Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben 95 c 95 d almışım oysa 90 E olacakmış önceden gelip yardımcı oluyor fikir veriyorlardı bu sefer kimse ilgilenmedi bende hasta ve dalgindim 5 cm daha kalın olsaydım sutyenler oluyordu

İnsan kendini tanıyınca ve gerçekten kafaya koyunca çözülüyor bütün sorunlar , bak ne güzel kendine göre ayarlamışsın her şeyi akıllı kadınlarız vesselam kıymet bilenimiz yok.
Herşey ama herşey o kadar pahalı ki pazarda kiler bile 250 TL den başlıyor ne bileyim hijenik olmazsa diye almiyordum
Kız yıka giy ne olacak

İşte saçmalık bide eşim beni pazara göndermez kolay bi daha pazardan alacağım

Sütyen günleri oluyor 2 al bir öde o zaman uygun oluyor. İndirim yakalarsan iyi oluyor da mecbur kaldığında alıyorsun tabi.
İşin aslı hiç hesapta yoktu eşim dışarı çıkardı gezerken penti denk geldi eşime ihtiyacım var bir bakalım mi dedim bu kadar tutacağını kestiremedim çünkü çok ağrım vardı dalgindim da hiç etikete bakmamıştım normalde çok dikkat ederim tek tek incelerim ama işte olacak ya pentiden alma nedenimde uzun süre dayanıyor olması bir iki yıkamada deforme olmuyor teli asla çıkmıyor vs yeni evliyken almıştım mesela senelerce kullandım
Üzüldüm paraya çünkü zor kazanıyor eşim işi çok ağır 2000 TL ye ufak çaplı da olsa bir market yapılırdı yada çocuklara birer gömlek tişört vs alınabilir di
Tamamen dikkatsizligimden kaynaklı
Eşim e demeye de çekindim ne desin adam kızsa suç kizmasa para çöp oldu

Her şey çok pahalı ya. Ben artık az mı çok mu algım kayboldu. Ülkece böyle olduk. yok artık diyip mecbur alınıyor yapacak bir şey yok

Her şey çok pahalı ya. Ben artık az mı çok mu algım kayboldu. Ülkece böyle olduk. yok artık diyip mecbur alınıyor yapacak bir şey yok
Öyle LCW de 500 TL idi 350 TL den başlıyor model ve beden seçeneği azdı bir taraftan çok üzüldüm ama bilerek yapmadım ki diyorum yani normalde asla böyle bir şey yapmazdım bedenini vs inceler internetten bakar vs hallederdim ama çıkacakmış o para diyorum ne yapayım
Pazarda desteksiz penye gibi olanlar 250 diğerleri ne kadar hiç bilmiyorum bide erkekle muhatap olmak istemiyorum pazarcılarin bazısı cıvık oluyor

Amaaan bu kadar dert etme kendine çocuklara her zaman alınıyor kıyafet, arada kendine iki üç iç çamaşırı almışsın boşveeerr takmaya değmez. Büyüklerimiz der ki kocanın evinde iki tabağın varsa birini sen kıracaksın. Bunlara acımaya gelmiyor iki gün sonra nankör oluyorlar. İlla başınıza gelmiştir iki gün susarsınız ya da istediği söylediği şeyi yaparsınız üçüncü yapmayınca göze batarsınız. (eşlerimizden bahsediyorum, bu aralar benimki gözüme çok batıyor da ondan heralde içimden başka biri çıkıyor)
Bazen içime 80 yaşında nine kaçmış gibi hissediyorum

Haklısın canım bazı ayarları bozuluyor çok kalp kırıyorlar bide tek sütyen almadım 3 paket halinde olanlar dan 15 tane çamaşır aldım 3 al 2 öde kampanyası varmış iki de zıbın aldım hepsi 2000 TL tuttu olmazsa çapraz aski vs kullanıp giyeceğim ne yapayım üzüldüğüm nokta giyemezsem ne olacak sorunu
Eşim le tartismistik ondan dalgindim biraz da

Ayyy şu halde güldürdün ya kaptanım çok yaşa emii
Yarında menü aynı gibi perşembe ve cuma herşey daha güzel olacak
Bıktım zurnalardann duznein de yok anlıyorum ama artik dugunlerde bile zurna duymak istemiyorum o derece.
Sabah 12.00
2 sahanda yumurta
Büyük kase semizotu
Çay

Ara
1 avuç üzüm

Akşam 18.30
7 kaşık kıymalı kabak yemeği
4 kaşık yoğurt

Su 2.5 lt
Spor 4500 adım
Sitare55 LenaG
Az geldi ama suyun adimin her seyin harika
Afiyet olsun canim hem pirinc hem bezelye glismeik indeksi yuksektir ve snei aciktirir. Fasilyenin yanina bol salata yeseydin miss
Tekrar hos geldin canim
Menun ise az tabiki ama aciktigin için o sarelleyi atmissin agzina. Erkekler bence de kapatilsin

Yarında olucak gibiydi yok kaptanım birdaha olmucak takii nasip olurda görürsem 86 yı görünce yerim biricik daha

Gayet guzel tercih yapmissin paoatyam afiyet olsun.
meyve ile alakali dediklerine gelince her gun bir araogunde en istedigini bir porsiyon sec kendine yanina fındık ceviz veya badem yavas yavas tadini cikararak ye emin ol seni tatmin edecektor ve kilo yaomayacaktir
Hos geldiniz
Afiyet olsun canim makarna tabi olmamis saati de cok erken degil cumartesiye kadar cis yok tamam mi
Harika bir menu olmus canim afiyet olsun
Afiyet olsun canim oncelikle.
Bu menu olmamis canim benim bildigim tandir ekmekleri ya ince ve buyuk olur ki en az 4 5 dilim ekmege bedeldir. Digeri de biraz kalin ve orta boyut olur o da nerden baksak 200 250 gr gelir ve 25 gr dan 10 dilim ekmwk eder çerez miktarlarini daha net yazar misin sayı ile mesela

Gunaydınlar
Dun aksam gelemedim pek, cok yorgundum bir baktim okurken gozleirm kapanıyor
Simdi yuryusteyim yururken menulere baktim da ayy basim dondu telefona bakarak yurumekten

Tekrar hos geldin canim
Menun ise az tabiki ama aciktigin için o sarelleyi atmissin agzina. Erkekler bence de kapatilsin
Hoşbulduk canım. Aciksam inan yoğurt falan yiyecektim. Kahveyi de içince kesti tamamen iştahı. Ama yatmadan bir maden suyu içtim. Çünkü sanki hiç su içmemiş gibiydim dün. Bu arada erkekler kapatılmasın bence. Hak eden erkekler kapatılsın. Benim ki öyle huysuz değildir.

Günaydın naptın dün doktor işini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…