Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay kas üçlenditmek için kaydiyo mu önerdi bu kulaklar daha ne duyacak
Nice zayıflayan insanlar koşmuyor fitness ağırlık antrenmanı yapıyor

Ay kas üçlenditmek için kaydiyo mu önerdi bu kulaklar daha ne duyacak
Nice zayıflayan insanlar koşmuyor fitness ağırlık antrenmanı yapıyor
Bilmiyorum ki canım hatta diyet değil artık koruma yap dedi biraz biraz aç listeni dedi ama ben iki hafta daha devam edicem gibi bakalım bide sporu birakayimmi yürüyüşü filan dedim asla bırakma sporu dedi zaten yürüyüş spor değil günlük hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası dedi bilmem ne ülkesinde insanlar 100yasina kadar yasiyormus da yürüyüş yaptığı için Muş ama hafif hafif koşular yapmami istedi diye sordum nedenini kasları güçlendirirmis bugün sorduğum doktorda dedi yani öyle işte balım bende hafadis bukadaa

Aa bak Sitare55 havuç taratoru da sordum çok yiyorsun diyorlar dedim yoğurdu başka türlü yiyemiyorum dedim zararlı mı dedim değil dedi koca bir kase yesem bilemi dedim evet değil dedi konserve mısır salâtalarina koyabilirsin dedi ama glisemik oranı yüksek oluyormus dedim senin şekerin yok yi Didi bağa ama ben unuttum yaa LenaG kaptanım senden bir ricam olacaktı senin diyetisyene sorabilir misin doktir neden böyle demiş olabilir diye herkesin sonuçta fazlası zarar dediği bir şeye o yiyebilirsin diyince bir görüş daha almak istedim açıkçası benim için sorabilir misin bugün sana yazacaktım da unuttumm

diyetisyenine diyetisyenim diyebilir miyim görüşleri cok hoşuma gitti
Ayy gene gelmiş bakın mesajların arkası gelmiyor
hoşgeldin merak ettim
18993. sayfa tamamen bana ait
Ay bende sizi özledim walla hemen buraya ğeldim

Bu emanet telde ekran koruyucu adamla karısı war her teli actığımda Baska sının mahremine girmişim gibi bir panik dalgası kaldıramıom da dagdan gelip bagdakini kowmak gibi hahahha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…