Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım her sene eşimle aynı sıkıntıları yaşardık. O tayin isteyelim. Ben gitmek istemezdim. Tayin zamanlari her zaman kavga gürültülü geçerdi ki kendi memleketinde idik. Ama istemeyen o idi kalmak isteyen bendim. Bazen hayırlısını istemek lazım. Sonra deprem oldu. Herşeyimizi kaybettik. Sonra tayin istedik. İster istemez çıktı. Sıfırdan hayat kurduk bismillah dedik. Bazen olmuyorsa zorlamamak lazım. Israr edince sonrasında keşke kalsaydik diyebiliyorsun.

Tartini bit kiyafete sar canim al yanina
Bence takviye alma bol maydanoz ve dukan birasi bu isi cozer

Tebrik ediyorum harika bir fark
Modunu dusurme 400 olsun bizim olsun ( benim de 400 ) tebrim ederim canim cig kofte de odem yapar ayrica
Tebrikler canim hayırlı yolculuklar
Geçen cumartesi: 54.05
Bu cumartesi: 53.70
-350 Gr
Sitare55 LenaG
Artik kilon az canim böyle giymesi cok notmal artik ama 53 ler gelmis bunu da gozden kaçırmayalım

Mezun veriyoruuuuz kızzlllaarrrr çok çok tebrik ederim canım darısı hepimizin başına
Buralarda ol sensei çekirgelerin sana ihtiyacı var

Kolaylıklar dilerim
Canim Lenam teşekkür ederim sizler de basaricaksiniz eminim yeter ki kendinize guvenin zaman taniyin
Ayyy darisi bizim mezun olacagimiz zamanlara tebrikler canim
Amin insallah teşekkür ederim
Günaydın canlar
Geçen hafta:95.5
Bugün : 96.3
+800gr
Üzgünüm
LenaG Mthn83 patimsilizm
Bu yol inişli çıkışlı hep eksilecek değil kilomuz
Unutma bu yolda başarı saglayan motivasyonu dusurmeden istikrarla ilerlemek
Teşekkür ederim Nergisim hep buradayim
Tebrik ederim cnm hayırlı olsun mezuniyet
Sen hep buralarda ol emi sana çok alıştık
Kolay gelsin bugun çekimler
Cok sagol canim
Buradayim tabi ki

Ya cidden bunu anlamıyorum sporsa spor suysa su menü ise diyet menüsü kaçak Göcek yok eksi bir bir vaya iki iki göremiyorum artık

Ya cidden bunu anlamıyorum sporsa spor suysa su menü ise diyet menüsü kaçak Göcek yok eksi bir bir vaya iki iki göremiyorum artık
Yav ne yagin kaldi da ne goreceksin artık bu eksiler snein için bir kilo eksi gibi degerli

Canım tebrik ederim kilona göre gayet iyi eksi kaç olmak istiyorsun

Tebrik ederim canım ah tomrs cum ah tomrs cum bir mesafe koyabilsen tarhanayla arana şıp diye 55 lere geleceksin
Kaptanım bı 51 veya 52 olsa hiç fena olmaz hani üç hafta sonra izine çıkacağım bir haftalığına o zamana kadar ne giderse artık ama istikrarlı azimli şekilde devam ediyorum Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…