Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım Su çiçeği canım ama aşılı olduğu için hafif atlatıyor. Keyfi yerinde sıkıntı yok dedi. Kaşıntı yaparsa bir krem verdi onu süreceğim.
Günaydın çok geçmiş olsun aşı olunca daha rahat geçirir kaşımasına dikkat etmek lazım,benim kızda ilkokulda yakalanmıştı her yerinde çıkmıştı,1-2 yerde izi kaldı onunda kaşımaktan dolayı bol bol ılık suyla duş aldır rahatlar.

Yüzünde falan yok canım. Dört tane kollarında var. 3-4 adet de bacaklarında. Ama artar mı bilemem. İnşallah artmaz. Ama kabuk bağlamış gibi bugün. Küçük yegende de çıkmış aynısı. Demek ki benim tahminler doğru çıktı.

Son düzenleme:
Afiyet olsun karabuğday kaç yk koyuldu bakiiimm
Gunaydınlar
Dun aksam gelemedim pek, cok yorgundum bir baktim okurken gozleirm kapanıyor
Simdi yuryusteyim yururken menulere baktim da ayy basim dondu telefona bakarak yurumekten
Günaydın kaptaaannn
Günaydın kızlarr
Günaydın canım
Günaydınlar şekerler
Günaydıııınnn
Guuuu naaaqyyy diiiinnn
Güüüünnnaaaayyyyddııııınnn
Günaydın canım Su çiçeği canım ama aşılı olduğu için hafif atlatıyor. Keyfi yerinde sıkıntı yok dedi. Kaşıntı yaparsa bir krem verdi onu süreceğim.
Günaydın canım geçmiş olsun

Ellerinize sağlık
İki kaptanı da tebrik ediyorum
Hıh benim listeyi atacaktım sana.
Ben anam babam usulü seviyorum
Ben kırmızı takıma mi geçtim
Kime niyet kime kısmet
Hoşgeldin

İnşallah artmaz kabartılar hafifgeçiriyor demek ki.
Afiyet olsun karabuğday kaç yk koyuldu bakiiimm

Günaydın kaptaaannn

Günaydın canım

Günaydıııınnn

Güüüünnnaaaayyyyddııııınnn

Günaydın canım geçmiş olsun
Gnaydınlar

Günaydınlaar hiç merak etme kaptanım bugün de dahil o Z ile başlayan kelimeyi birdaha menümde hiç görmiceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…