Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Artı bekliyordum 😀sevindim ölçüm de yaptım göbek ve ic bacak 1 er cm incelmis zaten Fark ettim kıyafetten
Geçen hafta 67.6
Bu hafta 66.7
Eksi 900 grm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Mukemmel bir eksi canim tebrim edeirm ❤️
Yazilmiyor telefondan giriyom fark
74,1
73,5
Fark -600
Saliya hedef 72,7 insallah
Hep diyorum yine diyorum guzel bir metabolizman var istesen hemencecik gidecek ben 500 eksi istemistim sen fazlaisni vermisisn tebrik ederim canim ❤️
Günaydın kızlar 😞
3.buçuk ay içinde bir ilk kaptanım sana denk geldiği için çok üzgünüm 🥺
Akşam 11 e kadar ayaktaydım biraz iş yaptım gece 2 de uyudum ve wc ye çıkamadım bunlar mazeretmi bilmiyorum ama çok üzgünüm 🙏
Geçen Cumartesi 89.9
Bugün 90.4
Fark +500gr.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Canim moral bozmak yok hemen bu hafta toparlarsin evinde bir suru tadilat var menuleirn cok düzenli degildi. Ama haftaya hatika olacak. Benimle olmaz sadece :cry:
Geçen hafta 90.50
Bu hafta 89.40
Fark -1100 gr
Yüzde %1,215
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Oy oyy harikasin canim tebrik ederim kirmizi gullerime bak bee :KK5:
Geçen hafta 74.8
Bugün 72.7
Fark 2.1 kg
Vay vaayy yikar gecerim diyorusn hatikasin canim senin de guzel bir metabolizman varmış supersin :21:
Geçen cumartesi 74.25
Bugün 71.75
Fark -2500 gram
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Transferi dogru kisiden yana yapmisim harikasin sibelcim 60 lar ne kadar da yakin:süslü::halay:
LenaG LenaG

Cumartesi 86.4
Salı 85.7
Bugün 86.2
Fark-0.2

Eki Görüntüle 3463791
Her eksi candır canim tebrik ederim :KK19:
Şu olabilir mi granola gibi paketli gıdalar bir sey daha vardi listelerinde adini unuttum bu tarz paketli gidalar saglikli da olsa siskinlik yapabilir

Tabiiki çok seviniriz. İlk sayfada katılım formu var doldurabilir misiniz :dua: Bir de tarihli nickli bir tartı fotosu rica ediyoruz.

Günaydın canım afiyet olsun hiç yeşillik ve protein yok :KK43:

Günaydın canım evim evim güzel evim :KK200:

Hayırlı sabahlaaarr :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Günaydııınnn inşallah güzel eksiler görürüz :KK200:

Tebrik ederim çok güzel eksi canım :rapci:

Günaydın canım çok tebrik ederim harika bir eksi (tartı foto unutmayalım):KK200:

Afiyet olsun misafirlikte ikramlardan 1 e parça alsak bile kardır. 1 yk kısır,1 dilim börek,1 poğaça gibi :KK200:

Afiyet olsun akşam olmamış ama gün içinde güzel :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:
Afiyet olsun 4 sıkım+yeşillik+ayran uygun geliyor.

Tebrik ederim canım :KK200:

Günaydın canım moral bozma toparlarsın :KK200:
Evet yeşillik yemedim kiloda ağır çıkarım diye çünkü çok afedersiniz vc gitmeyebilirdim paca yedim bı miktar almisimdir bugün sabah da paça yedim😊

Günaydın 🌸 🫶🏻
Regl dönemi bitti odemlerden kurtuldum😻

Gecen hafta 56.2
(Salı 57.4 tüm sanırım ödem bu kadar etkiliyor)
Bu hafta 55.4
Fark -800

Ben aranizda olmaya devam ederek sohbetlerinize eşlik edecegim🥰 kilo bildirimine ara vereyim mezun olayim🥲🙈
Araniza katildigimda 60 tim sizlerin destegi motivasyonu ile 5 kilodan kurtuldum yoksa eminim daha da artı olmustum🥲 iyi ki varsiniz💖😘

Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG

Mesajlari da okuyamiyorum su an cunku hazirlanip yollara dusecegim çekim günü...🌸
Ayyy darisi bizim mezun olacagimiz zamanlara tebrikler canim :KK49::KK200:

Eklentiler

• IMG_20240810_102247.jpg
    IMG_20240810_102247.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Günaydın herkese.
Kızlar bugün tercih yapacaktım ama okul yok tercih edeceğim ilçede. Listede ilçenin adı bile yok 😞 komşu olarak bir tane ilçe var. Orasi da 1 saatlik uzaklikta. Yazsam gelir mi bilmiyorum ama yani düzeni bozmayip burda mi kalsak yoksa yazip gitsek mi diyorum. Burda kalsak bile seneye yine tayin istemem gerekecek ve aynı sorunları tekrar yaşayacağım muhtemelen.
Ne yapacağımı bilmiyorum. 4,5 senedir burdan kurtulmanin hayalini kuruyordum açıkçası. Çok büyük hayalkırıklığı oldu benim için. Moralim o kadar bozuk ki 😔
Her serde vardir bi hayir tayin donemleri benim de canim cok sıkılıyor ama demek ki boylesi benim icin daha iyi olacak diye düşünüyorum. Sen de bozma moralini bir saatlik yol cok uzun seni cok yipratir. Cocuk var. Miydi bilmiyotum ama yol yoruyor insani

Mukemmel bir eksi canim tebrim edeirm ❤️

Hep diyorum yine diyorum guzel bir metabolizman var istesen hemencecik gidecek ben 500 eksi istemistim sen fazlaisni vermisisn tebrik ederim canim ❤️

Canim moral bozmak yok hemen bu hafta toparlarsin evinde bir suru tadilat var menuleirn cok düzenli degildi. Ama haftaya hatika olacak. Benimle olmaz sadece :cry:

Oy oyy harikasin canim tebrik ederim kirmizi gullerime bak bee :KK5:

Vay vaayy yikar gecerim diyorusn hatikasin canim senin de guzel bir metabolizman varmış supersin :21:

Transferi dogru kisiden yana yapmisim harikasin sibelcim 60 lar ne kadar da yakin:süslü::halay:

Her eksi candır canim tebrik ederim :KK19:
Şu olabilir mi granola gibi paketli gıdalar bir sey daha vardi listelerinde adini unuttum bu tarz paketli gidalar saglikli da olsa siskinlik yapabilir
Artık 60 Lara ineyim hasret kaldım. 6 li rakamlara.

Ben olsam yazmazdim canım. Bir saatlik yol çekilmez bence.

Her serde vardir bi hayir tayin donemleri benim de canim cok sıkılıyor ama demek ki boylesi benim icin daha iyi olacak diye düşünüyorum. Sen de bozma moralini bir saatlik yol cok uzun seni cok yipratir. Cocuk var. Miydi bilmiyotum ama yol yoruyor insani
Çocuk var da ben yolu eşim için düşündüm. Benim tayinimin olduğu ilçede otururuz diye. dün zaten damarı tuttu, gerildik. Şimdi bir de bu çıktı. Kendi de kabul etmiyor,o yolu gidip gelmem diyor. Burda yasamaktan o da mutsuz ben de mutsuzum.

Günaydın 🌸 🫶🏻
Gecen hafta 56.2
Bu hafta 55.4
Fark -800
Ben aranizda olmaya devam ederek sohbetlerinize eşlik edecegim🥰 kilo bildirimine ara vereyim mezun olayim🥲🙈
Araniza katildigimda 60 tim sizlerin destegi motivasyonu ile 5 kilodan kurtuldum yoksa eminim daha da artı olmustum🥲 iyi ki varsiniz💖😘
Mesajlari da okuyamiyorum su an cunku hazirlanip yollara dusecegim çekim günü...🌸
Tebriklerr canım mezuniyetin hayırlı olsun buralarda olmana sevindim senden çok şey ogreniyoruz
Günaydın herkese.
Kızlar bugün tercih yapacaktım ama okul yok tercih edeceğim ilçede. Listede ilçenin adı bile yok 😞 komşu olarak bir tane ilçe var. Orasi da 1 saatlik uzaklikta. Yazsam gelir mi bilmiyorum ama yani düzeni bozmayip burda mi kalsak yoksa yazip gitsek mi diyorum. Burda kalsak bile seneye yine tayin istemem gerekecek ve aynı sorunları tekrar yaşayacağım muhtemelen.
Ne yapacağımı bilmiyorum. 4,5 senedir burdan kurtulmanin hayalini kuruyordum açıkçası. Çok büyük hayalkırıklığı oldu benim için. Moralim o kadar bozuk ki 😔
Hayırlı si olsun hakkınızda canım ama yol da az değil iyi değerlendir bence
Bende bildirimimi yapayim en kotu bildirimim sanıırım LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Gecen hafta 79.1
Bu hafta 78.7
Fark - 400
Reglin ve evimde olmayisimin etkileri diye düşünüyorum ama toparlayacam insallah :KK52:
Gayet de iyi bence
Günaydın canlar 🌸
Geçen hafta:95.5
Bugün : 96.3
+800gr
😔😔🥺 Üzgünüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 patimsilizm patimsilizm
Haftaya eksi görürsün muhakkak

Günaydın canım çabucak toparlarsın üzülme önce sağlığına kavuş gerisi hallolur :KK200:
haklısın cnm inşallah canım bugün tekrardan toparlanıp saliya kadar duzeltmem lazım
Hic de üzülme haftaya fazlasiyla gider bu tarz artılar yagdan bile olmuyor odemden falan oluyor moral bozmak yok canim :KK200:
Bende bromelian kapsül var ondan kullansam bir tane diye düşünüyorum ödem attıran bir takviye imiş kararsız kaldım.
Dün gecede 3 tr uyudum stresli bir gece geçirdim evde tekim haftaya hafta içi şehir dışına gidicem salı yine yolculuktan ötürü ödemli çıkabilirim tartıda değişecek bakalım nasıl.olacak ?

Günaydın 🌸 🫶🏻

Gecen hafta 56.2
Bu hafta 55.4
Fark -800

Tebrik ederim cnm hayırlı olsun mezuniyet 🎓👩🏻‍🎓
Sen hep buralarda ol emi sana çok alıştık 🙋🏻‍♀️🥰🥰🥰🥰💙
Kolay gelsin bugun çekimler 🌸🙏🏻😘😍🤩

Bende bildirimimi yapayim en kotu bildirimim sanıırım LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Gecen hafta 79.1
Bu hafta 78.7
Fark - 400
Reglin ve evimde olmayisimin etkileri diye düşünüyorum ama toparlayacam insallah :KK52:
Kaptanın kaptanım seninle hemen hemen aynı izleyeyim ben de şimdi paylaşıyorum ancak eve gelebildim 😍

X