Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Liste olarak yaklaşık olarak aynı oluyor zaten. Tabii boş ve rahat bir yerde yaşıyorsaniz devletteki De aynı ilgilenir ama kalabaliksa öyle uzun uzun şunu yer misin bunu sever misin diye soramaz. Bir De bildiğim kadarıyla devletteki ayda 1 falan görüyor ve mesaj atıp iletişime gecemiyorsun. Bir kaç yerle görüş gerekirse bunun için çok bütçe ayiramayacagini bir ilet bakalım ama baktın olmadı diğerini De çok güzel idare edersin sen eminim

Dikkat ettim De ben de boş durunca gerçekten düşünürken konu konuyu açıyor daha çok evham yapıyorum haklısın :)
Boş durmak bize göre değil o zaman

Günaydın 😍
Hayırlı mutlu sabahlar ♥️
sibel_84 sibel_84 yarın için hazirmisin 😍
Günaydın canım ❤️
Günaydın canlar dün giremedim menümü yazayım hala kardesimdeyim malum yine wc olayı ınsalhhh yarın tartıya yansıtmaz bugün döneceğim evime
Sabah 11
1 haslanmis yumurta
Domates Salatalık
Peynir zeytin 1.dilim ekşi maya ekmeği
Ogle
Karpuz 2 çatal.mozaik pasta
Akşam 20.00
4 kaşık kuru fasulye
2 kaşık pilav
Salata yogurt
Saat 10 da 2 top dondurma
Su 2 litre
Spor yüzme
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Günaydın Nergis cim afiyet olsun ❤️
😊Canm bende kışlık çorbalık tarhanası yapiyorum evde dün cige serdim kurumakta ,tarhana günlerim olmasından çok fazla yeri varEki Görüntüle 3463319
Ellerine sağlık ❤️
Günaydın herkese. Finale bir kaldı. Heyecan var mı heyecan 😂😂😂
Günaydın 😃
Günayyddıııınnn ❤️
Günaydınlar hanımlar :KK200::KK200:
Günaydın ablacım ❤️
Günaydın kızlar 😍
Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun karabuğday patlakları biraz kaçmış su ve spor 🧿

Afiyet olsun canım su ve spor da güzel ❤️

Canım baş bölgen çok terliyorsa sebumu dengeleyen bir şampuan kullanırsın mesela en basitinden head &shou…rs mentollü hem ferahlatıyor hem kepeği engeller hem mis gibi kokar. ❤️

Afiyet olsun hem tarhana hem nohutlu yemek fazla olmuş.
Ara öğündekinde sorun yok akşam da güzel ama salatayı az tutma ❤️

Afiyet olsun canım ya hurmalı ceviz ya şeftali ve acur olmalı bence ❤️

Canım diyetisyen fiyatları çok değişken oluyor birkaç yerden fiyat öğren ona göre değerlendir ❤️

' KARABUĞDAY PATLAĞI FAYDALARI-Her bir adedi sadece ama sadece 33 kaloridir. 33 kalori olan başka ne türlü atıştırmalık biliyorsunuz ki… -Tok tutma özelliğine sahiptir. Hani diyet yaparken durmadan karnınız acıkıyor ya alın size tok tutan düşük kalorili bir atıştırmalık.'

7 tane yemişim 231 kalori toplanda :) Kaptaniçelerim netten baktım ikinizde fazla kaçmış deyince ama kalorisi hem düşük hemde tok tutma özelliğine sahipmiş. dün herkes çayın yanına kek bisküvi yiyince açıkcası canım çekti çayın yanına ağzımı bunlarla doldurdum. :) bir de dip not öğlen bir yemek kaşığı ile duruyorum bit yemek kaşığı tauk yemeği sevemedim onları yemek yerine koydum yoğurtlu köz patlıcan da 2 yemek kaşığıydı açıkcası onla birlikte yedim Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG :110:

çok geçmiş olsun canım dikkat etmelisin bir iki gün boyunca
Teşekkür ederim canım ♥️
Geçmiş olsun. Bu ara çoğu kişi hasta :KK43:
Cok teşekkür ederim ♥️ havalar aşırı sıcak. Soğuk suyu ilistirarak iciyordum, ondan oldu sanırım.
Canım bir dr a görünsen iyi olur önce iyi hisset ondan sonra yaparsın sporunu ❤️😘
Kaptanım kusma gibi ciddi boyutta bir sey olmadı çok şükür. Rezene çayı içti dün. Bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim. Bugün spor yaparım inşallah 🤲

X