Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gayet iyi gidiyorsunuz kızlar sağlıkla beslenip sporunuzu yapıyorsunuz olacak bu iş

Öyle doğru söylüyor sun kaptanım ama bunun bilincine varıp önlem alabilseydik kadar olmazdı en azından ama yinede halime şükür diyorum
Aynen şu menapoz mahvetti bizi,birde hareketsizlik olunca çökertti resmen.
Evet canım yaaa son zamanlar arttırdım hareketi ama yok yapışmış yağlar sen yine iyidi kilon halen aynımısın

Sabah tartıldım 52.5 geldim gene acayip dikkat ediyorum.
İnsalahhh kızlarımıza başarılar
Alacağız maçı umarım.

Günaydın canım ❤
Bizde ara katta oturuyoruz çok ses olmuyor koşu bandım çok sesli değil astım dan dolayı zaten ben koşamıyorum sadece hızlı yürüyorum ses yapmıyor titreşim kemeri zararlı değil uzun yıllar önceki diyetimde baya kullandım birde ısıtıcı kemerim vardı komple belime sarıp bekliyodum açtığımda baya ıslanmış oluyodu ter işte onu bulamıyorum da titreşim kemerim olduğu gibi duruyor hiç atma kullan canım birde fazlalığa gelince bende inan çok bıktım benim evimde tıklım tıklım napcam nasıl etcem bilmiyorum

Görmemişim canım menünü kusura bakma
Afiyet olsun çorba,baget ok de pirinç pilavı veya patates tercih etmek lazım ikisi fazla olmuş
Spor ve su çok iyi
Olsun kaptanim ne ksuuru
Haklısın kaptanim hemen ful dikkat devam ediyorum bugun. zaten minicik bir artım vardi

Valla ben çok stress yapıyorum seyrederken hele milli maç ya delleniyorum
İlk seti verdik şimdi 4 sayı öndeyiz
Yine ilk sette onlara verip sonradan alırız insalahh
Alacaz alacaz
Masalahhh canım benim süpersin
Çok sağol dikkat etmesem gene geri gelecak
Kalp krizinin eşiğine gelip dönüyorum ya
Aynen bende öyleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…