Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar 😍 ben artık sabahları uyuyamiyorim ya ne oldu bana yaşlanıyor muyum yoksa 🤷 önceden 11 de zor kalkardim keşke fırsat olsa da uyusam derdin şimdi 8.30 -9 uyanıyorum tatil günü bile 😁 neyse sabah kalktım duş kahvaltı vs derken tartıldım kızı spora getirdim hareketli bir güne basladik yine herkese musmutlu bir gün dilerim 😍❤️
Bende gece 2 de uyudum sanırım açlık sıcak birleşince uyutmuyor sabahta 7.30da gözüm açıldı bugün bir acayip 🙂
Kalktığımda beri günün yeme planına göre mutfaktayimTavuk hasla salata yap akşama fırın sebze için hazırlık at pisirle vakit geçti
Bulaşık makinesini boşalt yerlestir camaşırları serecem birazdan öyleli bir gün havada güzel olsun sana mutlu günler canım 🌸🙏🏻🙂

Mavi takım arkadaşlarım eksi görenleri tebrik ederim, henüz eksi gormeyenlerinde salı günü esaslı bir eksi göreceklerinden hiç şüphem yok.
Silkelenip kendimize.gelme vakti kazanan takımı çok merak ediyorum 🫠🫠♥️👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Fight fight fight 🤩🤩 çok haklısın canım biz bitti demeden bitmez 🤣🤣
1000055713.jpg

Bende gece 2 de uyudum sanırım açlık sıcak birleşince uyutmuyor sabahta 7.30da gözüm açıldı bugün bir acayip 🙂
Kalktığımda beri günün yeme planına göre mutfaktayimTavuk hasla salata yap akşama fırın sebze için hazırlık at pisirle vakit geçti
Bulaşık makinesini boşalt yerlestir camaşırları serecem birazdan öyleli bir gün havada güzel olsun sana mutlu günler canım 🌸🙏🏻🙂
Ellerine sağlık canım 😍😍

Ay ben tartılmaya korkuyorum yaa nabzım falan hızlandı, bir tuhaf oldum adet de gelmedi çok kötü bir rüya gördüm onun etkisi de var ağlamak üzereyim 😔🥺😰
Hayir hayır en kötü ne olabilir boncuğum sakın yapma böyle. Artı yazsa ne olur biz onu hallederiz böyle belirsizlikte kalma. Netice neyse öğrenelim ona göre plan yapalım hallederiz 🥰🥰❤️

Ay ben tartılmaya korkuyorum yaa nabzım falan hızlandı, bir tuhaf oldum adet de gelmedi çok kötü bir rüya gördüm onun etkisi de var ağlamak üzereyim 😔🥺😰
Canım en fazla ödemdir ve bı WC ye bakar 🤪
Hadi gel bak bu hafta çok eğlenceli olacak hissediyorum 😍
İnşallah bende buradayım ♥️
Tam gaz ♥️

126. ETAP​

27.07.2428.07.2429.07.2430.07.2431.07.2401.08.2402.07.24

KIRMIZI TAKIM​

@yosunlupapatyaM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@unutmabenicicegiM+S+M+S+M+S+----
@Cakinin GeliniM+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-M+S+
@Nergis 35M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@FitVenus-M+S-M+S-M+S+-M+S+
@leyl76M+S+M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
Sitare55 Sitare55 M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@MAKE UP_M+S-M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-
@Begonya2M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-M+S+
@uranus35-M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+
@MinicikfztM+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-

MAVİ TAKIM​

@ LenaG LenaG M+S+M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
@60kiloyumM+S+M+S+M+S+---
Boncuk2307 Boncuk2307 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
@defneefe17-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-M+S-
@tomrsM+S-M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
Lotus1234 Lotus1234 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
Ellssa Ellssa M+S-M+S+-M+S+M+S+--
@Samara96M+S+M+S+-----
G Goklerce M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S+
@Asenr snmzM+S+------
bilgeyogii bilgeyogii M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+

Kızlar eksik olan varsa söylesin ekleyeyim biliyorsunuz menü ve sporlar +1 kazandırıyor takıma

Not : Sitare55 ve Asenrsnmz düzeltilecek eklemelerde
20240803_122120.jpg
Geçen Cumartesi 72,2 di sanırım
Bugün 71,9
Bu 70 liler yapıştı gitmiyor. Bu saate kadar aç kaldım yürüdüm. Sonuç bu.
Çok sinir oldum

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Merhabalarrrr :KK49:
Geçen hafta 91.9
Bu hafta 90.5
Fark -1.400
Yüzde %1,523

@yosunlupapatya LenaG LenaG

Gunaydın hanımlar💕

Gecen ctesi 65.5
Bugun 64.8
Fark:-700
LenaG LenaG

Günaydıııın:KK19:
Gecen hafta 63.0
Bugün 62.6
Fark -400
Sahanesiniz kızlar tebrik ederim hepinizi 😍☺️

126. ETAP​

27.07.2428.07.2429.07.2430.07.2431.07.2401.08.2402.07.24

KIRMIZI TAKIM​

@yosunlupapatyaM+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@unutmabenicicegiM+S+M+S+M+S+----
@Cakinin GeliniM+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-M+S+
@Nergis 35M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@FitVenus-M+S-M+S-M+S+-M+S+
@leyl76M+S+M+S+M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-
Sitare55 Sitare55 M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+M+S+
@MAKE UP_M+S-M+S-M+S-M+S+M+S+M+S-M+S-
@Begonya2M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S-M+S+
@uranus35-M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+
@MinicikfztM+S-M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S-

MAVİ TAKIM​

@ LenaG LenaG M+S+M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
@60kiloyumM+S+M+S+M+S+---
Boncuk2307 Boncuk2307 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-
@defneefe17-M+S+M+S+M+S+M+S+M+S-M+S-
@tomrsM+S-M+S+M+S-M+S-M+S-M+S-M+S-
Lotus1234 Lotus1234 M+S+M+S-M+S+M+S+M+S-M+S+M+S+
Ellssa Ellssa M+S-M+S+-M+S+M+S+--
@Samara96M+S+M+S+-----
G Goklerce M+S-M+S-M+S+M+S-M+S-M+S+M+S+
@Asenr snmzM+S+------
bilgeyogii bilgeyogii M+S+M+S-M+S+M+S+M+S+M+S-M+S+

Kızlar eksik olan varsa söylesin ekleyeyim biliyorsunuz menü ve sporlar +1 kazandırıyor takıma

Not : Sitare55 ve Asenrsnmz düzeltilecek eklemelerde
Eline emeğine sağlık kaptanim ❤️

Geçen cumtesi: 60.30
3 ağustos ctesi: 59.40
Fark : -900 gram
Oran : 1,49 diye hesapladım ama
Tebrik ederim kızlar ☺️😍 süper

Canım harikasın tebrik ederim 😍😍😍😍🤩🤩✨✨✨❤️
Çok teşekkür ederim canım ☺️ ❤️
Belki de aç uyumak ve sıcak uyandırıyor bizi, ben önceden hiç bir güç erken uyandiramaz beni derdim 🤣 o güç kızımın bebekligiymis 🤣🤣ohh mis gibi bir sürü iş yapmışsın ellerine sağlık
Canım benim bu kadar gözünde büyütüp kendine eziyet etme,önemli olan her hafta mükemmel kilolar vermek değil, başarının en büyük sırrı devamliliktir, bugün artı cikarsan çık ne olacak, tekrar devam et sağlıklı beslenmeye

Ben 59.40 çıktım hedefime ulaşmış kabul ediyorum banane banane 😂 bi kez olsun ulaşayım ama dimi ilk defa bu kadar yaklaştım

Bu tablo harika oldu canım haftanın başında tabloda boşluğum olduğunu gördüm sırf tablo boş kalmasın diye düzenli paylaşım yaptım 😂emeğine sağlık kaptaniçem. Bu hafta herkes çok aktifmiş gerçekten iki takımı da kaptanlar olarak canlı tuttunuz tebrik ediyorum 👏🏻

Olsun canım hiç moralini bozma bence sen çok iyi gidiyorsun
400 Gr ne olacak 😅
Sana kupayı veriyor gibi yapıp geri alalım 🤪
100 Gr için bile vermedim vicdansız ben 🙄
Oy oy oooyyyy :rolleyes:

Cok tesekkur ederim kaptanim :21:

60 lar deyince bir heyecan aliyor alistira alistira soyle :silah:
Aaaatttttmmmmııııışşşşllllaaaaaaaarrrrrr🤪😂
Çok teşekkür ederim. İnsallah daim.olur ben kendimi duygusal olarak mental olarak bırakırsam hepten birakma oluyor hayatindan tatminsiz keyifsiz olduğum kendimi biraktigim için bu kiloları aldım.Birseyleri duzeltmem gerekiyor artık kendim.icin.
AdChoices
ADVERTISING​
Sizde iyi ki varsıniz bende iyiki sizleri tanıdım 🌸♥️😍

Kesinlikle haklisin cnm
Öhömm öhöm kupayida kaptik 🌸🙏🏻🙃🙂

Exle iyi bir iletişimimiz yok malesef uzak mesafe iletişimi olan bana faydasız birisi.yoluma bakmam lazım.
Sevgi saygı iletisime kapalı kişilere su arabir mesafe hayır deme halindeyim.cok.yipratici yoksa

Canimm inşallah bende hepinizi tebrik ederim spor ve diyetle çok güzel yol aliniyor tablodan anlaşılyor.Durmak yok devam 🙂🙃

Hep birlikte kaptaniçem iyi ki varsın iyi ki tanıdım kadın dayanışmasınin en güzel ornegisiniz hepiniz ayrı ayrı öpüyorum 🌸😍🌸♥️♥️♥️♥️

Teşekkür ederim cnm desteğinizle 😘😘🙏🏻Burda hep birbirimizi pekcok reeldeki arkadaşlarımızdan daha da motive ediyoruz bu çok guzel birşey.👌🏻👌🏻👌🏻
Seni yükseltecek şeylere odaklan boşver eskiyi yeniyi bulunca unutursun yeniyle daha mutlu olursun. Hiç mi severek bişey almadın eskiyince aklın kalıyor ama ayrılık vakti geldiğini anlayıp yer bezi yapıyorsun. Sonrada çöpe 🤪😅
Ben de paylaşayım. Moraller bozuk.
Geçen Cts:61.8 kg
Bugün:62kg
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3460750
200 Gr için küçük Emrah yapma hadi bak Emrah da büyüdü bizde 😍
Bugün yeni bir gün 😍

Çok teşekkür ederim canım ☺️ ❤️

Belki de aç uyumak ve sıcak uyandırıyor bizi, ben önceden hiç bir güç erken uyandiramaz beni derdim 🤣 o güç kızımın bebekligiymis 🤣🤣ohh mis gibi bir sürü iş yapmışsın ellerine sağlık

Canım benim bu kadar gözünde büyütüp kendine eziyet etme,önemli olan her hafta mükemmel kilolar vermek değil, başarının en büyük sırrı devamliliktir, bugün artı cikarsan çık ne olacak, tekrar devam et sağlıklı beslenmeye
Aynen canım önemli olan yolda olmak yoldan ayrilmadiktan sonra düşmeler kalkmalar olacak yeter ki yolu birakmayalim❤️❤️❤️😍

X