Popüler Konu LenaG ile MasterFit

06.08.2024 menü
07.00
1 bardak kayısılı su
09.30
Bir fincan kahve, bir erik, 5 fındık
10.15
Bir yumurta, Bir dilim peynir, domates salatalık 5 zeytin 1 dilim tam buğday ekmeği
13.00
Bir aktivye içine iki erik 5 fındık, bir şişe maden suyu
16.00
Bir salatalık bir fincan rezene Bir salkım üzüm
18.00
Bir kase sebze çorbası, 8 kaşık pancar yemeği bir dilim tam buğday ekmeği bir kase cacık
20.30
Bir fincan sütlü kahve bir hurma
3 litre su
40 dakika yürüyüş
LenaG Mthn83

Cumartesiye gore - 300 eksidesin tebrik ederim ama lutfen menu paylasimi bekliyorum senden. Bir de tarti bildirimini vaktinde tamam mi canim
sagol kaptanım dıkkat etmeye calısıyorum
6 agustos menu bıldırımı
sabah mısır unlu dereotlu pogaca
ara soda
oglen semızotu az corba az makarna salata
ara zuber nohutos
aksam bır lavasa 3 sıkım cıg kofte durum
gece albenı mınık 3 adet ((

18 bın adım 1 lt su Sitare55

Günaydın canlar
Günaydın canım
Herşey güzel öğleden sonra yine tarhana fıstık
Hayırlı günler kızlar
Şu 80 li rakamlardan 70 li rakamlara bir geçseydim nasıl güzel olurdu.
Tatil girdi araya diye süreç uzadı. Her tartıda 80 leri görmek canımı sıkmaya başladı
Sabır,azim olacak olacak
Afiyet olsun pancar yemeği hiç duymamıştım

Seni alacaktık ben geldim
Alla alla laflara hele kimi nerden aliyonuz öyle kolay miydi
Günaydın kızlar, sabah 5 i gecerek kızımın kusması ile uyandık, baya kustu, şimdi ona çorba yaptım ben de bir hindiba kahvesi içtim, biraz uykuya daldı, rapor aldım bugün ben de biraz dinlenirm şimdi
Cok gecmis olsun canim gecen benim oglumd olmustu hemen düzeldi seninki de hizli atlatir ins
Guzel idare etmisisn disqrda olmana ragmen afiyet olsun canim

Hayırlı günler kızlar
Şu 80 li rakamlardan 70 li rakamlara bir geçseydim nasıl güzel olurdu.
Tatil girdi araya diye süreç uzadı. Her tartıda 80 leri görmek canımı sıkmaya başladı
Ben kurtuldum sen de kurtulursun canim hic merak etme hatta bu gectigimiz cumartesi icin uzak hedefim(bir hafta icin) 78.9 demistim aradaki fark coktu diye. Bu sali 78.1 geldim. Yeterki kararli olalim spor da menu de istek de

Canim kahvalti aciktiracak bir kahvalti cesit yok.
Oglen tamam guzel
Aksam ayni sekil aciktirir ve sen de kan sekerin düşmüş ki albeni yemissin. Ve su cok az. Amacimiz dengeli beslenmek. Guzel bir metabolizman var bunlara da dikkat etsen cok rahat bir kilo verirsin haftalik

Sabah yürüyüşte bir ogretmen arkadasla karsilastim uzaktan seni taniyamadim. Bu degildir demis onun bacakalri daha kalindi demis bacaklarin ne kadar incelmis cok zayiflamissin dedi övdü mu gömdü mu anlamadim. Sonra da tüyo istedi

yürüyüşte karşılaşıp ta tüyo istemesi görüyorsun yürüyorum bide boğazımı tutuyom deseydin yaa haahahahah şaka bi yana bu sabah yürüyüşlerini çok söylüyorlar aç karnına özellikle sen bulmuşsun kaptanım sırrı ondan haftada 2 2 eriyorsun ahahah

sabah bende gene yürüdüm ama işte iş mesefem taş çatlasın 30 dk yokuş çıkmassam ordan otobüse binersem 20dk bitiyor şöyle bir saat yürüsem sabahları senin gibi ama planlarım var haftaya bakalım

Öyle plan şey etmiştik
Ben bu oyunu bozarim seni de takima alırım
Haftada iki iki erimek
Hatta o arkadas diyetisyene gitmis kilosu cok cikmamis ama yagi fazla cikmis. Diyetisyen de sabah yürüyüşü onermis yagdan kilo verebilmesi icin. Saka bir tarafa da bende son iki haftadir verdigim kilolari yagdan veridgimi düşünüyorum incelmem cok oldu çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…