Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biz de sınıf tekrarı yapanlar grubuna mi giriyoruz

İnşallah canım stres başladı. Bir an önce olsa idim. Gittiğim gibi olsaydım şimdiye toparlanmistim. Doktor izne ayrılınca kaldık.
Çok geçmiş olsun canım.
Ablam 3 ay yolda gidip geldi safra kesesi ameliyatı için bir türlü olmadı. Doktor her gittiğinde ultrason kan tahlili MR istiyordu kan değerleri safra kesesindeki taşlardan dolayı yüksek çıkıyordu. Düşürmek için ilaçta vermedi
Kan değerleri biraz normale döndü yine ameliyat yapmadı sonra yine zehirlendi ve değerler tekrar yükseldi. Ablam en son bıraktı devlet hastanesine gitmekten yoruldu.özel devlete yönlendirdiği zaman ameliyat olsaydı şimdiye çoktan iyileşmişti. İşlerini yoluna koyup kışa doğru gidip özelde safra kesesi ameliyatı olacak inşallah. En başta özele gitti özelde bu çok önemli bir ameliyat değil devlet hastanesi git orda yaptır bizde çok pahalıya gelir demişti.

Zaten yol sorunlu merkeze her gidip geldiğinde bir günü yolda geçiyor

RABBİM şifa bekleyen bütün hastalara şifa versin

Açaydım kollarımı gitme diyeydim
Ağrısı sinmiş mı canım suan nasıl

Canım bana aslında taaa universitede okurken doktorum demişti. Kaçarın yok ameliyat diye. 20 yaşındayken . 20 yıldır kaçtım ama artık nefesim kesiliyor kacamiyorum. Olmam lazım artık zorluyor beni. Tek pişmanlığım keşke temmuzda olsaydım. Onu da eşim memlekete gideceğiz deyince erteledim. Gidip gelelim sonra olayım dedim ne olur ne olmaz diye.

Benim safra kesem de alınacak ve 100e yakın taş olduğu tespit edildi özellikli emara girdim ve yine dediğin gibi her gittiğimde bu kanlar çook eski deniyor iyi ya eskimesin çağırın ameliyata devlet hastanesinde 1 sene sonra çağırılan varmış bekliyorum bakalım bende

Canım her şerde vardır bir hayır. İnşallah her şey çok güzel geçer çabuk toparlanırsın

Bacım yoğurt demiski bu menüde ne işim var
Nerede bu protein
Lütfen bünyeyi zora sokma hurma diyeti çok yorucu

küçük kase az şekerli aşure yedim komşu getirmiş. eşi şeker hastası diye az şekerli yapmış. ama yine de yememem lazımdı.
Ama her gecenin bir sabahı var
Lütfen sabaha kaydiralim tatlıları
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Pilav gördüm başka yemek varmiydi
Güno
Kızlar bugün planım
09.45 kahvaltı
Yulaf lapası

Ara öğün
Ödem içeceği

18.00 Akşam
Bol yesillikli sebzeli
mantarlı Salata
3 lt su
@Leyl35 LenaG
Afiyet olsun

Şifa ile dön inşallah
Amin canım
Biz yaz okuluna kaldık canım
Yaz okulumu kış okulumu bilmiyorum.
Burada olmak kilo ile bağlantılı değil bence. Diyet yapmasamda buradayım
Bağımlılık gibi
Aynen . Bağımlılık yapıyor
Canım her şerde vardır bir hayır. İnşallah her şey çok güzel geçer çabuk toparlanırsın
Aynen canım. Vardır bunda da bir hayır diyorum. Ses tellerine çok yakın bir yerde kitlenin biri. Bu hep korkuttu beni. Ertelemenin asıl sebebi hep bu idi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…