Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sıkıntı duygusal nbagımlılık hamburher patates yemek ıstıyorum tatlı canım cekıyor
İnan ki ben de hamburger bağımlısı bir insandım her gün yesem yerdim hiç de gık demezdim ki haftada 2 3 kesin yiyordum. Hala ne zaman canım sıkılsa hamburger istiyorum ve çoğu zaman yenik düşüyorum ama o bağımlılık geçiyor bir yerden sonra. Yani eskiden haftada 2 3 yerken şimdi ayda 2 falan anca yiyorumdur. Nerdeyse hiç yemediğim bir dönem de oldu kazadan sonra psikolojim bozuldu şu an o yüzden yenik düşüyorum ve diyet de yapmıyorum ara verdim. Kendini şartlanmış hissetmekten vazgeçtiğinde o bağımlılık da gidecek bir bakacaksın evde yemek yok hamburger söyleyeyim demek yerine salata yapar yerim evresine geçeceksin zaten o zaman hızlıca gidecek kilolar. Ben artık hedef kiloma da çok yakın olduğum için saldım açıkçası

İnan ki ben de hamburger bağımlısı bir insandım her gün yesem yerdim hiç de gık demezdim ki haftada 2 3 kesin yiyordum. Hala ne zaman canım sıkılsa hamburger istiyorum ve çoğu zaman yenik düşüyorum ama o bağımlılık geçiyor bir yerden sonra. Yani eskiden haftada 2 3 yerken şimdi ayda 2 falan anca yiyorumdur. Nerdeyse hiç yemediğim bir dönem de oldu kazadan sonra psikolojim bozuldu şu an o yüzden yenik düşüyorum ve diyet de yapmıyorum ara verdim. Kendini şartlanmış hissetmekten vazgeçtiğinde o bağımlılık da gidecek bir bakacaksın evde yemek yok hamburger söyleyeyim demek yerine salata yapar yerim evresine geçeceksin zaten o zaman hızlıca gidecek kilolar. Ben artık hedef kiloma da çok yakın olduğum için saldım açıkçası
Yaa sen takimlarda değil misin şuan canım

Yaa sen takimlarda değil misin şuan canım
Yok hayır hazırlıktayım geçen hafta girdim ama adapte olamadım kaçamak yapmasam da artı geldim regl olacağım için şu an reglim bu hafta da girmem gibi geliyo arabaya binmem gerekiyo psikolojim kaldırmıyo bi de diyet dusunemiyorum

defneefe17 defneefe17
Diyetisyeninin listeleri o kadar mutlu edici ki iş tamamen sende bitiyor malesef🤷🏻‍♀️
Surekli naptin nettin yemedin etmedin dimi suyunu ictin dimi yazan bir diyetisyen olsa hayatindan cikinca ne yapicaksin? Aklina takılan birşey, menü degisikligi ya da o an ters giden birsey oldugunda illa ki yazacaksin haberleseceksin🌸
Diyetisyenime saygimdan onun ve kendimin emeklerini düşünüp aciktigim zamanlarda bile aklim birşeye gitmedi... Ki zaten sende biliyorsun listeleri cok cok cok tatmin edici🌸
Listeye uymadan da ben kilo veremiyorum diye uzulmemelisin

Sen kendine hakim ol listelere tam uy keyifle gidecek o kilolar ama başka türlü zor...

sıkıntı duygusal nbagımlılık hamburher patates yemek ıstıyorum tatlı canım cekıyor
Mesele hamburger değil cnm içine donde bak ne eksik ne yolunda gitmiyor bu boşluk sıkıntı neden ötürüyse oda seni tek tip beslenmeye itiyor. Altında yatan sebebe bakmak alzim.benimde böyle bir dönemim oldu bu kendimi birakmamdan oluyor.Kendini bırakmak çok zor bir durum sonuçlari itibariyle mantıklı düşünüp analiz etmek gerekiyor

İyi aksamlar🌸
8 Ağustos beslenme listem

10:00
3 yk granola
Yarım incir
1 tk fistik ezmesi
150 ml süt

14:30
İcinde 12 top peynir,2 ceviz ici olan kapyali marul salatasi
2 adet altınbaşak biskuvi

16:00
10 findik
Sade filtre kahve
1 salatalik

18:00
6 yk kabak yemegi ustunde 2 yk kiyma
Küçük kase cacık

2 l su ictim

Sabah 30 dk eliptik yapmistim
Biraz dinleneyim.duruma gore ya eliptik yapacagim tekrar ya da yürüyüşe cikacagim🌸

Menümü yazayım
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği (1 tatlı kaşığı çilek reçeli iki dilimin üzerine sürdüm) +1 salatalık
Ara Öğün 15.00
1 şeftali
Akşam yemeği 19.00
3 çatal spagetti makarna yoğurtlu +1 domates +1 salatalık (bugün yine eşim yaptı sağolsun)
Mideme giren kramplar ve dün incittiğim belim yüzünden ne yemek ne su içebiliyorum. (12 lt sütü kaldırınca oldu, belimin acısı bugün çıkıyor) Bir şeyler yiyip içtikçe kramp giriyor. Bir de ishal eklendi üstüne göbek düşmesi ne kötü şeymiş Rabbim kimseye vermesin.
1,5 - 2 lt ye yakın su (şimdilik) 1lt dukan içtim
Zar zor sporumu da yaptım yavaş yavaş da olsa. 30 dk eliptik. 10 km yol. Genelde 16-20 km /h arası.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Sitare55 Sitare55

Eklentiler

• IMG20240808162116.jpg
    IMG20240808162116.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG20240808162057.jpg
    IMG20240808162057.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG20240808162030.jpg
    IMG20240808162030.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 9
İyi Akşamlar Kızlar ❤
08.08.2024 Perşembe
10:30 2yumurta, 2büyük kabak, 2tepeleme yk.yulaf ezmesi ıslamak için biraz yağlı süt, 2 tk. zeytinyağı ile omlet, 1yk.lor peyniri, 7zeytin, domates, salatalık, 3turşu acı biber ve taze acı biber, eşimin tostundan bir ısırık, şekersiz çay

18:45 Akşam yemeği bitti.
Acı biber turşusu, 3 tavuk ciğeri tavada az tereyağ ve zeytinyağlı 1lira büyüklüğünde 1 lokma ekmeklede bandım.
300 ml.az yağlı süte 4yk.yulaf ezmesi, 1tk.chia tohumu, 1yk.ceviz, 3çk, bal, 1muz, 1şeftali

3 litre su
Spor 8.808 adım.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• 1000016107.jpg
    1000016107.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 11
Bildirimim
Kahvaltı
1 tatlı kaşığı labne
1 tbe
4 parça domates-salatalik
2 adet biber
1 bardak çay
Öğle
1 tabak fasulye patlica patates türlüsü (susuz)
Ara öğün
1 avuç kuruyemiş
1 fincan türk kahvesi+1 hurma
Akşam
3 çatal haşlama et
3 çatal yumurtalı pestil
Küçük bir parça ekmek
Tatlı fazla gelince ağzıma attım ekmeği
Ara öğün
1 fincan yeşil çay
Yatmadan maden suyu içerim

Adım sayım 6000