Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Y yosunlupapatya papatyam sen cumartesiye kadar salma. cumartesi korumaya gec artık bence tabi
Yok balım sadece o gün bı çikolata yedim yinede içim rahat etmedi daha devam iki hafta inşallah ya hani biraz ye dedi pilav makarna çikolata eğer kilo almissan ne fazla ona bakarız eğer aynı kiloda kaldıysan bu ayarada devam edersin dedi ama benim içim rahat etmiyor iki hafta sonra tatile cikcam zaten o yüzden şu iki hafta daha devam inşallah

Afiyet olsun sabahları peynir fazla kaçmış canım
Afiyet olsun ya fazla kaçıyor ya hiç yok biraz denge lazım. Nasıl yapsak acaba
Afiyet olsun
Afiyet olsun çok güzel baya lezzetli menü
Sorarım canım

İş için şehirdışına çıkınca böyle oluyor kaptanım. Bu ara iş yoğunluğum çok fazla. Hatta etrafımdakiler çökmüş gözlerin diyorlar. 3 günde toplam 9 saat uyudum.
Bir de ben peynire biraz düşkünüm. Sofraya koyduklarında porsiyon ayarlayamayabiliyorum.
Haftaya pzt bir süre ev ofis moduna geçicem. O sıra daha kolay olur gibi. Evden götürürüm yemeğimi işe.
Sadece bu haftasonu biraz kaçamağım olabilir. İzin gibi olacak azıcık.

diyet değil de böyle sağlıklı yaşıyor gibi hissettim şu 1-2 gündür

İyi geldi inş böyle devam ederim

Kahvaltı
Omlet
5zeytin 1 dilim ekmek peynir klasik kahvaltı

Ara
Kahve 1 parça çikolata 1 züber top

Ara
1 kefir ananas 3-4 dilim

Akşam
5 köfte
Çok az turşu
3 kaşık yoğurt
1 kaşık pilav

Gece arası soğuk kahve şekerli geldi yarısını içtim

30 dk Leslie
2 litre su

Mthn83 LenaG

Yarın turşu tarzı bişi yeme tamam mı

Mthn83 LenaG
İyi akşamlar.. bu hafta giremedim pek kaptanım.
Sabah mantarlı yumurta, 2 dilim ekmek yedim
İkindin 15.00 gibi dünden kalan tavuk sote ve közlenmiş sebzeler vardı. 1 dilim ekmekle onu yedim. Yanında acı biberle birlikte. 2 bardak ayran vardı.
Akşam 20.00bgibi bir kase etli kuru fasulye ve 1 dilim ekmek yedim. 1 bardak ayran içtim.
Bu hafta hem toparlanmaya hem temizlemeye çalıştım. İki gündür kollarıma kramp giriyor. Yarın sonuç açıklanacak. Bu kadar emek heba olmaz inşallah

Kız sana maşallah metabolizman da dipçik gibiymiş ha

Yaaa bebeğimmm evlat herşeyden önde geliyorr oğlum yeterki kilo alsın boylede zayiflarız bi ip atlama işini edemiyorum oda 4 5 aya artık
Sen dengeyi sağlarsınız elçom
Plan harika sen gibi
ablammm
Òfff beee kankam yapmış yine efsane bir tarif daha
Afiyet olsun cicegim

Herkesler uyumuş yine gezegenfeza nerdesin canım?
Ohooo, o saatte kimbilir kaçıncı rüyayı görüyordum
Gerçi kediler pek uyutmadı, oğlan kızı kıskanıyor, yanımıza bırakmıyor, yavrum o da alışık bizimle yatıp uyumaya. Gece kaç kez kızı kovaladı yanımızdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…