Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sporu kazananları takip edemiyorum maalesef 😞

Afiyet olsun neredeyse 1 simit fazla kaçmış yerine 2 dilim tbe yesen daha güzel olurmuş ❤️ bir de az yağlı süt kurtarmaz maalesef tatlı olmamış haftada 1 ödül verelim kendimize 😘

Afiyet olsun sabahları serin birşeyler içmek istiyor insan tabi umarım şekerli değildir vişne suyu 🙏

Afiyet olsun canım gayet iyi ❤️

Afiyet olsun canım peynirin oranı çok fazla olmuş keto mu yapıyorsun ❤️

Günaydın jouuuu ❤️

Günaydın çiçeeeemm ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın canım kolay gelsin ❤️🙏

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun çok meyve,kuruyemiş ve tarhana olmuş napcaz 🤷‍♀️

Günaydın canım çok güzel ❤️
Doğru söylüyosun kaptaniçem yoksa tartıda çok üzülücem 😘

Benim safra kesem de alınacak ve 100e yakın taş olduğu tespit edildi özellikli emara girdim ve yine dediğin gibi her gittiğimde bu kanlar çook eski deniyor iyi ya eskimesin çağırın ameliyata devlet hastanesinde 1 sene sonra çağırılan varmış bekliyorum bakalım bende
Çok geçmiş olsun canım💕aynen çağırın ameliyatı yapın sizde rahat edin hastada rahat etsin.

Zaten safrada her sancı olduğunda kan değerleri yüksek oluyor. Ablam'a sayısız ultrason
2/3 defa MR çektirdiler

Zaten onların çağıracağını zannetmiyorum. Ablam 2 hafta sonra gitmesi gerektiğini söylüyorlardı. Bir kaç gün geç gitti zaman kimse arayıp sormuyordu gelin diye.

Eskiden adım sayar var sürekli adım atıp birbirimizle yarışıyorduk. Yada spor yapıp lessie filan yine yapabiliriz bence spor yapınca daha güzel gidiyor kilolar hem vücut sarkmiuor
aslında çoğu arkadaşımız yapıyoruz burada sporlar diye yazıyoruzda kimimiz görsel atıyoruz hatta :)

X