Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bayağı vermişim o zaman. Ben neden 72 zannediyorum. Yaşlandım iyice.
Salı tartısı 72 li biseydi ondan
Yaa cok geçmiş olsun
Kız 1 gün daha sabretseydin

Benim menüm sabah içinde kırmızı biber kaşar ve domates olan tost 2 zeytin 1 salatalık
Arada 4-5 üzüm
Öğlen 2 halka patlıcan(çok yagliydi) 1.5 YK kadar kıyma sote cacık 1.5 kaşık pilav
Arada yarım armut 1 kase yoğurt 1 tatlı (şerbetli tatlı olması gerekiyordu ama kurumuştu )
Akşam 16 da 1 tavuk pirzola 5-6 parça patates 3 parça mantar (hepsi fırında ve kaşarsiz)
Boğazım ağrıyor zerdeçal tarçın bal süt yaptım içtim az önce
Su 1lt
5 bin adım
LenaG Sitare55

Su az olmus canim sabah ki ekmek ne ekmeğiydi. Aksam erken kapanmis guzel olmis afiyet olsun

Yok canım benden fazla verenler vardır. Bu hafta herkes azimli çünkü.

Geçmiş olsun canım. Afiyet olsun menü harika.

10.30: türk kahvesi

11.45
2 yumurta | 2 yk yulaf | 3 yk lor ile omlet
5 küçük yeşil zeytin
1 domates

13.40 : 1 bardak ıce latte

15.20: 5 fındık + 1 kare bitter +1 pidenin üçte biri

18.45: 4 yk kıyma sote + 2 yk yoğurtlu köz patlıcan
1.5 poğaça

20.00: 3 dilim karpuz

Spor yok|3.5 lt su

Bugün garip bi gündü deli dehşet yeme güdüsü vardı içimde bu kadar tutabildim kendimi

LenaG bende paylaşım yapayım mıı :)

Yaaa gel beraber olsun ablacım ben de bir çay bardağı bulgurdan yaptım biraz fazla yapmışım bir tencere var daha benden başka kimse yemiyor evde, ağızlarının tadını bilseler

İlave olarak 2 kaşık yoğurtlu bulgur pilavı.
Kahve+hurma
Maden suyu

diyetisyenle o kadar kiloyu verirken az az gittiğinde hiç bunaldın mı?

diyetisyenle o kadar kiloyu verirken az az gittiğinde hiç bunaldın mı?
Canim ben diyetisyene son 7-8 kilo ile baslamistim o yuzd n zaten az gidecegini biliyordum
Bazi hafta veremedim bazi hafta arti ciktim hic pes etmedim diyetisyenim üzüldü ben bence şundandir yaa zaten zor gider benden dedim

Kendi başıma yuksek kilolarda basladigimda da hic pes etmedim bunalmadim cunku 20-30 kilo verecegim diye hedef koymadim 3 kilo verecegim bi 3 kilo daha .. 46 beden giyiyordum kendime 42 beden giysi aliyordum buna gireceğim girince şunu yiyecegim... Gibi hedefler... Hep kendi bedenimden kucuk kiyafetler aldim
Kiloluydum ama o halimi hic kabullenmedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…