Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bayağı vermişim o zaman.🫣🫣🫣 Ben neden 72 zannediyorum. Yaşlandım iyice.🫢
Salı tartısı 72 li biseydi ondan
Evet Aralıkta oldu ameliyat. Midesi büyümüştü onun bağırsağa bağlanan kısmı tıkalıydı 60 kilo kadın mide küçültme ameliyatı olmak zorunda kaldı. Şimdi 56 kilo. Ama yiyemediği için vitaminsiz kaldı. Takviye kullanıyor.
Yaa cok geçmiş olsun ♥️
Iyi aksamlar kizlar bugun diyetisyene gittim ennson 3 hafta once gitmistim 82.9 çıkmıştım bugun tartim 77.3 :halay: diyetisyenin tartisina gore 5.5 kilo vermisim ve 3 kilosu yagdan. Odemin var demisti onu vermisim. Bana bugune ödül gunu dedi bende sebdigim birkac seyi yedim çünkü cok mutlu oldum aldigim sonuctan. Yani totalde 12 paket margarini vucudumdan attim :rapci: LenaG LenaG
Kız 1 gün daha sabretseydin 😋🧿🧿

Benim menüm sabah içinde kırmızı biber kaşar ve domates olan tost 2 zeytin 1 salatalık
Arada 4-5 üzüm
Öğlen 2 halka patlıcan(çok yagliydi) 1.5 YK kadar kıyma sote cacık 1.5 kaşık pilav
Arada yarım armut 1 kase yoğurt 1 tatlı (şerbetli tatlı olması gerekiyordu ama kurumuştu 😅😅)
Akşam 16 da 1 tavuk pirzola 5-6 parça patates 3 parça mantar (hepsi fırında ve kaşarsiz)
Boğazım ağrıyor zerdeçal tarçın bal süt yaptım içtim az önce
Su 1lt
5 bin adım
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Benim menüm sabah içinde kırmızı biber kaşar ve domates olan tost 2 zeytin 1 salatalık
Arada 4-5 üzüm
Öğlen 2 halka patlıcan(çok yagliydi) 1.5 YK kadar kıyma sote cacık 1.5 kaşık pilav
Arada yarım armut 1 kase yoğurt 1 tatlı (şerbetli tatlı olması gerekiyordu ama kurumuştu 😅😅)
Akşam 16 da 1 tavuk pirzola 5-6 parça patates 3 parça mantar (hepsi fırında ve kaşarsiz)
Su 1lt
5 bin adım
Su az olmus canim sabah ki ekmek ne ekmeğiydi. Aksam erken kapanmis guzel olmis afiyet olsun ❤️

Guzel bir menu olmus canim biskubviler nazar boncugu olsun insallah guzel bir eksi gorecegiz yarin 🙏

Hadi bakalim :KK6:

Iki gundur acayip bir yogunlugum vardi canim hatta gunaydin mesaji bile atamadim :KK43: bir de regl bas agrisi falan derken diyetisyene gititm bugun daha onu anlatacam 🥳

Ben hamburger sevmiyorum ki 😂

Tatilinin tadini cikar tabiki diledigin seyleri ye ic amaaaa her sabah yürü ❤️ muhakkak her gun 3 litre suyunu ic ve aksam mumkun mertebe 8 den sonra bir sey yeme bu kadar, 🥳

Canim oncelikle sana tesekkur etmek istiyirum 🥰
Çünkü evindeki yogunluga ragmen her gun geldin buraya ve menunu verdin. Menune yaotigimiz yorumlari iyiligin icin gördun ve duzelttin. Bugunki menun de evet karisik olmus ama yine de sagliksiz degil adiyet olsun.
Diyetisyen soyke denisti sebze ile protein ayni ogun yapmahin demisti sen de buna dikkat etmeye calis ❤️

Simdiden iyi tatilker canim tartini vermeyi unutma he mi ❤️ menun dolap temizleme menusu :) afiyet olsun canim

Karpuz miktari biraz fazla geldi canim onu disinda sorun yok gzuel eksiler gelecek senden insallah. Afiyet olsun canim

Ellerine saglik kaptanim ❤️

Yeni kaptan yükleniyor 😎

Canim cok cok gecmis olsun bize de haber vermeyi unutma 🙏
Yok canım benden fazla verenler vardır. Bu hafta herkes azimli çünkü.

Arada 4-5 üzüm
Su 1lt
5 bin adım
Geçmiş olsun canım. Afiyet olsun menü harika.

10.30: türk kahvesi

11.45
2 yumurta | 2 yk yulaf | 3 yk lor ile omlet
5 küçük yeşil zeytin
1 domates

13.40 : 1 bardak ıce latte

15.20: 5 fındık + 1 kare bitter +1 pidenin üçte biri

18.45: 4 yk kıyma sote + 2 yk yoğurtlu köz patlıcan
1.5 poğaça

20.00: 3 dilim karpuz

Spor yok|3.5 lt su

Bugün garip bi gündü deli dehşet yeme güdüsü vardı içimde bu kadar tutabildim kendimi 😅

Sevgili Masterfit ailesi çıtır adayları :KK36:yarın fotolu tartı bildirimlerimizi kaptanları ve beni etiketleyerek 14:00 e kadar yapmayı unutmayalım. Rekabetle geçen bu haftada bakalım kazanan hangi takım olacak :KK49:

Öpüyorum siziii :KK36:

NOT: Yarına özel tablo ve sonuç paylaşımını dr a gideceğim için 15:30 gibi yapabileceğim.
Masterfit 127. Etap
03.08.
10.08.
Fark
Oran
KIRMIZI TAKIM
Sitare55 Sitare55 KIRMIZI TAKIM KAPTANI79.10
@yosunlupapatya54.05
@Asya8985.60
@Begonya290.50
sibel_84 sibel_84 74.25
Mthn83 Mthn83 74.80
@Cakinin Gelini89.90
@FitVenus62.60
60kiloyum 60kiloyum 86.40
@Ellssa71.90
@defneefe1774.10
MAVİ TAKIM
LenaG LenaG MAVİ TAKIM KAPTANI92.75
@unutmabenicicegi82.20
Nergis 35 Nergis 35 67.60
@leyl7673
Boncuk2307 Boncuk2307 72.30
@tomrs64
@Lotus123495.50
G Goklerce 73.90
@trueliving_69.80
bilgeyogii bilgeyogii 89
HAZIRLIK
@gezegenfeza76.70
patimsilizm patimsilizm 56.20
@malahit62
@Makaron2364.80
@irmaknehirgol-
@Asenr snmz-
@Minicikfzt66.55
@uranus3559.40
@Tesnim190374.10
@Samara96-
@bluegreeneyes78.80
@Diyet Salata (başlangıç 06.08.)74
@ballikayfe (başlangıç 07.08)93.30
Bravequeen Bravequeen (başlangıç 08.08.)71.25
LenaG LenaG bende paylaşım yapayım mıı :)

Çok geçmiş olsun canım benim inşallah bir şey yoktur eşimin de öyleydi kan sulandirici filan kullanıyor düzene girdi hadi bakalım Allah rast getirsin yarın iti haberlerle gel

Geçmiş olsun canım

Ayyy cocukluguma gittim resmen afiyet olsun çocukken manisali bir komşumuz yapardı çok guzeldi

En sevdiğim benimde sabahın erken saatlerinde yürümek
Yaaa gel beraber olsun ablacım 🥰ben de bir çay bardağı bulgurdan yaptım biraz fazla yapmışım bir tencere var daha benden başka kimse yemiyor evde, ağızlarının tadını bilseler 😂

Kahvaltı
Yarım bardak süt
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 tatlı kaşığı chia tohumu
1 tatlı kaşığı keten tohumu
3 adet hurma
Öğle
4 yemek kaşığı kuru fasulye
1 kase salata
Ara öğün
Farklı zamanlarda 2 adet yeşil çay
1 avuç kuruyemiş
Aç değilim. Bir maden suyu içerim. Canım kahve istiyor. Bir de kahve içer günü kapatırım.
Adım sayım 8400
Suyum tamamdır yine
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
İlave olarak 2 kaşık yoğurtlu bulgur pilavı.
Kahve+hurma
Maden suyu

İyi aksamlar🌸

9 Ağustos beslenme listem

10:00
Yarım cay bardagi leblebi
Sütlü filtre kahve

13:00
3 yk granola, yarım seftali,1 tk fıstık ezmesi
150 ml süt

14:30-16:30

Soğuk sütlü filtre kahve
Salatalik
2 pirinc patlagi arasi ucgen peynir yeşilçay

18:00
8 yk taze fasulye
2 yk yogurt

Sabah 50 dk eliptik
Akşam 30 dk eliptik yapildi

2 l su ictim

🫶🏻💖

Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG @Lotus1234
diyetisyenle o kadar kiloyu verirken az az gittiğinde hiç bunaldın mı?

diyetisyenle o kadar kiloyu verirken az az gittiğinde hiç bunaldın mı?
Canim ben diyetisyene son 7-8 kilo ile baslamistim o yuzd n zaten az gidecegini biliyordum
Bazi hafta veremedim bazi hafta arti ciktim hic pes etmedim diyetisyenim üzüldü ben bence şundandir yaa zaten zor gider benden dedim😅

Kendi başıma yuksek kilolarda basladigimda da hic pes etmedim bunalmadim cunku 20-30 kilo verecegim diye hedef koymadim 3 kilo verecegim bi 3 kilo daha .. 46 beden giyiyordum kendime 42 beden giysi aliyordum buna gireceğim girince şunu yiyecegim... Gibi hedefler... Hep kendi bedenimden kucuk kiyafetler aldim
Kiloluydum ama o halimi hic kabullenmedim

Son düzenleme:
X