Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1000138335.jpg

akşam yemeğim bir saat önce yedim 2 litre su içtim 2 fincan sade Türk kahvesi günü bitirdim

Elhan Elhan Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Mthn83 Mthn83 A Asya89 LenaG LenaG LenaG LenaG

Son düzenleme:
Canım 3. gibi eve varabildim.
Bugünkü planım

Kahvaltı 10.30
Köy biberli peynirlik salatalik eksi mayadan sandviç

12.30
Limonata

15.30
80r tavuk
3 YK ıspanak kavurması
3 YK yoğurt

19.30
60gr tavuk
3 YK ıspanak
Çiğ badem plan bu canım❤️😍
Hedef 3lt su
45 dk yürüyüş
Tebrikler canım ne güzel menü maşallah

Bugün ki menüm
Kahvaltı
1 haşlanmış patates
5 zeytin
1 İnce dilim peynir
1 İnce dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün
10 badem
Yeşil çay

Akşam da
Ton balığı salatası yemeyi düşünüyorum

3000 adım
2 lt su Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️ kahvaltıda domates salatalık da ekleyelim canım akşam salata fikri güzel 💪
Menulerdeki kakaolu seyler canımı cektirdi regl bitti gitti agzima kakaolu bir sey girmedi

Bende muzlu yulafli bir sey yaptim bakalim nasil olacak :dondurma:
S
Yulafli fit kurabiye

1 su b cekilmis yulaf + 2 kasik yulaf ezmesi
2 olgun muz
2 tatlı kasigi kakao
8 yemek kasigi süt
3 eeE kasigi ceviz ici
1 tatli kasigjndan az kabartma tozu

Yuvarladim attim biraz cıvık gibiydi ama yine de şekilleniyor kasikla da konulabilir. 15 adet çıktı.

Tanesi 88 kalori :dondurma: @yosunlupapatya LenaG LenaG

Diyetisyenin bana verdigi sütlü meyveli Ara öğün 180 kalori o zaman iki tane yiyebilirim :halay:
Afiyet olsun severim ❤️
Merhaba herkese 🤗bir süredir topiğinizi inceliyorum.Tahmin ederseniz ki benim de maalesef beni çok üzen ve yoran bir kilo sorunum var.Daha önce 9.takimda yarisip 74 kilodan 57 kiloya inip mezun olmustum .Hatta su an burda takimdan arkadaslarim @Goklerce ve @Jasminium84 de var.Tekrar kilo aldiktan sonra kürkcü dukkanina döndüm ama zayiflama yarismslarinin da kapandigini gördüm bir kac topikte sansimi denedim ama olmadi grubun dinamigi azaldi bazen de ben cok yogun oldugum icin katilamadim.Yani sözün özü bugun 84.6 ile burdayim ve araniza katilmak istiyorum yaklasik 2 haftadir diyet yapiyorum daha dogrusu dikkat ediyorum cok katı yapmadim 1.5 kilo verdim.Eger sizin icin uygunsa sonrasini sizinle devam etmek isterim
Merhaba canım hoşgeldin 🤗
Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 11.00
2 haşlanmış yumurta
5zeytin
1salatalık
1 çay kaşığı fındık ezmesi

14.00
1 dilim tarçınlı kek
Tarçınlı Turk kahvesi

Akşam
17.30
1 Kepçe Tazefasulye
2 Y.k sade bulgur pilavı
Kefir

Leslie 30 dk
3 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 @Asya89 LenaG LenaG
Afiyet olsun çok iyi ❤️
KATILIM FORMU

ADINIZ: Beyaz Leylak
YAŞINIZ: 41
BOYUNUZ:163
KİLONUZ:84.6
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: işsiz😅
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:eek:zellikle tatli bagimliligim genel neden ise zayif iradem😔
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:Alerjik astim
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Onceleri estetik görünüş açisindan istesem de artik sagligim icin istiyorum.Kilo ile birlikte diz ,bel ,sirt agrilari ve baska saglik problemleri oldu.En onemlisi bu kiloyla hic mutlu degilim
Hadi bakalım başlayalım 💪 yarın sabah bir tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli ❤️
Selam🥰 bildirim yapmak istedim hem listelerde birbirimize örnek olabiliyor🙏🏻🫶🏻

10:00
1 avuc leblebi
Sütlü filtre kahve

13:00
3 yk granola
Yarım şeftali
1tk fıstık ezmesi
200 ml süt

14:30-16:30 arasi
2 pirinc patlagi arasi ucgen peynir
2 salatalik
Hibiskus tarcin karanfil yesilcay karisimi

18:00
8 yk firinlanmis sebzeler
2 yk yogurt
1 dilim(avuc ici kadar) kavun

2 l su ictim
Sabah 40 dk eliptik yapmistim ve yürüyüşe cikacagim tekrar
Afiyet olsun ideal bir menü ❤️
12 ağustos menüsü
Sabah
Ilık limonlu sular
11.00 de
2 kaşık yogurt
Yulaf yarım şeftali tarçın
Ciha 2 ceviz
Ogle
Kefir
Salatalık
Hibuskus icecegi
1 adet kahveli atıştırmalık
Akşam 18.00
4 kaşık bamya
3.kasik makarna
2 adet köfte
Su 3.litre birde soda içerim
Spor.10.bin adım yürüyüş
Geçemedim seni @Sitare55
LenaG LenaG @Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun ❤️ çok güzel olmuş ☺️
11.00: türk kahvesi

14.00: 4 yk yoğurt +3yk yulaf + 1 şeftali

18.45: 3 ısırık kıymalı börek
1 koca tabak yoğurtlu kabak salatası

2.5 lt su
Spor yok
Bugün regl olmuşumm 😔
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun az olmuş sanki belki bir ara öğün gelse iyi olurdu ❤️
Eki Görüntüle 3464769
akşam yemeğim bir saat önce yedim 2 litre su içtim 2 fincan sade Türk kahvesi günü bitirdim

Elhan Elhan Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Mthn83 Mthn83 A Asya89 LenaG LenaG LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️

Sabah markete gitmeye üşendim.canim ama haklısın dikkat etmem lazım kararlıyım inşallah vereceğim evet az az gidiyor ama olsun yolda olmakta birşey
Afiyet olsun ❤️ kahvaltıda domates salatalık da ekleyelim canım akşam salata fikri güzel 💪

Afiyet olsun severim ❤️

Afiyet olsun çok iyi ❤️

Hadi bakalım başlayalım 💪 yarın sabah bir tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli ❤️

Afiyet olsun ❤️
h

Selamlar 12 Ağustos menüm
Sabah
1 yumurtalı omlet 5 zeytin bol salatalık biber 1 dilim tbe 1 burgu peynir 5 zeytin

Ara
2 hurma 1 kefir

Akşam
1 kase yoğurt
4 kaşık kabak patlıcan yemeği

Ara
Kahvemi içerken 3 çatal kek yedim 🙈 burda yorum almak istiyorum

1- salçalı yemek direkt tatlı isteği yapıyor salçalı yemesem mi bu süreçte

2- çok keskin diyette değilim kilom çok yok ya diyorum bazen ama aslında var yağ oranım da çok yüksek

3- bence artık 1-2 çatal bile olsa 15-20 gün kek filan hiçbir şey bozmamam gerekiyor kendime not

Su 3 litre yapacağım yatana kadar biraz toplarım belki sabaha

Spor da 40 dk bisiklet yaptım ama 30 dk da leslie hedefim
Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG

Adımı 7500 e tamamladım canım tatlı krizine çözüm olarak bunu aldım marketten ton balığı salata malzemeleri ile beraber pastalar,ekler,baklavalar reyonda öylece duruyordu ama o reyona girmedim Mthn83 Mthn83 bir ara çikolata alayım dedimvazgectim amaEki Görüntüle 3464773
Sağlıklı seçenekler diyelim. Dur tatlı ihtiyacı için diyetisyen bana meyve tahin ceviz ve tarçın önermişti. Kışın Trabzon hurması ile yapardım.
Yada normal hurma tahin kakao süt fındık ile top yapıp hindistan cevizi ile suslersin. Afiyet olsun

Afiyet olsun 😍 harikasın ♥️

Daha önce katılmışmiydin bize tanıdık geliyor nick
Bu topicte degildim 9.takimdaydim sonra bi kac topicte bulundum ama isimlerini hatirlamiyorum gruplar kapandiktansonra takimlar kendileri devam etmisti 5.takimin topigi vardi ordaydik vir süre hatta nerdeyse tüm 9 takim ordaydi 😅ama o topicler ilerleyemedi zamanla azaldi falan en son bir topige katildim fakat sinav donemimdeydim ara verdim bir daha baslamadim 1 yil olmustur KK ya girmeyeli . Sizin nick de bana cok tanidik geldi hatta dusundum bi süre nerden hatirliyorum diye.

Selamlar 12 Ağustos menüm
Sabah
1 yumurtalı omlet 5 zeytin bol salatalık biber 1 dilim tbe 1 burgu peynir 5 zeytin

Ara
2 hurma 1 kefir

Akşam
1 kase yoğurt
4 kaşık kabak patlıcan yemeği

Ara
Kahvemi içerken 3 çatal kek yedim 🙈 burda yorum almak istiyorum

1- salçalı yemek direkt tatlı isteği yapıyor salçalı yemesem mi bu süreçte

2- çok keskin diyette değilim kilom çok yok ya diyorum bazen ama aslında var yağ oranım da çok yüksek

3- bence artık 1-2 çatal bile olsa 15-20 gün kek filan hiçbir şey bozmamam gerekiyor kendime not

Su 3 litre yapacağım yatana kadar biraz toplarım belki sabaha

Spor da 40 dk bisiklet yaptım ama 30 dk da leslie hedefim
Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Öyle korkulacak bı öcü yok. Tatlıyı meyveden karşıla işlenmiş şeker bagimlilik yapıyor. Mesela çoğumuz tartı ödülü veriyoruz. Kendine öyle birşey yap. Hem diyetten soğuma hemde idealime geldim dediğin yerde devam edebil. İpler bı anda boşa çıkmasın kontrol sende olsun

Sağlıklı seçenekler diyelim. Dur tatlı ihtiyacı için diyetisyen bana meyve tahin ceviz ve tarçın önermişti. Kışın Trabzon hurması ile yapardım.
Yada normal hurma tahin kakao süt fındık ile top yapıp hindistan cevizi ile suslersin. Afiyet olsun
Tamam deneyeyim inşallah elma veya muzun üzerine toz tarçın serpmekte tatlı krizini etkili yazmışlar Instagram da onunda deneyeceğim

Afiyet olsun severim ❤️

Afiyet olsun çok iyi ❤️

Afiyet olsun ❤️
Hoşbulduk teşekkür ederim .Yarin sabah tarti fotosu atarim lakin ben yurtdisindayim ve aramizda 8 saatlik bir zaman dilimi var.Siz 8 saat daha ileridesiniz.Yani ben sabah foto attigimda sabah 9 da atsam siz de aksam 5 olur.Biz bu problemi soyle asmaya calismistik ben 1 gün oncesinde sabah tartiliyor ve o gunun gecesinde takima gonderiyordum zaten o saatte sizde sabah oldugu icin benim tarti fotom tam gununde gelmis oluyordu

Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 11.00
2 haşlanmış yumurta
5zeytin
1salatalık
1 çay kaşığı fındık ezmesi

14.00
1 dilim tarçınlı kek
Tarçınlı Turk kahvesi

Akşam
17.30
1 Kepçe Tazefasulye
2 Y.k sade bulgur pilavı
Kefir

Leslie 30 dk
3 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 @Asya89 LenaG LenaG
Afiyet olsun bitanem ❤️ Dengeli bir menü. :KK5: Ben kaptan değilim sayfanın bir üyesiyim. Etiket yapan parmaklarına kıyamam .

KATILIM FORMU

ADINIZ: Beyaz Leylak
YAŞINIZ: 41
BOYUNUZ:163
KİLONUZ:84.6
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: işsiz😅
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:eek:zellikle tatli bagimliligim genel neden ise zayif iradem😔
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:Alerjik astim
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Onceleri estetik görünüş açisindan istesem de artik sagligim icin istiyorum.Kilo ile birlikte diz ,bel ,sirt agrilari ve baska saglik problemleri oldu.En onemlisi bu kiloyla hic mutlu degilim
Hoş geldiniz. :KK68:Hayirli olsun diyet yolculuğunuz saglikla ve keyifle devam etsin.

Hoş geldiniz. :KK68:Hayirli olsun diyet yolculuğunuz saglikla ve keyifle devam etsin.
Hosbuldum insallah guzel dilekleriniz gercek olur cok yoruldum artik 😔sizi de hatirliyorum en son ayrildigim topikteydiniz grubun ismini unuttum ama kaptanin Nicki cikolataydi

Hosbuldum insallah guzel dilekleriniz gercek olur cok yoruldum artik 😔sizi de hatirliyorum en son ayrildigim topikteydiniz grubun ismini unuttum ama kaptanin Nicki cikolataydi
Nick bana da tanıdık gelmişti. :KK60: Uyumlu , profesyonel çok tatlı bir grubu tercih ettiğin için çok şanslısın. Bu sefer istikrarlı bir şekilde devam edeceğine eminim leylakcim. :dua::KK200:

Hoş geldin🌸 irade ve istikrar olduğu sürece hedefine cabucak ulasirsin🙏🏻✨
Hosbuldum sagolun🥰 iradem çelik gibiydi eskiden ne oldu bana bilmiyorum simdi zayif istikrarsiz tekrar eski Leylak olmaya calisiyorum .insallah bu son kalici adimim olur

X