Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de yazayım menümü. Bugün 1,5 saatlik uykuylayım. Ayakta zor duruyorum ama sporumdan geri kalmadım.
Kahvaltı 08.00
15 çiğ Fındık +7 çiğ Badem +3 parça ceviz +1 avuç leblebi +1 bardak kefir
Ara Öğün 10.00
1 şeftali
Öğle yemeği 13.00
Bir kepçe ayran aşı çorbası
Ara Öğün 16.00
1 olgunlaşmamış mürdüm eriği +1 yeşil şeftali
Akşam yemeği 19.00
Fırında baharatlı kabak(üzerine3 yemek kaşığı yoğurt) + yarım domates + 2-3 çatal kadar makarna spagetti salçalı
2lt su(şimdilik) + 1 lt dukan(içeceğim daha içmedim, yaptım hazır bekliyor)
Sabah 9 da ısınma hareketleri tüm vücut esneme hareketleri 1 saat orta tempo
Herkes uyuduktan sonra ya da parka gittiklerinde eliptiğe bineceğim yarım saat yeterli binince tekrar bildirim yaparım.
LenaG

Eklentiler

• IMG20240729192543.jpg
    123,8 KB · Görüntüleme: 11
Afiyet olsun canım üzüm çok şekerli bir meyve onun yerine seversen mesela kayısı,şeftali çok daha iyi oluyor. Hadi küçükler diye içli köftelerin adedine bişi demiyorum suyu yarım lt daha arttırmaya çalışalım
Kahvaltı
Patatesli omlet
Üçgen peynir
5 zeytin
Şekersiz çay

Akşam
Kabak yemeği
Yoğurt

2lt su
10 dk egzersiz
5000 adım
Y yosunlupapatya
Afiyet olsun menün güzel canım spor da iyi suyu birazcık daha arttıralım
Afiyet olsun canım süper menü
LenaG arada kaynadi sanırım cnm benimkide bugün 30dk spor yaptim.
patimsilizm
Yok canım not aldım ben yarın düzeltiriz
Afiyet olsun güzel olmuş menü ayaklarına sağlık bu hafta yüne güzel bir eksi geliyor
Şu an sana kötü geliyor olabilir ama geçecek ve sen görüşmediğin kişilerle iyi ki görüşmemişim diyeceksin Anne konusu hassas inan birşey diyemiyorum
Afiyet olsun canım meyve fazla kaçmış rafine değil belki ama şekeri var baya ölçülü yemek gerekli

Pazar menüm

11:10
Yumurta
Peynir
Zeytin
Ekmek
Domates salatalık

14:00
Karışık meyve

15:00
Karışık çerez

16:00
1 porsiyon patlican tava
1 kase etli yayla çorba

Spor
Yoga

Bugün menüm

11:00
Tost
Hibiskus

14:00
Karışık meyve

15:00
Karışık çerez

16:00
2 kase et suyu çorba

Spor
Yoga
100 ip atlama

LenaG Mthn83

Afiyet olsun canım sabahki kuruyemişler biraz kaçmış evet sağlıklılar ama ölçülü yemek lazım

Kaptanım aslında o kavunların hepsini tek tek sütlü yulaf kaseme koydum hiç tadı yoktu bal gibi dediler kandırıldım ama öyle yedim artık yarın normal yemeğimi yerim bayılcam

Afiyet olsun canım karışık meyve ve karışık kuruyemiş mesela ne kadar bilemedim her ne kadar sağlıklı olsalar da ikisini de ölçülü yemek lazım sporlar güzel

LenaG Mthn83

29 Temmuz 2024

sabah 09.30
1,5 karabuğday patlağı üzerine 2 yk az zeytinyağlı lor peyniri, domates

öğlen 12.30
4-5 yk yoğurt, 4 yk moms granola, 3 kayısı, tarçın, 4 ceviz

ara 15.30
1,5 salatalık, 1 brezilya cevizi, 3 fındık

ara 17.00
10 badem ve kaju

akşam 19.00
1 köfte, 7 yk zeytinyağlı taze fasulye, 2 yk yoğurt, salata, 1 dilim tahıl ekmeği, 5 çatal kavun (küçüktüler)

2 lt su

biraz yürüyüş yaptım. az sonra azcık leslie yaparım mezdekeyle

Allah yardımcın olsun bazen düşünüp kızıyorum insan niye böyle yapar? Hele de çocuğuna neden böyle yapar diye ama sonra diyorum sen de annesin artık, kızma kınama diyorum. Ben onun gibi olmayacağım, ben bunun gibi yapmayacağım dediğim şeyleri yaptım maalesef. İnsan iddiasından vuruluyor resmen.
Sıkıntılı bir gün olmuş geçmiş olsun güzel uzun bir duş al canım iyi gelir
Afiyet olsun arada iskender de olur ama suyu arttırmaya çalışalım canım
Dünün sıkıntısı bugüne de yansıdı. Eşimle aramız limoniydi. Dün bir kere arabayı sürttük, bir kez de başka bir arabaya değdirdik de Allahtan büyük bir şey olmadı. Böyle şeylere aşırı takıntılı, kafası rahat bir adam değil. Dün giderken baş ağrısı yaşamıştım. Bugün akşam ağrı kesici almış gelirken. Daha yeni toparlandım. Pek bir sey yiyemedim, hep ayaküstü şeyler atıştırdım.
Böyle olduğu zaman nerden evlendim ki diyorum
4 tane eltim var 6 tane de görümcem hangisine katlanayım ben
Oyyy Allah'ım Allah yardımcın olsun

Üzümde sütü artırıyor çok kasmadan yapmak istiyorum diyeti ya yoksa psikolojim bozuluyor
İçli köfte adeti de iyi bence 90 kg birisi için.
Birden azaltırsam aç kalırım bu seferde sonrası kötü olur.
2.kızımda aldığım kiloları vermek için diyetisyene gitmiştim bi süre. O demişti aç kalmaman lazım doyman lazım. Baya ekmek yedirmişti başlarda yavaş yavaş azalıcak demişti

LenaG Y yosunlupapatya Mthn83

29 temmuz Pazartesi
Saat 11.00
4 yk yoğurt, yarım seftali, 10 tane kuruyemis karıştırıp üstüne tarçın serptim

14.00
5-6 ince dilim sucuk(kendi yagiyla pisirdim)
Çeyrek somun ekmek
Marul ve domatesten sandviç
1 bardak ayran

Akşama bir sey yemedim. 2-3 tane probisin küçük bisküvilerinden
7-8 tane de craxın peynirli krakerinden yedim. Sekersiz çay içiyorum 3. Bardağımdayim.

Basım dünden beri şiddetli şekilde ağrıyordu. Bugün mide bulantısı da hissettim. Ağrı kesici aldım, yeni toparladim. Suyu yine fazla icemedim bugün. Ama yatmadan önce 2-3 bardak daha içerim. En fazla 1 litre icmisimdir ama takip etmedim.
Sürekli yattığım için spor da yapamadım.

Aynen öyle, bana yapamıyor, hatta çok üstüme düşüyor, boyundan uzun oğulları var, onları bozuyor, söylediğim zaman kabul etmiyor, küsüyor, gelmeden önce görümcelerime söyledim, sabrım taşmak üzere diye.
Sende dile geldiysen abim iyi cozuttu demekki dediler ki onların yanında yaptı. Koca şehirde sizin oğlanlardan iyisi, efendisi yok diyorlar

İşte beni ezmiyor artık, ben kurtuldum, darısı oğullarıma
Biri 26, diğeri 23 yaşında, daha babalarına hiç karşılık vermediler

Buda doğru galiba

Afiyet olsun canım sabahki kuruyemişler biraz kaçmış evet sağlıklılar ama ölçülü yemek lazım
Sonrasında spor yapıcam diye doyursun istedim, şekerim düşüyor sonra bayılacak gibi oluyorum, ki oldum da bilmiyorum çok çarpıntım oluyor spordan sonra eliptik te sıkıntı olmuyor da tüm vücut egzersiz yapınca kötü oluyorum. Adetim de bir haftadan az kaldı gelecek çok etkiliyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…