Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah Allah ben de merak ettim, neden acaba belki de diyete gerek görmedi ama koruma için de birşeyler olabilirdi
Bu çarşamba gidince öğreneceğim herşeyi bakalım yazarım burayada aslında ilgili her şeyime yorum yaptı canın istiyorsa ama erken saatte ve ölçülü yemeye çalış filan diye yorumlarda buulundu sadece al eline şu listeyi git demedi bitek onun dışında yarım saat konuştuk diyet serüvenimden ben konuştum hatta daha çok susmak bilmedim ahaah

Merhaba herkese 🤗bir süredir topiğinizi inceliyorum.Tahmin ederseniz ki benim de maalesef beni çok üzen ve yoran bir kilo sorunum var.Daha önce 9.takimda yarisip 74 kilodan 57 kiloya inip mezun olmustum .Hatta su an burda takimdan arkadaslarim G Goklerce ve @Jasminium84 de var.Tekrar kilo aldiktan sonra kürkcü dukkanina döndüm ama zayiflama yarismslarinin da kapandigini gördüm bir kac topikte sansimi denedim ama olmadi grubun dinamigi azaldi bazen de ben cok yogun oldugum icin katilamadim.Yani sözün özü bugun 84.6 ile burdayim ve araniza katilmak istiyorum yaklasik 2 haftadir diyet yapiyorum daha dogrusu dikkat ediyorum cok katı yapmadim 1.5 kilo verdim.Eger sizin icin uygunsa sonrasini sizinle devam etmek isterim
Canım benim hoşgeldin 😍 kaptanlarimiz yazar şimdi sana, ilk sayfada grup kurallari da var... inşallah kalıcı veririz kilolarimizi 😍❤️
Bu çarşamba gidince öğreneceğim herşeyi bakalım yazarım burayada aslında ilgili her şeyime yorum yaptı canın istiyorsa ama erken saatte ve ölçülü yemeye çalış filan diye yorumlarda buulundu sadece al eline şu listeyi git demedi bitek onun dışında yarım saat konuştuk diyet serüvenimden ben konuştum hatta daha çok susmak bilmedim ahaah
Aslında içine sinmiş, tekrar gittiğinde sorarsın daha ney soyler sana sebebini

Canım benim hoşgeldin 😍 kaptanlarimiz yazar şimdi sana, ilk sayfada grup kurallari da var... inşallah kalıcı veririz kilolarimizi 😍❤️

Yaa zaten ayaklarım havada çıktım odadan herşeyin mükemmel daha zayıflasan yağ oranı sınırın altına bile düşer dedi utanarak yazıyorum bunuu duymamazlıktan geldim orada doktorcuğumu :olamaz::KK47:belkide ondan vermedi ama bi koruma listesi bari vereydi be dedim sizin burdaki listeleri görünce bu hafta soracağım bakalım:63:

Lotus1234 Lotus1234 naaapıyonnn? bugün plan nasıl
Canım 3. gibi eve varabildim.
Bugünkü planım

Kahvaltı 10.30
Köy biberli peynirlik salatalik eksi mayadan sandviç

12.30
Limonata

15.30
80r tavuk
3 YK ıspanak kavurması
3 YK yoğurt

19.30
60gr tavuk
3 YK ıspanak
Çiğ badem plan bu canım❤️😍
Hedef 3lt su
45 dk yürüyüş

Canım 3. gibi eve varabildim.
Bugünkü planım

Kahvaltı 10.30
Köy biberli peynirlik salatalik eksi mayadan sandviç

12.30
Limonata

15.30
80r tavuk
3 YK ıspanak kavurması
3 YK yoğurt

19.30
60gr tavuk
3 YK ıspanak
Çiğ badem plan bu canım❤️😍
Hedef 3lt su
45 dk yürüyüş
Supersin🌸 sen bu isi kafada bitirmissin🥰👏🏻🧿

Sen git kaptanın gelsin Sitare55 Sitare55 nerelerdesin kaptanım bu kız beni yoldan çıkarıyor sen ye ye diyor hep bana ahahahaha🤭
Canım sen hedefe kitlenmiş tren gibisin. Senin yolun yol değil ray. Kolay kolay cikmazsin 😍
Durmak yok yola devam 😍
Acaba nedir o espri benim aklima gelmedi 🤔

Kaptanim dedi ki ben yetisemeyebilirim siz benim açığımı kapatin dedi A Asya89 ❤️ Mthn83 Mthn83
Bende bugun cenemle buralardayım :KK33:
😅😅😅
Ayy bileydim ben alırdım 🤪🤪🤪
Burdayım canım. Ahtapot gibi her yere yetişirim😃
Yaa evet canım maşallah hem anne hem baba hem kırmızı kaptan oldun ay sonu hedefinde olursa sana 2 kupa vereceğim hatırlat bana 😘
Evet bende iki hafta önce ilçe sağlık müdürlüğüne gittim bana diyet listesi vermedi ama sadece dediki bunlar kalori miktarlarını gösteren yiyecek içecek meyve atıştırmalık sadece o kağıdı verdi elime birde diyete gerek mi yok artık demek istedi anlamadım çok ama çarşamba gideceğim gene iki hafta sonra kontrole gel demişti soracak bana niye liste vermediniz diye tek dediği yağ su kas oranların harika koru yeterli demişti ama nasi koruyacağimi demedi gittiğimde herşeyi soracağım kafamdaki☺️
Canım sen bu işi cozmussun sen bana anlat demedigi kalmış ki sen anlatmışsın zaten 🤪😅😅
Merhaba herkese 🤗bir süredir topiğinizi inceliyorum.Tahmin ederseniz ki benim de maalesef beni çok üzen ve yoran bir kilo sorunum var.Daha önce 9.takimda yarisip 74 kilodan 57 kiloya inip mezun olmustum .Hatta su an burda takimdan arkadaslarim G Goklerce ve @Jasminium84 de var.Tekrar kilo aldiktan sonra kürkcü dukkanina döndüm ama zayiflama yarismslarinin da kapandigini gördüm bir kac topikte sansimi denedim ama olmadi grubun dinamigi azaldi bazen de ben cok yogun oldugum icin katilamadim.Yani sözün özü bugun 84.6 ile burdayim ve araniza katilmak istiyorum yaklasik 2 haftadir diyet yapiyorum daha dogrusu dikkat ediyorum cok katı yapmadim 1.5 kilo verdim.Eger sizin icin uygunsa sonrasini sizinle devam etmek isterim
Hoşgeldin 😍
1. Sayfada kurallar ve tanıtım başlıkları var. Kendini bize tanitirmisin.
Bu hafta hazırlıkta kalırsın. Adaptasyonuna bakarız. Sende memnun kalirsan listelere dahil olursun. Bu dönemde LenaG LenaG kaptanima etiket yaparak spor ve menü bildirimi yap lütfen ♥️

o zaman akşama koşu yapayım stresimi atayım dimi Nergisim
Sana bu yakışır 😍😀
Hoşgeldiniz

Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 11.00
2 haşlanmış yumurta
5zeytin
1salatalık
1 çay kaşığı fındık ezmesi

14.00
1 dilim tarçınlı kek
Tarçınlı Turk kahvesi

Akşam
17.30
1 Kepçe Tazefasulye
2 Y.k sade bulgur pilavı
Kefir

Leslie 30 dk
3 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 A Asya89 LenaG LenaG

KATILIM FORMU

ADINIZ: Beyaz Leylak
YAŞINIZ: 41
BOYUNUZ:163
KİLONUZ:84.6
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: işsiz😅
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:eek:zellikle tatli bagimliligim genel neden ise zayif iradem😔
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:Alerjik astim
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Onceleri estetik görünüş açisindan istesem de artik sagligim icin istiyorum.Kilo ile birlikte diz ,bel ,sirt agrilari ve baska saglik problemleri oldu.En onemlisi bu kiloyla hic mutlu degilim

Su ekmeği bulabildim diye sevinende bı ben varimdir heralde deli ben ahahaha Sitare55 Sitare55 :KK25:

Eklentiler

• IMG_20240812_175020.jpg
    IMG_20240812_175020.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 9
KATILIM FORMU

KİLO ALMA NEDENİNİZ:eek:zellikle tatli bagimliligim genel neden ise zayif iradem😔
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Onceleri estetik görünüş açisindan istesem de artik sagligim icin istiyorum.Kilo ile birlikte diz ,bel ,sirt agrilari ve baska saglik problemleri oldu.En onemlisi bu kiloyla hic mutlu degilim
Hoşgeldiiiinnnnnnn😍😍

Hoşbuldum canim insaallah verelim artik ya olmuyor böyle mental fiziksel her yönden yordu vallahi🥲

KATILIM FORMU

Hoş geldin🌸 irade ve istikrar olduğu sürece hedefine cabucak ulasirsin🙏🏻✨

Selam🥰 bildirim yapmak istedim hem listelerde birbirimize örnek olabiliyor🙏🏻🫶🏻

10:00
1 avuc leblebi
Sütlü filtre kahve

13:00
3 yk granola
Yarım şeftali
1tk fıstık ezmesi
200 ml süt

14:30-16:30 arasi
2 pirinc patlagi arasi ucgen peynir
2 salatalik
Hibiskus tarcin karanfil yesilcay karisimi

18:00
8 yk firinlanmis sebzeler
2 yk yogurt
1 dilim(avuc ici kadar) kavun

2 l su ictim
Sabah 40 dk eliptik yapmistim ve yürüyüşe cikacagim tekrar

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89

Sabah 09.00 : turk kahvesi 1 hurma 2 kuru kayısı

Kahvalti 11.15 : kabak krep (2 yumurta kabak karabiber tuz)
Domates salatalik 5 zeytin
2 kasik yagsiz lor

Ara 16.00 : turk kahvesi 2 fit kurabiye

Aksam 18.15 :2 kepce corba
Sabahki kabak krepten kalmıştı uzerine 3 yemek kasigi kiymali domatesli sos

Su 3 litre
Spor 11.000 adim+ yine cikacam bitince yazarim 🤗

Canım sen hedefe kitlenmiş tren gibisin. Senin yolun yol değil ray. Kolay kolay cikmazsin 😍
Durmak yok yola devam 😍

😅😅😅
Ayy bileydim ben alırdım 🤪🤪🤪
Bana dedi yosunlu papatya uzerine alinma "hedefe kitlenmis=sitare" :süslü: Y yosunlupapatya
KATILIM FORMU

Hos geldiniz 🥳❤️
Su ekmeği bulabildim diye sevinende bı ben varimdir heralde deli ben ahahaha Sitare55 Sitare55 :KK25:
Nolmus bende aksam yemegimi daha da hafif hale getirdim diye seviniyorum :rolleyes:

X