Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aranızdaki en fena durumda olan benim
Bugünkü planı bozdum
Resmen can sıkıntısı resmen boşluk resmen içten gelen sıkıntıyı bastırmak için oldu. Y yosunlupapatya unutmabenicicegi
Ne yedin kızce nasıl bozdun plani yaz bakalım ben şu an yürüyüşü Bir saate tamamlamak üzereyim partim çıktı hadi kalk sen de bir yürüyüşe çık hadi

Ne yedin kızce nasıl bozdun plani yaz bakalım ben şu an yürüyüşü Bir saate tamamlamak üzereyim partim çıktı hadi kalk sen de bir yürüyüşe çık hadi

11.30
Kahvaltı
Yeşil biber
Salatalık
2 dilim peynir
5 zeytin
2 ceviz

14.30 4 sarma yoğurt

17.00
Sadece çocuk menüsü hamburger patates içecek yok
sadece minnacık hamburger eti
6 tane çeri domates
1 magnum +1 eti Karam gurme
1 tahıl cipsi

Ne olduysa saat5 ten sonra oldu

Evde abur cubur vs bulundurmuyorum kivransamda olmadığı için yiyemiyorum
Aynı ben evde eşime abur cubur aldırmıyordum ben de yemeyeyim diye ama bir yere kadar sabretti sabretti sonra evi abur cuburla doldurdu aldıkları abur cuburdan Bir tane bisküvi yemedim o abur cuburlar bitti üstüne almaya devam etti ama yemedim yemeyeceğim de Allah'ın izniyle

Kız sadece hamburger ise bir şey olmaz yanına bol ayran iç ya yeşillik diyecektim ki alttaki magnuma karımı görene kadar ne ettin sen

Canım.boyle bu gün degisik birşeyler yemek istiyor.Sıkıldım.sanki ona buna sardım.evde yoktu gittim birde onlineden sipariş verdim.biliyorum cidden içimdeki boşluğu doldurmak için yaptım bunu
Ben direniyorum kendimle savaşıyorum hemen sokagimda iki bilinen market var mahalle bakkalı var
Arka sokağımda ise lahmacuncu ama çıkmadım dışarıya
Önceden olsa bir kek bir çikolata da olsa çıkar alır yerdim yemedigin halde veremiyorsun kendine gel çiçek dedim aynada kendime
Zorlanıyorum ama ne yapayım şuan adetten dolayı şişim bugün yarın gelecek 82 küsur geldim tartıda modum çok düştü ama yok eşim pizza yiyelim mi AVM ye gidip diyor şaka gibi yok dedim canım hem sıcak hemde şimdi boya işi vs çıkacak dursun çıkarsak çok harcarız dedim
Tamam dedi istediğin birşey varsa getireyim dedi yok dedim

Benim eşim oğlum eşimin oğlu sabır cubur a vs bayılır yemiyorum ben bakalım sabır

Kız sadece hamburger ise bir şey olmaz yanına bol ayran iç ya yeşillik diyecektim ki alttaki magnuma karımı görene kadar ne ettin sen
Bak ama minnacık çocuk hamburgeri bile.direndigimi gösteriyordu oysaki
Magnum ve Karam mutsuzluğumu ve yalnızlığımı bastırmak için yendi adım kadar eminim.

Biz senle çok benziyoruz bazen sen düşüyorsun bazen ben duygusal yeme açısından.Buda böyle bir abur cubur atağı bence.
Ben düşükken sen motive ediyorsun
Sen düşükken ben motive ediyorum terazi gibi

Biz senle çok benziyoruz bazen sen düşüyorsun bazen ben duygusal yeme açısından.Buda böyle bir abur cubur atağı bence.
Ben düşükken sen motive ediyorsun
Sen düşükken ben motive ediyorum terazi gibi
Öyle gerçekten yılardır bu duyguyla mücadele ediyorum yemeyip kendime ceza verdiğim günlerde oldu yiyip yiyip kilo aldığım zamanlarda ama insanın kendini sevmesi gerekiyormuş çok geç anladım yemek yada aç kalmak ağlayıp sızlamak işe yaramıyormus

Bir sene tatile gitmiştim.orda biriyle tanıştım.cok fazla kilosu vardı neden bu kadar kilo aldığını sordum eski fotoğraflarini gösterdi şoka girdim dedim kendini bitirmissin bu niye yaptın, çocuğu görsen Varya kartpostal yakışıklısi kaslı üçgen vücut gençlik o biçim inanamazsin geldiği duruma 130 kg falandı dedim bir an önce toparla kendini bu ne hal nasıl yaptın böyle dedi her gün aynı şeyleri yedim her gün pizza kola hamburger kola böyle böyle aylarca sadece bunlari yemiş online siparişler mental olarak intiharda aslında. bir döngü içinde banada diyor ki konfor alanına girdim buna alıştım böylede gitti 1.5 senenin.icinde bu hale.geldim dedi sevgilisi aldatmış ondan sonra olmuş. ama çocuk bı içim su dersin kıvanç yanında halt etmiş. Sonra bende bunun yaşadığı gibi sürekli aynı şeylerle günün yükünü sadece çekip online siparişle yattigim yerden kalkmayarak 100 kg çıktım kimseyi kinamiyorum ama çok zor bir durum

Aldatılma erkeği daha çok yıkıyor abim de de eşim de de gördüm bunu seneler geçti 14 15 yıl olmuştur (abimi de bir görseniz Tarık akan gibi yemyeşil gözler boy pos adam 1 yilda yaşlandı daha 40 ında bile değil )daha o aldatılma şeyini atlatamadi eşimde yıllarca evinden dışarı sadece iş için çıkmış kimseye tek bir arkadaşına derdini anlatamamis düşün senelerce köyüne gidememiş
Zor bir durum bir komşumuz evladını kaybetmiş kadın o kadar kilo almış ki çok üzüldüm o kadar da iyi ki 1 senede 30 kilo almış öyle yediği içtiği birşey de yok şimdi hamile.Rabbim kucağını doldursun acısı hafifler belki

Duygusal yıkım çok zor malesef

Ben zayıflıyorum diye mutlu mutlu takılıyordum. Alışverişe çıkana kadar. Tüm moralim bozuldu kıyafetleri denerken. Yok tadına baktım ettim yapmıcam artık. Sadece özel günlerde bir şey varsa anca öyle. Tartıda vermişim ama yok bacaklar basen yerli yerinde duruyor. Bir insanda vücut orantısızlığı derken de ben yani. Bel ince basen dünya kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…