Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Su an karpuza kızıyorum, 4 ince dilim derken catal dilimidir insallah 4 kayik dilimse simit yedigin gunun aksaminda asiri olmus , catal dilimse idare edebilir.

Su an karpuza kızıyorum, 4 ince dilim derken catal dilimidir insallah 4 kayik dilimse simit yedigin gunun aksaminda asiri olmus , catal dilimse idare edebilir.
Yok 4 yudum değil kaptanım dilim ama ince yani kalın olarak sayarsak 2 dilim yarın karpuz da yok bana yasak cumartesiye kadar herşey yasak

Stres yapma canım benim iyi istirahat ler

Şu an yemek yemiş olmama rağmen senin tabaklar beni geri acıktırıyor harika canım afiyet olsun
Teşekkür ediyorum cnm benim avakado var olgunlaşması ni bekliyorum
Afiyet olsun bal olsun kuzummm

Akşaö yemeğinde hiç aramıyprum ama yeşilik yiyorsam nane roka maydanoz agızda bazen acı bir tat bırakıyorlar ya o yüzden

Hadi bakayım nergisim zumba zaten başlı başına yağ yakımı kardiyo
Ben de onları peynirsiz yiyemiyorum sanki peynir alıyor acısını gibi geliyor bana sen de bı dene peyniri sarma gibi içine sarıp ye

Hayırlı haberler inşaAllah canım

Sadece sıvı tukettim.
Gün içinde ictiklerim

3 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa filtre kahve
1 fincan türk kahvesi

Yarın salata cuma da yoğurt ile tamamlicam 3 günü.

LenaG Sitare55
Tatlım 36 saatlik açlık gibi yapmışsın
Ben ileriki aşamada yapacağım

36 saatlik açlığın sonlandırılması

Sabah kalkınca limonlu su

10: 00
1 mevsim meyvesi veya 3 kuru hurma

12:00
de tuzsuz salata

18:00
Tuzsuz ve hayvansalsız sebze yemeği
Tuzsuz salata

Böyle yapabilirsin

LenaG Sitare55

Menum
25 Eylül Çarşamba

Aksama kadar 2 kupa kursun gecirmez kahve ( kahve + 1 cay kasigi tereyag + 0.5 cay kaşığı hindistan cevizi yagi ) teorik olarak acligi bozmuyor. En son 21de yemis olsam 20 saat aclik yapmis oldum)
+su+cay

17.15: 1 kase işkembe corba

19: 1 kucuk tavuk but+ salata + ayran ( planım buraya kadar olsn kısımdı)

+100 g su böreği ( dondurucudan cikardim miktodalgaya attim misafirime ikram edecektim bir türlü buzu çözmedi, en son nesi var diye koca dilimin yarisini yedim

+10 yaş ceviz

Spor : 7800 adım

Uyuyamadım. Kardeşimle çıktık yürüyüşe.
Menümü yazayım. Günün yorgunluğu yürüyüşün yorgunluğu gözlerimi açamıyorum.
Kahvaltı öncesi
1 Türk kahvesi+1 incir
Maydanoz dereotu limon karisimi
Kahvaltı
2 adet tam pişmiş yumurta
2 parça peynir
Akşam salata ile tavuk
Adım sayım 12500
LenaG Sitare55
Yarın diyetisyende randevum var.
Randevu öncesi ilçe milli eğitime gitmem gerek. Tempolu bir gün beni bekliyor. Fazla düşünmemek için her türlü eğitime başvuru yaptım.

Eklentiler

• IMG_20240925_170634.jpg
    132,7 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2024-09-25-20-51-18-590_com.android.chrome.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 4
manti olabilir ama yogurt saglikli dun ben de ayni seyi yaptim krep olabilir ama yulaf unundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…