuz olabilir mi o27 bin adim icin 3 saat yurumen lazim ne yaptin sen kardes uzun ince bir yoldayim diye yollara mi ciktin
Aralıklı yürümüş tek seferde değil

Masallah herkesin menusunde sular nerdeyse 3 litre ben zorlauarak 2 yspiyorum havalar sicak herhalde orda

Telefonda olmayınca kendımı yollara wurdum yurumeyı sewıyotum ya hareketi daha dogrusu
Ayyy bir saattir sayfaları okudum ancak Günaydın diyebiliyorum Sitare55 doldurmuş sayfaları
Günaydınlar hanımlar
Herkes bana cok konusuyorsun diyor
Bu arada buğun de 12 000 adım oldu hadi bakim sen kac yapacaksın beni de etıketleyıwer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…