Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çat kapı bende sevmem, müsaitmiyim, deyilmiyim
Arkadaş bi arayıp söyleyin, altı üstü Bikaç tuşa basacaksınız

Çok üzücü Abinizede üzüldüm ben bekarım mesela doğru insana rastgelemedim.Daha acisida bazen doğru insan sandığın insanın kötülüğü aldatmasina maruz kalmak.Allah iyilere yardım etsin inşallah değerimizi bilen insanlar çıksin karşımıza hepsi bir imtihan gerçekten ümitsizlik kendini bırakmana sebep oluyor.Aldatanlar cezasını çeksinler ya.

Amin amin amin

Bozma moralini her vücut kendi sistemine göre eriyor. Ben kol bolgesinden omuzdan hızlı veririm mesela. Kimisine bakıyorum bacaklari çöp gibi üstü zor veriyor. Giden yaglar bu sefer basenden gidecek canim

Geçen yıl aramislar kp ayni zamanlarda yine ev kalabalik cocuklar burda diye kabul etmemiş, başka ev var oraya yonlendirmisti bu yıl armaadan geldiler...ya işin garibi tanımıyorum ya hoş kapıdan uğrama değil ki bunların ki köyde kalacaklarmis, biz de bu gece köye çıkacağız işimiz vs var gerçekten en kötü gelin olucam bu hafta

Akşam içeceğiniz bı bardak yeşil çay ya da maydanoz sapından yapacağınız çay ödeminizi atmanıza faydalı olabilir Kaptanım

11 Ağustos Menü
8.40: 1 dilim peynir
3 tane el boyutu kadar krep
11 zeytin
1 yemek kaşığı bal

18.25: 1 büyük bardak kefir
1 şeftali

2 lt su
30 dk eliptik
30 dk Leslie
LenaG Mthn83
Bal sanki biraz fazla geldi canım bana birde ekmeksiz direk bal yakmadi mi mideni akşamına da hiç birşey yememissin geceye doğru acikmassin umarım
Kaptanım iki tane olmamış keşke 4 adet yeseydin bak ama olmuyor böyle az az bugün senin takimdakilerden yediklerini görsen birde

evet habersiz misafir zor oluyor. hele de yatılı daha zor.

Kaptanicelerim bir saat yürüyüş yaptım daha spor olarak Leslie yaparım diyordum ama halim kalmadı yaa Mthn83 LenaG

Menüm
LenaG Mthn83 A Asya89

Sabah 10.30 : turk kahvesi 1 hurma 1 kuru kayısı

Kahvalti 13. 00 : 1 haslanmis yumurta
1 dilim ekmek, 5 zeytin. Kk kadar peynir
Domates salatalik

Ara 17.30 : 200 ml sutten sütlü kahve
2 hurma 13 cig badem 2 tam ceviz

Aksam 19.45 :8 kasik zeytinyağlı susuz kabak yemeği , 4 kasik yogurt (keten tohumlu, çörek otlu)
Bir dilim ekmek

Su 3 litre
Spor 14.000 adim

Mthn83 LenaG

11 Ağustos 2024

sabah 12.00
kabaklı mozzarellalı omlet, 7 zeytin, domates kapya salatalık, 1/2 asrın tandırı yulaf lavaşı

ara 14.30
2 parmak kadar karışık tost, 1 madensuyu

ara 17.00
2 yk tarçınlı yoğurt, 1 kırmızı erik, 2 yk basmati pilavı, az peynirle 2 altınbaşak

akşam 19.30
10 yk zeytinyağlı taze fasulye, 2 yk basmati pilavı, 2 yk yoğurt, az domates salatalık, 1 küçük salatalık turşusu

ara 21.30
biraz kabak çekirdeği yerim

2 lt su

5500 adım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…