Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Artı bekliyordum sevindim ölçüm de yaptım göbek ve ic bacak 1 er cm incelmis zaten Fark ettim kıyafetten
Geçen hafta 67.6
Bu hafta 66.7
Eksi 900 grm
LenaG Mthn83
Mukemmel bir eksi canim tebrim edeirm
Yazilmiyor telefondan giriyom fark
74,1
73,5
Fark -600
Saliya hedef 72,7 insallah
Hep diyorum yine diyorum guzel bir metabolizman var istesen hemencecik gidecek ben 500 eksi istemistim sen fazlaisni vermisisn tebrik ederim canim
Canim moral bozmak yok hemen bu hafta toparlarsin evinde bir suru tadilat var menuleirn cok düzenli degildi. Ama haftaya hatika olacak. Benimle olmaz sadece
Geçen hafta 90.50
Bu hafta 89.40
Fark -1100 gr
Yüzde %1,215
LenaG Sitare55
Oy oyy harikasin canim tebrik ederim kirmizi gullerime bak bee
Geçen hafta 74.8
Bugün 72.7
Fark 2.1 kg
Vay vaayy yikar gecerim diyorusn hatikasin canim senin de guzel bir metabolizman varmış supersin
Geçen cumartesi 74.25
Bugün 71.75
Fark -2500 gram
LenaG Sitare55 Mthn83
Transferi dogru kisiden yana yapmisim harikasin sibelcim 60 lar ne kadar da yakin
LenaG

Cumartesi 86.4
Salı 85.7
Bugün 86.2
Fark-0.2

Eki Görüntüle 3463791
Her eksi candır canim tebrik ederim
Şu olabilir mi granola gibi paketli gıdalar bir sey daha vardi listelerinde adini unuttum bu tarz paketli gidalar saglikli da olsa siskinlik yapabilir

Evet yeşillik yemedim kiloda ağır çıkarım diye çünkü çok afedersiniz vc gitmeyebilirdim paca yedim bı miktar almisimdir bugün sabah da paça yedim

Ayyy darisi bizim mezun olacagimiz zamanlara tebrikler canim

Her serde vardir bi hayir tayin donemleri benim de canim cok sıkılıyor ama demek ki boylesi benim icin daha iyi olacak diye düşünüyorum. Sen de bozma moralini bir saatlik yol cok uzun seni cok yipratir. Cocuk var. Miydi bilmiyotum ama yol yoruyor insani

Artık 60 Lara ineyim hasret kaldım. 6 li rakamlara.

Ben olsam yazmazdim canım. Bir saatlik yol çekilmez bence.

Çocuk var da ben yolu eşim için düşündüm. Benim tayinimin olduğu ilçede otururuz diye. dün zaten damarı tuttu, gerildik. Şimdi bir de bu çıktı. Kendi de kabul etmiyor,o yolu gidip gelmem diyor. Burda yasamaktan o da mutsuz ben de mutsuzum.

Tebriklerr canım mezuniyetin hayırlı olsun buralarda olmana sevindim senden çok şey ogreniyoruz
Hayırlı si olsun hakkınızda canım ama yol da az değil iyi değerlendir bence
Bende bildirimimi yapayim en kotu bildirimim sanıırım LenaG Mthn83
Gecen hafta 79.1
Bu hafta 78.7
Fark - 400
Reglin ve evimde olmayisimin etkileri diye düşünüyorum ama toparlayacam insallah
Gayet de iyi bence
Günaydın canlar
Geçen hafta:95.5
Bugün : 96.3
+800gr
Üzgünüm
LenaG Mthn83 patimsilizm
Haftaya eksi görürsün muhakkak

Günaydın canım çabucak toparlarsın üzülme önce sağlığına kavuş gerisi hallolur
haklısın cnm inşallah canım bugün tekrardan toparlanıp saliya kadar duzeltmem lazım
Hic de üzülme haftaya fazlasiyla gider bu tarz artılar yagdan bile olmuyor odemden falan oluyor moral bozmak yok canim
Bende bromelian kapsül var ondan kullansam bir tane diye düşünüyorum ödem attıran bir takviye imiş kararsız kaldım.
Dün gecede 3 tr uyudum stresli bir gece geçirdim evde tekim haftaya hafta içi şehir dışına gidicem salı yine yolculuktan ötürü ödemli çıkabilirim tartıda değişecek bakalım nasıl.olacak ?

Tebrik ederim cnm hayırlı olsun mezuniyet
Sen hep buralarda ol emi sana çok alıştık
Kolay gelsin bugun çekimler

Bende bildirimimi yapayim en kotu bildirimim sanıırım LenaG Mthn83
Gecen hafta 79.1
Bu hafta 78.7
Fark - 400
Reglin ve evimde olmayisimin etkileri diye düşünüyorum ama toparlayacam insallah
Kaptanın kaptanım seninle hemen hemen aynı izleyeyim ben de şimdi paylaşıyorum ancak eve gelebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…