Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kötü kokmuyordur bence ya, eşin takıntılı ben de hergun yıkıyorum ama hergun şampuan sürmuyorum, bazen sadece suyla yıkıyorum temiz saça neden kimyasal uygulayım ki çevremden hep ne güzel kokuyor saçların derller ama saç bakım yağı vs kullanıyorum
Şampuan seçimi etkiler mi ki bencede kokmamasi lazım çünkü çok dikkat ediyorum iyice duruluyorum kurutmaya uğraşıyorum çok aşırı terleme oluyor baş bölgemde ama yıllardır var bu sorun en son psikolojik olabilir dedi Dr ne yapacağımi şaşırdım iyi bir Dr a mi denk gelemedim yoksa bende mi sorun var bilmiyorum

Kötü kokmuyordur bence ya, eşin takıntılı ben de hergun yıkıyorum ama hergun şampuan sürmuyorum, bazen sadece suyla yıkıyorum temiz saça neden kimyasal uygulayım ki çevremden hep ne güzel kokuyor saçların derller ama saç bakım yağı vs kullanıyorum
Kullandığınız ürünleri özelden atabilir misiniz

Kullandığınız ürünleri özelden atabilir misiniz
Canım özelden atmama gerek yok belli kozmetik mağazaları gezerken Argan yağlı olanları almaya çalışıyorum güzel oluyor, hani kullandigim net marka yok o yüzden, kokusuna bakıyorum bazen hangisi indirime girmiş ona göre 🤷🙈 böyle saç spreyleri var tarama spreyleri falan ya da durulanmayan saç kremleri onlardan da alabilirsin, güzel kokarlar fres kokular tercih etmeye calis

Şampuan seçimi etkiler mi ki bencede kokmamasi lazım çünkü çok dikkat ediyorum iyice duruluyorum kurutmaya uğraşıyorum çok aşırı terleme oluyor baş bölgemde ama yıllardır var bu sorun en son psikolojik olabilir dedi Dr ne yapacağımi şaşırdım iyi bir Dr a mi denk gelemedim yoksa bende mi sorun var bilmiyorum
Sadece eşin mi kokuyor diyor, şampuan seçimiyle alakalı oldugunu sanmıyorum, eşinin gelmesine yakın duş almaya çalış takintiliysa ama yine de hergun yıkanan insann saçı kokmaz sana öyle geliyordur

Canım özelden atmama gerek yok belli kozmetik mağazaları gezerken Argan yağlı olanları almaya çalışıyorum güzel oluyor, hani kullandigim net marka yok o yüzden, kokusuna bakıyorum bazen hangisi indirime girmiş ona göre 🤷🙈 böyle saç spreyleri var tarama spreyleri falan ya da durulanmayan saç kremleri onlardan da alabilirsin, güzel kokarlar fres kokular tercih etmeye calis
Tamam canım çok teşekkür ederim

Sadece eşin mi kokuyor diyor, şampuan seçimiyle alakalı oldugunu sanmıyorum, eşinin gelmesine yakın duş almaya çalış takintiliysa ama yine de hergun yıkanan insann saçı kokmaz sana öyle geliyordur
Eşimden duydum sadece bu zamana kadar ne oğlum ne de kardeşlerim vs den duymadım hiç

İyi akşamlar canlar 8 Ağustos menüm
Saat 11
bir kase kadar yoğurtlu tarhana asi bir tabak nohutlu kabak yemegi

Öğleden sonra 10 fıstık tadımlık tarhana yedim
Akşam 7 de
Bir tabak tavuk kavurma,3yk bulgur pilavı çok az salata
LenaG LenaG
Kız maşallah hiç tarhana sevmeyen benim bile canımı çektirdi menülerin 🤭🤣 yoğurtlusu çerez olanı maşallah maşallah 😅

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Öğlen 12//
Bir yk. tavuk sote
İki yk. yoğurtlu köz patlıcan
Bir dilim tam buğday ekmek
İki âdet karabuğday patlağı

Ara yesicay üç âdet karabuğday patlağı

Aksam18.00//
4 adet köfte (60-80gr)
4 adet yağsız mücver (glutensiz undan kabak ile yaptım)
2adet karabuğday patlağı
Dünden kalan minik çerez tabakları olurya onla havuç tarator yedim.

Spor//
3lt su bitti
Sabah 20dk tempolu işe yürüyüş
Öğlen 15dk yürüyüş
Akşam 20dk yürüyüş yaptım
Parka cikicam inşallah yürürsem yine etiketlerim kaptanlarim Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Canim karabugday patlaginin kalorisi az tamam ama ara ogunlerine daha besleyici seyler koy he mi. Ne kadar da olsa o bir karbonhidrat suyun sporun her zaman ki gibi süper 🤗
Saat 14 de 1 dlm kek
Saat 21 de 1 tavuk pirzola 2 fırın patates 3 dlm kavun 1.5 kaşık pilav
Şu 1 lt kadar
Spor 7700 adim2
Sadece saat ve su miktari zaten bunu sende biliyorsun. Geri kalani harika afiyet olsun canim 🤗
Sitare55 Sitare55 @Lena9 Mthn83 Mthn83

08 Ağustos 2024

sabah 09.30
1,5 asrın tandırı yulaf lavaşı arasında 45 gr köy peyniri, 2 d. et füme, az domates

öğlen 12.10
4 yk yoğurt, 10 kırmızı dut, 3 yk moms granola, 1 tk fıstık ezmesi, tarçın

aralar 15.00-17.00
3 adet altınbaşak, labne peynir, 2 küçük salatalık

akşam 19.30
7 yk zeytinyağlı bamya, 2 yk karışık kızartma, 2 yk yoğurt, söğüş salata, 2 adet altınbaşak

2 lt su

10.000 adım yürüyüş
Moms granola nedü dedim gogil amcaya, sagolsun ogretti :) yemeğin ölçüleri gayet iyi yuruyus harika afiyet olsun canim ❤️

Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kahvalti 9.00 : 1 yumurtadan omlet
2 ceviz , 25-30 gr peynir
salatalik domates bolca
1 kepce tarhana corbasi

Ara 12.30: Türk kahvesi
2 hurma 2 tam ceviz 1 seftali 1 acur

Aksam 18.15 :
6 kasik patatesli pirasa
4 kasik yogurt
1 dilim tbe

Su 2.5 litre+ 1.5 litre detoks suyu
Spor 12. 500 adim+ 4000 adim

Bugün neyse içimde bir sıkıntı var. Kendime bir uğraş bulmam lazım :KK51:

Benimde içimde bir sıkıntı var Rabbim hayra çıkarsın kalbimi sıkıyorlar sanki
Bir iki gündür ben de benzer hissediyorum aklıma geldikçe dua etmeye çalışıyorum , bir De sağ gözüm segirince dua ederim bu ara çok segiriyor. Retro falan mı var acaba biraz genel olarak bir işlerde aksilik ya da sıkıntı gözlemledim. Tabi tamamen kuruntu da olabilir iyi düşünmek lazım

Hayırlı akşamlar arkadaşlar
Öğlen 12//
Bir yk. tavuk sote
İki yk. yoğurtlu köz patlıcan
Bir dilim tam buğday ekmek
İki âdet karabuğday patlağı

Ara yesicay üç âdet karabuğday patlağı

Aksam18.00//
4 adet köfte (60-80gr)
4 adet yağsız mücver (glutensiz undan kabak ile yaptım)
2adet karabuğday patlağı
Dünden kalan minik çerez tabakları olurya onla havuç tarator yedim.

Spor//
3lt su bitti
Sabah 20dk tempolu işe yürüyüş
Öğlen 15dk yürüyüş
Akşam 20dk yürüyüş yaptım
Parka cikicam inşallah yürürsem yine etiketlerim kaptanlarim Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun karabuğday patlakları biraz kaçmış su ve spor 🧿
Selam kızlar disardaydim yeni geldim aşırı aşırı yoruldum hemen menu geliyor
08.08.24

11.00 1 avuç leblebi, salatalık
12.30
2 haşlanmış yumurta, domates salatalık,peynir, zeytin

16.00 sade kahve, 2 dilim nektarı
17.30
2 kase çorba,azcik ekmek,2 çatal taze fasulye

Şu:2.5 lt
SPor: 10700 adım. LenaG LenaG
Afiyet olsun canım su ve spor da güzel ❤️
Canım baş bölgen çok terliyorsa sebumu dengeleyen bir şampuan kullanırsın mesela en basitinden head &shou…rs mentollü hem ferahlatıyor hem kepeği engeller hem mis gibi kokar. ❤️
İyi akşamlar canlar 8 Ağustos menüm
Saat 11
bir kase kadar yoğurtlu tarhana asi bir tabak nohutlu kabak yemegi

Öğleden sonra 10 fıstık tadımlık tarhana yedim
Akşam 7 de
Bir tabak tavuk kavurma,3yk bulgur pilavı çok az salata
LenaG LenaG
Afiyet olsun hem tarhana hem nohutlu yemek fazla olmuş.
Ara öğündekinde sorun yok akşam da güzel ama salatayı az tutma ❤️
Menüm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Kahvalti 9.00 : 1 yumurtadan omlet
2 ceviz , 25-30 gr peynir
salatalik domates bolca
1 kepce tarhana corbasi

Ara 12.30: Türk kahvesi
2 hurma 2 tam ceviz 1 seftali 1 acur

Aksam 18.15 :
6 kasik patatesli pirasa
4 kasik yogurt
1 dilim tbe

Su 2.5 litre+ 1.5 litre detoks suyu
Spor 12. 500 adim+ 4000 adim
Afiyet olsun canım ya hurmalı ceviz ya şeftali ve acur olmalı bence ❤️
Özel diyetisyen e gitsem mi acaba ne kadar sizce diyetisyen fiyatları bütçem yok ama kenarda çok çok az bir param var yoksa devlete mi gideyim
Canım diyetisyen fiyatları çok değişken oluyor birkaç yerden fiyat öğren ona göre değerlendir ❤️

Sitare55 Sitare55 @Lena9 Mthn83 Mthn83

08 Ağustos 2024

sabah 09.30
1,5 asrın tandırı yulaf lavaşı arasında 45 gr köy peyniri, 2 d. et füme, az domates

öğlen 12.10
4 yk yoğurt, 10 kırmızı dut, 3 yk moms granola, 1 tk fıstık ezmesi, tarçın

aralar 15.00-17.00
3 adet altınbaşak, labne peynir, 2 küçük salatalık

akşam 19.30
7 yk zeytinyağlı bamya, 2 yk karışık kızartma, 2 yk yoğurt, söğüş salata, 2 adet altınbaşak

2 lt su

10.000 adım yürüyüş
Afiyet olsun ❤️
8 ağustos 2024
Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim mercimek ekmeği
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates
1salata

Öğle