Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba canım çok geçmiş olsun önemli olan sağlığın iyi hissedersen c.tesi sabahı tartı fotosu atarsın

Afiyet olsun çok güzel,spor da şahane akşam acikmadin mi
Afiyet olsun canım çok güzel
Afiyet olsun tatlı oranı fazla olmuş sanki

İyi akşamlar
31.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle fltre kahve

Kahvaltı 10:30 -11:00 gibi 4 yk yoğurtla chia puding 4 kayısı,1 tk fıstık ezmes,1 tk bal

Ara 15:00 sanırım hep saatlere bakmayı unutuyorum yarım çay bardağı leblebi,2 küçük salatalık,1 bardak ayran

Akşam geçe kaldı biraz 19:45 3 köfte,4 yk karabuğday pilavı,1 küçük kase cacık

Su 2.5 lt
Spor belimden ötürü yok

Mthn83 Y yosunlupapatya

Ay kaptanım çorbayı eşime yapmıştım hasta diye çok güzel olmuş dayanamadım

Maden suyu çok içiyorum ben, yanısıra meyvalı olanlardan da çok içiyorum, çok seviyorum

Çok sevindim canım

Afiyet olsun canım menün güzel

Haklısin canım ama evde yoğurt kalmamış akşam da yemeğin peşine Leslie yaptım işte bir mile olandan peşine ev işi çocuğu yikat uyut dün pertim çıkınca aşırı acıktım ne yapsam ne etsem ağzıma iki üç ceviz atam dedim en masum olanından

Midem agrimadi sabah saatlerinde yoğurdum kizm camiye gidiyor kermese yapmistim yedik çocuklarla

Çok sağol canım,bakalım duracakmı biletide alındı,durmazsa annesi gelip alırım dedi.

Spor odam olmasini çok isterdim malesef ara katta oturuyoz ses olur diye düşünüyorum, o titreşimli kemerden bende de var ama zarali diye duydum kankimden yoksa evimde var atmayı da düşündüm yer kaplıyor eşyaların fazlaligida beni yoruyor sanki az öz olacak konu onu girdim bir an ikigundur spora niyetleniyorum olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…