Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Spor işi de tamamdır, çok kolay olmadı ama hiç yoktan iyidir diyerek yaptım bir şeyler.
10 km yol, genel olarak 16-20 km/h. 37 dk sürdü on kilometre ye tamamlamak istedim. Öncekilere göre biraz yavaş sürdüm.
LenaG Mthn83 Sitare55

Eklentiler

• IMG20240806203223.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240806203205.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG20240806203154.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 7
O zaman etiketleyeyim Sitare55

merhaba hali hazırda diyet yapıyorum , şöyle biraz göz attım disiplin ve paylaşımlar çok iyi, dahil olmak isterim
Tabii ki çok seviniriz 1.sayfada bir form var doldurabilirseniz sizi tanımış oluruz kurallarımız da yazıyor orada hergün düzenli menü ve spor paylaşımları yapıyoruz haftada 2 kere tartı günümüz Salı kontrol için cumartesi fotolu tartı günlerimiz.
Yeni katılan arkadaşlarımız ilk olarak hazırlıktan başlıyorlar ardından dilerlerse takımlara dahil olup yarışa katılabiliyorlar. Bunun için yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atmanız yeterli

katılım formunu dolduruyorum hemen, teşekkür ederim

Afiyet olsun canım gayet iyi bir tercih olmuş
Afiyet olsun canım züber meşhur oldu ama ben sevmiyorum açıkçası
Yeme alışkanlıklarını sormadan yapılan listeler bana uymuyor açıkçası eklenmesini istediklerin bence gayet yerinde

Yok kaç gecedir uykusuzum kafayı vurup yatacağım. Anneme dedim bu gece huzursuzlanirsa ufaklık sendedir diye
Yakinmi bari anneler iyi olur canım sonra halsiz düşersin sende
Off bu erkekler at kendini dışarı hava al kendine etme
Küstüm balkonda kahve yaptım kendime otursun o tek başına ben diyorum erkekler kapatılsın

KATILIM FORMU

ADINIZ: ece
YAŞINIZ: 29
BOYUNUZ: 153
KİLONUZ: diyetisyende 92 kendi tartımda oynuyor
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: bekar
MESLEGINIZ: eğitimci
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: çok yemek ve hareketsizlik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: şu an seyreden kronik bir durum yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha rahat nefes almak, daha rahat hareket etmek, sağlık

daha önce cuma zayıflama yarışmalarında yarışıp ilk gençlik yıllarımda hızla kilo verip mezun olmuştum sonra 1-2 yıl içinde tekrar kilo alıp geri döndüm. o zamanda veriyordum ama uzuuuuun bir süre siteye uğramadım, uğramayınca kilolaro da tam veremedim. diyetisyen spor, bazı uygulamalar vs denemelerim oldu. son olara 1 yıl önce küçük bir kaza geçirdim, büyük bir durum yoktu ama yürümek oldukça zordu o dönemki hareketsizlik ve çok yemeler işimi çok zorlaştırdı ve 1 yılda 15 kg aldım . şu an diyetisyene gidiyorum, spora da başlamayı düşünüyorum ama önce fizik tedavi doktorumdan onay almam gerekiyor

Hoşgeldin canım

Hoş geldiniz, umarım güzel eksiler görürüz

bende bugün yediklerimi paylaşayım. akşam biraz kafamı sağlığıma takmıştım ondan da olabilir dün biraz çok dolaştım ondan da olabilir sabah uyanamadım.

13,00
3 küçük boy haşlanmış yumurta, maydanoz, salatalık, 3 yk lor peynir, 3 ceviz, 3 kayısı
17,00
1 avuç içi kuru üzüm, 3 ceviz, kefir
19,15
yarım kabak ızgara, 50 gr ton balığı, 2 yk yoğurt, 2 dilim beyaz ekmek
21,00
yeşilçay, çörçil, su

1,5 lt su tamamlamayı hedefliyorum.
bugün hareket yok 10 dk dans ettim onun için

Başlangıcın hayırlı olsun o zaman sağlıkla beraberce atalım kiloları üstümüzden
Afiyet olsun beyaz ekmek dışında güzel ama su az
Afiyet olsun canım

Yakinmi bari anneler iyi olur canım sonra halsiz düşersin sende

Küstüm balkonda kahve yaptım kendime otursun o tek başına ben diyorum erkekler kapatılsın
Annemlerdeyim canım bu hafta. Eşim işyerini taşıyor. Eve geç geliyordu. Kaçalım dedik bu hafta. Hem ameliyat öncesi kafa dağıtmış oluruz dedik.

3mile Leslie yaptım yeşil çay içiyorum LenaG Sitare55

Sitare55 LenaG Mthn83

06 Ağustos 2024

sabah 09.30
2 çavdarlı altınbaşak arası 1 yk baharatlı lor peyniri

öğlen 12.10
60 gr soğanlı hindi sote, 4 yk tb makarna, 1 küçük kase salata, 3 yk yoğurt

aralar 15.00-17.00
1 cevizli midye baklava + 100 gr yoğurt
2 yk fropie granola+ 100 gr tarçınlı yoğurt

akşam 19.30
8 yk ali nazik, 8 yk makarna, söğüş salata

ara 22.00
zencefilli limonlu madensuyu

biraz yürüyüş

2 lt su

Başlangıcın hayırlı olsun o zaman sağlıkla beraberce atalım kiloları üstümüzden

Afiyet olsun beyaz ekmek dışında güzel ama su az

Afiyet olsun canım
teşekkür ederim, beyaz ekmek de biraz mecburi oldu evdeki yiyecekler az olduğu için hemen ekşi mayalı tam buğday ekmek aldım yarın için.

Elmalı tarçınlısı beğeniyorum ben. Çilekli ilk kez bugün yedim. Elmalısının yarısını yesen kesiyor bu kesmedi ama 155 kalori falanmış küçücük şey. Pişman oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…