Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım bir an evvel iyileş inşallah

Selam kizlar nabersiniz
Bugun hem cok yoğundum hem de biraz rahatsizdim reglim bugun geldi sagolsun o da bende cok bas agrisi yapti.
Ne gzuel seyler yazmisisniz biraz okuyabildim duygusal yeme bozuklugu bende de vardi son 4 haftadir yuruyuslere basladim ve inanin bana sadece kilo verme olarak degil psikolojik olarak da cok iyi geldi. defneefe17

LenaG Sitare55
8 Ağustos menüm

Sabah
9:30
2 kahve

13:00
1 haşlanmış yumurta
3/4 peynir
Domates
Salatalık
1 ince dilim karpuz
1 ince dilim ekmek

Akşam yemeği 18:00 bitti
Hamburger yaptım.
Kendime 1 küçük ekmek ile 1 köfte hamburger yaptım
Domates salatalık

19:30
1 yeşil elma yedim.

Su 2.5 litre su
Çocukları parka çıkardım
akşam yazarım kaç adım attığımı

08.08.2014
Sabah yumurtalı menemen 1 dlm çavdar ekmeği
Öğlen tavuk 2 YK bulgur pilavı yarım kase soğuk çorba salata
Mens öncesi şişliğim var. Her yerim ağrıyor
Afiyet olsun canım gayet güzel menü geçmiş olsun bir an önce gelsiiinn ve gitsiiinn
Afiyet olsun her zaman ki gibi çok güzel menü
Afiyet olsun canım dr a gittin mi peki belki egzersiz yapmaman lazımdır
Afiyet olsun canım sabah kuvvetli ve güzel bir kahvaltı olmuş ama akşam birazcık fazla mı kaçmış
Afiyet olsun canım az geldi bana 1 er dilin tbe eklenebilir sanki
Afiyet olsun yumurtalı pestil tatlı birşey mi
Afiyet olsun çok güzel menü ve spor
LenaG 8 Ağustos menü

Saat 11 Türk kahvesi 1 tane hurma 7,8 adet fındık içi

Tüm gün bir şey yiyemedim grip olduğum için

Akşam 16:50 1 tabak türlü (6,7 yk)
2 dilim tbe 1 yk yoğurt

Su 3 litre
Afiyet olsun canım sabah çok az olmuş akşam da 1 dilim ekmek yeterli gelir
2 gunde regl siskinligi gider mi ki
Bir de yarin diyetisyenime gidecem en son gittigimde yani 3 hafta once 82.9 çıkmıştım bakalim ne kadar yag kas cok merak ediyorum
Gitmeyebilir canım
Ben de merak ediyorum bizimle de paylaş

Geçmiş olsun canım

Afiyet olsun güzel menü hamburger kola be patates olmadıktan sonra arada bir olur

Bugün bir tuhafım canim ondan herhalde yürüyüşe spora odaklanmam lazım çok kötü hissediyorum kendimi kilo veremedikce hep uykuluyum yorgunum haftaya dahiliye ye randevu alıp kan tahlili isteyeceğim bir daha

Bugün bir tuhafım canim ondan herhalde yürüyüşe spora odaklanmam lazım çok kötü hissediyorum kendimi kilo veremedikce hep uykuluyum yorgunum haftaya dahiliye ye randevu alıp kan tahlili isteyeceğim bir daha
Canım özellikle vitamin mineral kontrolü yapılmasını istediğini söyle eklesin onları da

Kızlar canım çok sıkkın

Eşim dişlerini yapmak için Türkiye'ye gitti. Bu gün bütün dişleri çekilmiş hepsinin altında iltihaplanma varmış. İmplant yerleri ayarlanmış dikiş atılmış Eşim çok zor çok ağrım var diyor bu norma mi ya

HanimKelesimiGetir sanki siz 7/8 dişinizi implant yaptırmıştınız. Bu kadar çok ağrı olması normal mi

Tek başına gitti memlekette olanlara haber vermek istemedi.

Evet canım ciğer yemicektim kendi yulafımıda önden hazırlamıştım dökmiyim diye bitirmek durumunda kaldım yarın itina ile telafi edilir

Son düzenleme:
Gecmis olsun canim benim pek bilgim yok bu konuda

Ben severim canım. Burada pestil çullaması derler. Yöresel bir yemektir. Pestil zaten duttan yapılıyor. Tatlı bir gıda zaten

Dün gittim sadece ağrı kesici iğne yaptı yolladı, biraz araştırdım da hafif egzersizler daha iyi gelir diyor. Bir de eliptik çok karın ile ilgili değil ya o yüzden hafif hafif yaptım. Bir şeyler yiyip içince kasılıyor karnım. korkuma yiyemiyorum bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…