Popüler Konu LenaG ile MasterFit

08.08.2014
Sabah yumurtalı menemen 1 dlm çavdar ekmeği
Öğlen tavuk 2 YK bulgur pilavı yarım kase soğuk çorba salata
Mens öncesi şişliğim var. Her yerim ağrıyor
Afiyet olsun canım. Bende de başladı sivilceler. Ergenler gibi yüzüm dökmeye başladı. Bir haftaya gelir benimkide. O değil de ameliyat tam mens dönemine denk geliyor napacagim bilmiyorum.

Tamam canım işaretlerden hata yapmış olabilirim düzeltelim

Ooo ne güzel
Benim için de git sahile
Denizi çok özlüyorum
Günaydın ne iyi yapmışsın benim için de at kulaçları öyle özledim kiii
Afiyet olsun biraz tok bir menü olmuş wc sorunu yapabilir bir tek akşam salata var o da geç olmuş
Hepinizin yerine 1.5 saat yüzdüm kizlar

pek yazışmıyorki. ben yazmadan yazmıyor. cekınıyorum sureklı yazmaya.

İnşallah
Menü kısmında nefsime yenik düşmedikçe kontrollü gidebileceğimi düşünüyorum düzenli paylaşmaya çalışırım. Aslında geçen hafta başladım dikkat etmeye -1.250 gram ile sonuçlandı ama devamlılık için kendimi yediklerimden sorumlu hissetmem gerekiyor sanırım

Afiyet olsun canım. Bende de başladı sivilceler. Ergenler gibi yüzüm dökmeye başladı. Bir haftaya gelir benimkide. O değil de ameliyat tam mens dönemine denk geliyor napacagim bilmiyorum.
Stresten kesilebilir canım sıkma canını. Verilen ilaçlar zaten hormonal dengeyi etkiliyor.
Çok güzel bir başlangıç olmuş tebrik ediyorum
Aylık hedef koyuyoruz kendimize katılmak istesen hedefini belirt bakalım ulaşabilecek misin hem önünü gormene yardımcı olur

Immm bu ay sonunda 67 desek abartmış mı olurumm

veremıyorum kaptanım ben veremıyorum sabah gene 73.8 ım aynıyım. guya dıyet yapıyorym. 18 bın adım. 12 bın adım. bol su. nerede hata yapıyorum
Pes etmemeliyiz canim ve duzneli menu ver ki nerede ne yanlis yapıyoruz hep beraber cozelim

veremıyorum kaptanım ben veremıyorum sabah gene 73.8 ım aynıyım. guya dıyet yapıyorym. 18 bın adım. 12 bın adım. bol su. nerede hata yapıyorum
Kan değerlerine baktirdiniz mi
Bir yerde bir yanlış olmalı misal ben ağrılar uykusuzluk ilaçlar yüzünden zor veriyorum
Tabi spor u da ağrılardan ihmal.ediyorum

Son düzenleme:
kanda normal hersey bende antıdepresan acıktırıyor
Mesela açlık çektiğinde salatalık yoğurt kuruyemiş gibi şeylere yonelsen suyu artirsan
Benimki de hareketsizlik kaynaklı ağrılari bahane ediyorum kendime dürüst olmam lazım biraz çabalamak lazım ama bakalım vazgeçmemek için direniyorum

Peki bunları yiyince sıkıntıların bitiyor mu ? Tüm çözüm yiyecekler mi ?
Duygusal yeme bozuklukları bende de var yıllardır mücadele ediyorum ya hiç yemiyorum kan sekerimi düşürecek vaziyete geliyorum yada tikiniyorum şimdi aç ta olsam kendimi tutmaya çalışıyorum çok çaresiz kalırsam yoğurt salatalık vs yiyorum
Ben yıllarca çözemedim ama anladım ki yemek hiç birşey i çözmüyor kendimizi kendimiz durduracağız başka çare yok

Su içemiyorum kokuyor gibi içim almıyor ne kadar susasamda içemiyorum zorla içince midem bulanıyor niye böyle oluyor bir fikriniz varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…