Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben 95 c 95 d almışım oysa 90 E olacakmış önceden gelip yardımcı oluyor fikir veriyorlardı bu sefer kimse ilgilenmedi bende hasta ve dalgindim 5 cm daha kalın olsaydım sutyenler oluyordu 😂😅
1000016013.jpg

Benimki de beni çok sinir ederde işte idarecilik neydelim.. meyve denedim önceki zamanlarda diyet yapmadım zaman bile meyve yiyince acikiyorum ben diyetisyene giden arkadaşlarımdan biliyorum elma verip yanına süt iç diyorlar mesela tokluk hissi verir ve dengeler diye ama gel gör ki süt sevmiyorum mesela bu soğuk kahve cokk yapmak isterim kimi filtre içer asla icemem acı ama şöyle yağsız sütten içine şeker degilde bı tatlı kaşığı bal koysam severek içmek isterim ama yok bal tatlı cis içme kahve yeşilcay iç diyorum kabak cokk iyi zayıflatır derler sevemiyorum sadece işte bı mücverde yerim onu da yapamadım henüz aklımda ama yapicam havuç tarator bayilirimm yoğurdu sade yiyemem kurtarıcım tarator oluyor ve tok da tutuyor kendimce sevmediğim şeyleri yemiyor içmiyor bazılarını da sevdiğim şekilde yemeye çalışıyorum işte herkesin kendi diyetisyeni kendisi aslında yoğurt sade yiyemezkeb bı kase havuç tarator yapar oturur yerim ya da süt de içmem meyve de kalsın gibi kabak da hiç sevmem ama mücver bayılırım içine tam buğday unu alıp yapacağım haftasonu inşallah bakalım ☺️
İnsan kendini tanıyınca ve gerçekten kafaya koyunca çözülüyor bütün sorunlar , bak ne güzel kendine göre ayarlamışsın her şeyi akıllı kadınlarız vesselam kıymet bilenimiz yok. :KK45:
Herşey ama herşey o kadar pahalı ki pazarda kiler bile 250 TL den başlıyor ne bileyim hijenik olmazsa diye almiyordum
Kız yıka giy ne olacak :KK70:

İnsan kendini tanıyınca ve gerçekten kafaya koyunca çözülüyor bütün sorunlar , bak ne güzel kendine göre ayarlamışsın her şeyi akıllı kadınlarız vesselam kıymet bilenimiz yok. :KK45:

Kız yıka giy ne olacak :KK70:
İşte saçmalık bide eşim beni pazara göndermez kolay bi daha pazardan alacağım

Sütyen günleri oluyor 2 al bir öde o zaman uygun oluyor. İndirim yakalarsan iyi oluyor da mecbur kaldığında alıyorsun tabi.
İşin aslı hiç hesapta yoktu eşim dışarı çıkardı gezerken penti denk geldi eşime ihtiyacım var bir bakalım mi dedim bu kadar tutacağını kestiremedim çünkü çok ağrım vardı dalgindim da hiç etikete bakmamıştım normalde çok dikkat ederim tek tek incelerim ama işte olacak ya pentiden alma nedenimde uzun süre dayanıyor olması bir iki yıkamada deforme olmuyor teli asla çıkmıyor vs yeni evliyken almıştım mesela senelerce kullandım
Üzüldüm paraya çünkü zor kazanıyor eşim işi çok ağır 2000 TL ye ufak çaplı da olsa bir market yapılırdı yada çocuklara birer gömlek tişört vs alınabilir di
Tamamen dikkatsizligimden kaynaklı
Eşim e demeye de çekindim ne desin adam kızsa suç kizmasa para çöp oldu

İşin aslı hiç hesapta yoktu eşim dışarı çıkardı gezerken penti denk geldi eşime ihtiyacım var bir bakalım mi dedim bu kadar tutacağını kestiremedim çünkü çok ağrım vardı dalgindim da hiç etikete bakmamıştım normalde çok dikkat ederim tek tek incelerim ama işte olacak ya pentiden alma nedenimde uzun süre dayanıyor olması bir iki yıkamada deforme olmuyor teli asla çıkmıyor vs yeni evliyken almıştım mesela senelerce kullandım
Üzüldüm paraya çünkü zor kazanıyor eşim işi çok ağır 2000 TL ye ufak çaplı da olsa bir market yapılırdı yada çocuklara birer gömlek tişört vs alınabilir di
Her şey çok pahalı ya. Ben artık az mı çok mu algım kayboldu. Ülkece böyle olduk. yok artık diyip mecbur alınıyor yapacak bir şey yok

Her şey çok pahalı ya. Ben artık az mı çok mu algım kayboldu. Ülkece böyle olduk. yok artık diyip mecbur alınıyor yapacak bir şey yok
Öyle LCW de 500 TL idi 350 TL den başlıyor model ve beden seçeneği azdı bir taraftan çok üzüldüm ama bilerek yapmadım ki diyorum yani normalde asla böyle bir şey yapmazdım bedenini vs inceler internetten bakar vs hallederdim ama çıkacakmış o para diyorum ne yapayım
Pazarda desteksiz penye gibi olanlar 250 diğerleri ne kadar hiç bilmiyorum bide erkekle muhatap olmak istemiyorum pazarcılarin bazısı cıvık oluyor

Amaaan bu kadar dert etme kendine çocuklara her zaman alınıyor kıyafet, arada kendine iki üç iç çamaşırı almışsın boşveeerr takmaya değmez. Büyüklerimiz der ki kocanın evinde iki tabağın varsa birini sen kıracaksın. Bunlara acımaya gelmiyor iki gün sonra nankör oluyorlar. İlla başınıza gelmiştir iki gün susarsınız ya da istediği söylediği şeyi yaparsınız üçüncü yapmayınca göze batarsınız. (eşlerimizden bahsediyorum, bu aralar benimki gözüme çok batıyor da ondan heralde içimden başka biri çıkıyor)
Bazen içime 80 yaşında nine kaçmış gibi hissediyorum 🥴🤭😂

Amaaan bu kadar dert etme kendine çocuklara her zaman alınıyor kıyafet, arada kendine iki üç iç çamaşırı almışsın boşveeerr takmaya değmez. Büyüklerimiz der ki kocanın evinde iki tabağın varsa birini sen kıracaksın. Bunlara acımaya gelmiyor iki gün sonra nankör oluyorlar. İlla başınıza gelmiştir iki gün susarsınız ya da istediği söylediği şeyi yaparsınız üçüncü yapmayınca göze batarsınız. (eşlerimizden bahsediyorum, bu aralar benimki gözüme çok batıyor da ondan heralde içimden başka biri çıkıyor)
Bazen içime 80 yaşında nine kaçmış gibi hissediyorum 🥴🤭😂
Haklısın canım bazı ayarları bozuluyor çok kalp kırıyorlar bide tek sütyen almadım 3 paket halinde olanlar dan 15 tane çamaşır aldım 3 al 2 öde kampanyası varmış iki de zıbın aldım hepsi 2000 TL tuttu olmazsa çapraz aski vs kullanıp giyeceğim ne yapayım üzüldüğüm nokta giyemezsem ne olacak sorunu
Eşim le tartismistik ondan dalgindim biraz da

Ayyy şu halde güldürdün ya kaptanım çok yaşa emii 🤗
Yarında menü aynı gibi perşembe ve cuma herşey daha güzel olacak 😘
Bıktım zurnalardann :KK12: duznein de yok anlıyorum ama artik dugunlerde bile zurna duymak istemiyorum o derece. :KK53:
Sabah 12.00
2 sahanda yumurta
Büyük kase semizotu
Çay

Ara
1 avuç üzüm

Akşam 18.30
7 kaşık kıymalı kabak yemeği
4 kaşık yoğurt

Su 2.5 lt
Spor 4500 adım
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Az geldi ama suyun adimin her seyin harika 😘
Test yaptım negatif çıktı tek çizgi bile zorla çıktı, şimdilik içim rahatladı.
Menümü yazayım. 6 ağustos
Kahvaltı 12.00
2 çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve az peynir +1 domates +2salatalık
Ara Öğün 15.00
2 dilim karpuz
Ara Öğün 17.00
2 küçük kırmızı erik
Akşam yemeği 19.00
2 kepçe kuru fasulye (kemik suyu koydum içine)+ 3 yk bezelyeli pirinç pilavı +1 büyük bardak ayran(yarım yağlı yoğurttan)
2lt su (şimdilik) spor şu anlık yok ama ağrılarım azaldı birazdan yapacağım eklerim onu da.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canim hem pirinc hem bezelye glismeik indeksi yuksektir ve snei aciktirir. Fasilyenin yanina bol salata yeseydin miss :KK200:
Bende menümü yazayım ilave birşey olursa eklerim
Kahvaltı
Tbe ile kaşarlı tost
2 biber maydanoz dereotu
Öğle
1 kase çorba
2 çatal patates kızartması
2 çatal karpuz aldım dilimler ince idi
Az önce küçük bir parca bir isirimlik diyeyim hatta sarelleli ekmek attım ağzıma
Canım hiç birşey istemiyor
Akşam yemem büyük bir ihtimal
Canım kahve istiyor bugünde içmedim kalkıp kahve yaparım.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Acayip su içtim bugün halen daha da sanki içmemiş gibiyim. Ama kesin üç litreyi geçmiştir.
Adım sayım 8000
Tekrar hos geldin canim 😘
Menun ise az tabiki ama aciktigin için o sarelleyi atmissin agzina. Erkekler bence de kapatilsin 😂

Yarında olucak gibiydi yok kaptanım birdaha olmucak takii nasip olurda görürsem 86 yı görünce yerim biricik daha 🤗😘
😭😭😭
Hayırlı akşamlar menümü yazayım bende
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Öğlen 12//
Bir kase salâta/ bir dilim tam buğday ekmeği/
Bir servis kaşığının biraz daha az olarak fırında etli türlü yedim(patlıcan biber patates domats)

Aksam18.30//dışarıda yedim umarım sağlıklı olmuştur ozellikle yorum istiyorum akşam için *bir porsiyon köfte (150-170gr) 5 adet
*Bir kase göbekli havuçlu mor lahanalı salata
*4 5yemek kaşığı mercimek çorbası
4 adet patates kızartması

3lt su bitti
Öğlen 25dk tempolu yürüyüş yaptım
Akşam 20dk yürüdüm
Yatmadan 3mile Leslie yaparım inşallah yaprsam yaptım diye eklerim iki gündür saatimi takmıyorum bı yüzden yürüyüş dk yazıyorum
Gayet guzel tercih yapmissin paoatyam afiyet olsun.
meyve ile alakali dediklerine gelince her gun bir araogunde en istedigini bir porsiyon sec kendine yanina fındık ceviz veya badem yavas yavas tadini cikararak ye emin ol seni tatmin edecektor ve kilo yaomayacaktir 🥰
KATILIM FORMU

ADINIZ: ece
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ: 153
KİLONUZ: diyetisyende 92 kendi tartımda oynuyor
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: bekar
MESLEGINIZ: eğitimci
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: çok yemek ve hareketsizlik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: şu an seyreden kronik bir durum yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha rahat nefes almak, daha rahat hareket etmek, sağlık

daha önce cuma zayıflama yarışmalarında yarışıp ilk gençlik yıllarımda hızla kilo verip mezun olmuştum sonra 1-2 yıl içinde tekrar kilo alıp geri döndüm. o zamanda veriyordum ama uzuuuuun bir süre siteye uğramadım, uğramayınca kilolaro da tam veremedim. diyetisyen spor, bazı uygulamalar vs denemelerim oldu. son olara 1 yıl önce küçük bir kaza geçirdim, büyük bir durum yoktu ama yürümek oldukça zordu o dönemki hareketsizlik ve çok yemeler işimi çok zorlaştırdı ve 1 yılda 15 kg aldım . şu an diyetisyene gidiyorum, spora da başlamayı düşünüyorum ama önce fizik tedavi doktorumdan onay almam gerekiyor
Hos geldiniz 🥰
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

06 Ağustos 2024

sabah 09.30
2 çavdarlı altınbaşak arası 1 yk baharatlı lor peyniri

öğlen 12.10
60 gr soğanlı hindi sote, 4 yk tb makarna, 1 küçük kase salata, 3 yk yoğurt

aralar 15.00-17.00
1 cevizli midye baklava 😬+ 100 gr yoğurt
2 yk fropie granola+ 100 gr tarçınlı yoğurt

akşam 19.30
8 yk ali nazik, 8 yk makarna😬, söğüş salata

ara 22.00
zencefilli limonlu madensuyu

biraz yürüyüş

2 lt su
Afiyet olsun canim makarna tabi olmamis saati de cok erken degil cumartesiye kadar cis yok tamam mi ❤️
İyi akşamlar
06.08.2024 Salı

Sabah 2 bardak filtre kahve yağsız sütle

Kahvaltı 11:00 1 dilim tbe,40 gr beyaz peynir (başka bir şey istemedi canım),kahve

Ara 15:00 1 paket tahıl cipsi,1 bardak ayran

Akşam 19:30 5 yk bulgur pilavı,4 yk bamya yemeği,3 yk yoğurt

2 lt su
Spor yok

Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Harika bir menu olmus canim afiyet olsun 😘
Menüm

11:00
Sahanda 2 yumurta
Zeytin
Az Kaymak bal
1 tandır ekmeği

14:30
1 yeşil elma

15:00
1 kase karışık çerez

16:00
Balık
Salata
Tandır ekmeği
Az yaprak sarma

Su
3 litre

Spor
Yoga
Bacak hareketleri
100 ip

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canim oncelikle. ❤️
Bu menu olmamis canim benim bildigim tandir ekmekleri ya ince ve buyuk olur ki en az 4 5 dilim ekmege bedeldir. Digeri de biraz kalin ve orta boyut olur o da nerden baksak 200 250 gr gelir ve 25 gr dan 10 dilim ekmwk eder 🙁 çerez miktarlarini daha net yazar misin sayı ile mesela

Gunaydınlar :KK68:
Dun aksam gelemedim pek, cok yorgundum bir baktim okurken gozleirm kapanıyor 😂
Simdi yuryusteyim yururken menulere baktim da ayy basim dondu telefona bakarak yurumekten :confused:

Tekrar hos geldin canim 😘
Menun ise az tabiki ama aciktigin için o sarelleyi atmissin agzina. Erkekler bence de kapatilsin 😂
Hoşbulduk canım. Aciksam inan yoğurt falan yiyecektim. Kahveyi de içince kesti tamamen iştahı. Ama yatmadan bir maden suyu içtim. Çünkü sanki hiç su içmemiş gibiydim dün. Bu arada erkekler kapatılmasın bence. Hak eden erkekler kapatılsın. Benim ki öyle huysuz değildir. :KK70: :KK70:

Hoşbulduk canım. Aciksam inan yoğurt falan yiyecektim. Kahveyi de içince kesti tamamen iştahı. Ama yatmadan bir maden suyu içtim. Çünkü sanki hiç su içmemiş gibiydim dün. Bu arada erkekler kapatılmasın bence. Hak eden erkekler kapatılsın. Benim ki öyle huysuz değildir. :KK70: :KK70:
Günaydın naptın dün doktor işini

X