Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun annen mide ameliyatı mı oldu?
Evet Aralıkta oldu ameliyat. Midesi büyümüştü onun bağırsağa bağlanan kısmı tıkalıydı 60 kilo kadın mide küçültme ameliyatı olmak zorunda kaldı. Şimdi 56 kilo. Ama yiyemediği için vitaminsiz kaldı. Takviye kullanıyor.

Menümü de yazayım
Kahvaltı 12.00
1muz+1bardak süt+ 1 yk Kakao bızlatıp smoothie yaptım
Ara Öğün 16.00
2 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
2 kepçe Sarma içi (ege de sarma içi diye geçiyor içerisine haşlanmış bulgur, 1 yk salça, marul, maydanoz, 2salatalık, 1havuç, 1limon, az nar ekşisi, zeytinyağı ve biraz baharat konuyor. Bulgur dışında hepsi çiğden konuyor)
2lt su+1 lt dukan
Bugün spor yapmayacağım tartı olduğu için vücudum dinlensin hem biraz, ağrılar çok yordu. (Sarma içinin resmini koydum)
LenaG Mthn83 Sitare55

Eklentiler

• IMG20240809200802.jpg
    122,9 KB · Görüntüleme: 10
dıyet yapmayı nasıl sevecegım. sanıırım once kendımı sevmelıyım
Defne bak yag oranim cok yuksek basladim 28 gun once. Bir gun oyle esti bana sabah yürüdüm 10 binadim. Kulagima sevdigim muzikleri dinletitm bazen gunesin doğuşunu izledim. Bazen bir kuşun havalanisina takıldı gözlerim ama her adimda kendim için iyi bir sey yaptığımı düşündüm. Ve sonuc veriyir su an. Bu da benim motivasyonumu yukseltiyor. Her ne yapiyorsan severek iateyerek yuksek motivasyonla yap. Kendine inan bunun oyleisne söylemiyorum sen kendine inanacaksin ki etrafin sana bir sey diyemeyecek. Hamile misin demeyecek kilo vermen gerek demeyecekler. En sonunda senden taktik ogrenmeye calisacajlar. Bu asamaya gelince daha da zevk alacaksin yemedigin hayir dedigin şeylerden.

Kesinlikle sabah yürüyüşü va r ya harika birşey.
Sabah çıktığım zaman yürüyüşe kendimi daha dinç hissediyorum.

Afiyet olsun
Geçmiş olsun canım. İnşallah birşey çıkmaz.
Sağol canım inşallah
Geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin
Teşekkür ederim canım
Afiyet olsun canım

Çok geçmiş olsun canım benim inşallah bir şey yoktur eşimin de öyleydi kan sulandirici filan kullanıyor düzene girdi hadi bakalım Allah rast getirsin yarın iti haberlerle gel
Geçmiş olsun canım
Ayyy cocukluguma gittim resmen afiyet olsun çocukken manisali bir komşumuz yapardı çok guzeldi
Kesinlikle sabah yürüyüşü va r ya harika birşey.
Sabah çıktığım zaman yürüyüşe kendimi daha dinç hissediyorum.
En sevdiğim benimde sabahın erken saatlerinde yürümek

Ay takacaksin kulağına kulaklığı. Ayaklarının götürdüğü yere gideceksin.
Okulların açılmasını bekliyorum ilk hafta toparlarsam kendimi yürüyerek geçeceğim inşallah okula.

İyi aksamlar

9 Ağustos beslenme listem

10:00
Yarım cay bardagi leblebi
Sütlü filtre kahve

13:00
3 yk granola, yarım seftali,1 tk fıstık ezmesi
150 ml süt

14:30-16:30

Soğuk sütlü filtre kahve
Salatalik
2 pirinc patlagi arasi ucgen peynir yeşilçay

18:00
8 yk taze fasulye
2 yk yogurt

Sabah 50 dk eliptik
Akşam 30 dk eliptik yapildi

2 l su ictim

Mthn83 LenaG Lotus1234

İyi akşamlar. Bugün biraz canım sıkkındı akşam yemeği yiyemedim. Canım bir şey istemedi Bu saatten sonra da yemem gibi. Eve kendimi atıp yatmayı düşünüyorum. Yersem ilave yazarım. Yemek için getirdiğim yemekleri geri eve götürüyorum
Sabah 10:00
Türk kahvesi
1 galeta

Öğle 12:10
1 çorba kasesi domates çorbası
Küçük kase çoban salata
2 çatal acılı ezme

Ara 15:30
1 nektarin
20-25 tane üzüm

17:00 gibi de yarım bardak filtre kahve içtim

2 lt su
11000 adım
LenaG
Mthn83

Ay takacaksin kulağına kulaklığı. Ayaklarının götürdüğü yere gideceksin.
Okulların açılmasını bekliyorum ilk hafta toparlarsam kendimi yürüyerek geçeceğim inşallah okula.
Ben de işe gitmek için sabah 6:30’da 20 dk yürüyorum. İyi geliyor uykum açılıyor

Sitare55 LenaG Mthn83

09 Ağustos 2024

sabah 09.30
1,5 asrın tandırı yulaf lavaşı arasında 45 gr çeçil peyniri, 2 d. et füme, az domates

öğlen 12.10
4 yk yoğurt, 4 kırmızı dut, 1 küçük taze incir, 10 minik üzüm, 4 yk moms granola, 1 tk fıstık ezmesi, tarçın

aralar 15.00-17.00
3 adet altınbaşak, labne peynir, 1,5 salatalık

akşam 19.30
7 yk zeytinyağlı bamya, 3 yk karışık kızartma, 2 yk yoğurt, salatalık, soğan, 1/2 asrın tandırı yulaf lavaşı

ara 21.30
1 küçük çb kabak çekirdeği ve kırımızı erik

2 lt su

11.000 adım yürüyüş

Guzel bir menu olmus canim biskubviler nazar boncugu olsun insallah guzel bir eksi gorecegiz yarin
NY

NIYET EDIYORUM KAPTANIMLA SABAH YURUYUSUNE BASLAMAGA
Hadi bakalim
Sitare55 kaptanimm nerelerdesin iki gündür sesin soluğun yok iyi misin arada bi cee diyip kaçıyorsun akşamdan akşama sabah sporların nasıl gidiyor kaptaniçelerin kralii :)
Iki gundur acayip bir yogunlugum vardi canim hatta gunaydin mesaji bile atamadim bir de regl bas agrisi falan derken diyetisyene gititm bugun daha onu anlatacam
Ben hamburger sevmiyorum ki
Tatilinin tadini cikar tabiki diledigin seyleri ye ic amaaaa her sabah yürü muhakkak her gun 3 litre suyunu ic ve aksam mumkun mertebe 8 den sonra bir sey yeme bu kadar,
Canim oncelikle sana tesekkur etmek istiyirum
Çünkü evindeki yogunluga ragmen her gun geldin buraya ve menunu verdin. Menune yaotigimiz yorumlari iyiligin icin gördun ve duzelttin. Bugunki menun de evet karisik olmus ama yine de sagliksiz degil adiyet olsun.
Diyetisyen soyke denisti sebze ile protein ayni ogun yapmahin demisti sen de buna dikkat etmeye calis
Simdiden iyi tatilker canim tartini vermeyi unutma he mi menun dolap temizleme menusu :) afiyet olsun canim
Karpuz miktari biraz fazla geldi canim onu disinda sorun yok gzuel eksiler gelecek senden insallah. Afiyet olsun canim
Ellerine saglik kaptanim
Yeni kaptan yükleniyor
Canim cok cok gecmis olsun bize de haber vermeyi unutma

Afiyet olsun canim kizartma olmasa aksam yemeginde cok daha guzel olavakmis gerisi hatika afiyet olsun

Iyi aksamlar kizlar bugun diyetisyene gittim ennson 3 hafta once gitmistim 82.9 çıkmıştım bugun tartim 77.3 diyetisyenin tartisina gore 5.5 kilo vermisim ve 3 kilosu yagdan. Odemin var demisti onu vermisim. Bana bugune ödül gunu dedi bende sebdigim birkac seyi yedim çünkü cok mutlu oldum aldigim sonuctan. Yani totalde 12 paket margarini vucudumdan attim LenaG

Menüm
LenaG Mthn83

Sabah 7.00 : turk kahvesi 1 hurma 1 kuru kayısı

Kahvalti 10.30 : bir ispanakli gül böreği ceyrek simit ve 1 seftali

Öğle 12.00: 3 u birarada kahve
Bir tane köz mısır 10 gr bitter cikolata

Aksam 16.00 : 1 tabak patlican biber koz salata(yağsız)
Ve saymadan yedim et izgara (ekmeksiz)

Su 2.5 litre
Spor 10.000 adim

Gazli icecek cikolatali gofret falan önüme geldi yemedim

Afiyet olsun seni görünce kafamda ela gözlü bir çöl ahusuuuu diye şarkı çalıyor
Afiyet olsun çok az olmuş inşallah miden kazınmaz
Afiyet olsun canım
Teşekkür ederim canım
Çok sevindim canım
Afiyet olsun bugün sevinçten ödül günü yapılmış galiba

Gözün aydın canım benim çok sevindim

Saçları bahtindan daha siyahtır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…